Arkadaşlar Oğluma İsim Konusunda Yardım Eder misiniz Sf:13

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 26 Mayıs , 2011, 17:05:13

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 29 Mayıs , 2011, 02:59:26
sibel canım arkadasım iyisin dime insallah bişey olmaz tatlım doktor alttan mı muayne etmistı o yüzdende olur lekelenme canım benim dualarım sizinle.korkma
  :amin: :amin: :amin: canım
ıyıyım balım çok şukur  :amin: doktorum usten baktı altan bakmadı gulşahım  :opucuk: :flowers:

ponçik

galani

geçmiş olsun arkadaşım, iyi olmana çok sevindim,Allah bir daha korkutmasın inşallah..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: elif35 - 29 Mayıs , 2011, 12:34:18
o lekelenmeler bazı hamillerde olabilir meraklanma  :icon_thumright: benim 6 ay kanamam oldu ya rahimin girişinde parça vardı da millet hamile kaldık 9 ay adet olmucaz diye keyif yapar ben o keyfi de yapamadım  :k06: :k06: 6 aylıkken de o parçayı aldırdım nasıl korktum ama bişey olucak diye o korkunun ne demek olduğunu anlıyorum yani lekelenmeden dolayı,RAbbim bu sefer yavrunu sana bağışlıycak biliyorum benim rüyam bana uğurlu geldiği gibi sana da uğurlu gelicek inşallah  :flowers:
:amin: :amin: :amin:
canım sende çok kotu gunler geçirmişsın  :'( çok zormuş gercekten uzuntuden gozlerım agrıyor  :'( şimdı ıyıyım canım allaha sukur işte çok korkuttu benı  :y25: ıkı kere düşük yaşayınca daha çok dert edıyorsun
sıkmdı annemdeyım keyfımde yerınde 3. ayı bır doldurayım daha cok keyıflenecem ınsallah  :amin: senın ruyan bana ugurlu geldı  :nazar: ınsallah hep boyle olur :amin: baska ruyaa gormedın mı canım mesela cınsıyetıyle ılgılı  :ehi: beklıyorum guzel ruyalarrını semnıde yagmuruda çok opuyorum  :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: galani - 30 Mayıs , 2011, 10:41:06
geçmiş olsun arkadaşım, iyi olmana çok sevindim,Allah bir daha korkutmasın inşallah..
:amin: :amin: :amin: :amin:
çok tesekkur ederım canım :opucuk: :flowers:  ıyıyım allaha sukur  :amin:

elif35

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 30 Mayıs , 2011, 10:41:55
o lekelenmeler bazı hamillerde olabilir meraklanma  :icon_thumright: benim 6 ay kanamam oldu ya rahimin girişinde parça vardı da millet hamile kaldık 9 ay adet olmucaz diye keyif yapar ben o keyfi de yapamadım  :k06: :k06: 6 aylıkken de o parçayı aldırdım nasıl korktum ama bişey olucak diye o korkunun ne demek olduğunu anlıyorum yani lekelenmeden dolayı,RAbbim bu sefer yavrunu sana bağışlıycak biliyorum benim rüyam bana uğurlu geldiği gibi sana da uğurlu gelicek inşallah  :flowers:
canım sende çok kotu gunler geçirmişsın  :'( çok zormuş gercekten uzuntuden gozlerım agrıyor  :'( şimdı ıyıyım canım allaha sukur işte çok korkuttu benı  :y25: ıkı kere düşük yaşayınca daha çok dert edıyorsun
sıkmdı annemdeyım keyfımde yerınde 3. ayı bır doldurayım daha cok keyıflenecem ınsallah  :amin: senın ruyan bana ugurlu geldı  :nazar: ınsallah hep boyle olur :amin: baska ruyaa gormedın mı canım mesela cınsıyetıyle ılgılı  :ehi: beklıyorum guzel ruyalarrını semnıde yagmuruda çok opuyorum  :opucuk: :opucuk:

yok daha görmesim cinsiyet ile ilgili 4-5 aylık ol kesin görürüm o zaman haber ederim sana  :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: elif35 - 30 Mayıs , 2011, 10:46:02
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 30 Mayıs , 2011, 10:41:55

yok daha görmesim cinsiyet ile ilgili 4-5 aylık ol kesin görürüm o zaman haber ederim sana  :toothy10:
:ehi: :ehi: beklıyorum  :k02:doktor soylemeden  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 27 Mayıs , 2011, 15:27:19
ARKADAŞLAR DOKTORA GITTIM ALLAHA ŞUKURLER OLSUN BEBEGIMIN SAGLIGI IYI   :nazar: :amin: MASALLAH YIGENINIZ HAREKETLERINE DEVAM EDIYORDU EL KOL  :opucuk: :nazar:
GELELLIM SORUNA ;
RAHIM DUBVARINDAKI YAPIŞIKLIKTAN OLMUŞ KANAMAM TABI DOKTORUM KANAMANIN OLMASI IYI BIRSEY DEGIL DEDI  :'(  3 GUN BOYUNCA SIRT USTU YAT DEDI BIR DE IGNE YAPTILAR DUŞUGU ONLEYICI BUGUN KANAMAM OLMADI ALLAHA SUKUR AMA SOL TARAFIMDA HAFIF AGRI VAR YANI YIGENINIZ BOYLE CIGERIIZI AGZIMIZA GETIRIYOR  :'( SABAHA KADAR UYUMADIM SUREKLI VC DE ACABA KAN GELECEK MI DIYE
ŞU UC GUN RISKLI BENIM İÇİN ATLLATIRSAM INSALLAHH RABBIM IZNIYLE SIZLERIN DUASIYLA TEHLIYEYI ATLATTIM DEMEKTIR  :amin: :amin:

BU ARADA HEPINIZDEN ALLAH RAZI OLSUN  :amin: NE DILEGINIZ VARSA RABBIM NASIP ETSIN INSALLAH  :amin: BANA MAVEVI DESTEGINIZ BENI ÇOK GUCLU KILDI HEPINIZE TEK TEK TESEKKUR ETMEK ÇOK ISTIYORUM AMA UZANARAK YAZIYORUM BIRAZ ZORLANIYORUM  IYLESINCE INSALALHHH HEPINIZI ÇOK OPUYORUM  :opucuk: :opucuk: :love9:

BU ARADA EVE GITTIM KIYAFETLERIMI ALDIM UZUN ZAMN ANNEMDE KALACAM ONUN İÇİN GEC CEVAP YAZDIM

SIZLERI ÇOK SEVIYORUM IYI KI VARSINIZ  :opucuk: :love9: :love9:

Sibelcim yeni gördüm canım çok geçmiş olsun, Rabbim meleğini sağlıkla sana bağışlasın. Bol bol dinlen lütfen hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun dikkat et  :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gızemcım tesekkur ederım canım  :opucuk: allaha şukur ıyıyım canım  :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sibel yeni gördüm konuyu

ama şükür iyi sonuç çıkmış bol bol dinlen kendine dikkat et fazla yorma kendini

yiğenimizin iyi olmasına çoooooooookk sevindim :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım ya yüreğim ağzıma geldi,tabi seninde öyledir balım
maşallah kuzum bırakmıyacak inşşallah bizi
sağ salim gelecek yanımıza inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 13:57:37
sibel yeni gördüm konuyu

ama şükür iyi sonuç çıkmış bol bol dinlen kendine dikkat et fazla yorma kendini

yiğenimizin iyi olmasına çoooooooookk sevindim :nazar: :nazar:
canım benım onemlı degıl  :opucuk: bebek  ıyı çok sukur  :amin:
benımde gozumde problem çıktı  :'( dundwen berı doktordayım canım
goz kanalında tıkanma olmuş gormemde hafıf zorlanıyorum ıkı doktora gıttım kesın teshıs koyamadılar
yarın prof dr gıdecem ınsallah onemlı bır sorun çıkmaz  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 13:59:22
canım ya yüreğim ağzıma geldi,tabi seninde öyledir balım
maşallah kuzum bırakmıyacak inşşallah bizi
sağ salim gelecek yanımıza inşallah
ınsallah gulum ınsallah çok ama cok korktum
sonrasınbda gozumnde problem çıktı gulum  :'(
sol gozum bırden bıre bultlanma oldu gorme de zorluk cektım
dun ıkı doktora gıttım teshıs tam koyamadırlar bende bı yandan da korkuyorum
goz damarında kanam olmuş
baska bır dr a gıdecem bu konunun uzmanı
goz bu  sonucda hamıle oldugum için ilaçda veremıyorlar bakalım yarın kı doktor ne dıyecek  :'(

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yaa çook geçmiş olsun canım

nedir bu herşey üst üste geliyo benimde gözümde problemim vardı şükür geçti

seninki de önemli bişey değildir öyle tahmin ediyorum

göz kanalındaki tıkanma açılıyor diye biliyorum ama :icon_scratch:

inşallah bi sorun yoktur canım doktora birisiyle git yalnız gitme :opucuk: