5.Yemek Yarışma Kategorisi ''KEKLER'' Başvuruları Başladı!!

Başlatan hüzünden_gelme, 25 Mayıs , 2011, 22:02:33

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

elif35

hüzünden_gelme

vuuuuuuu hamaratlar artmıssss :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

beklıyorum kızlarrrr tarrıflerınızı :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

susanna

bende katilicaammmm gecen kurabileleri kacirdim zaten  :laughing7: cumartesi yaparsam resmini ceker eklerim  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: susanna - 26 Mayıs , 2011, 22:56:19
bende katilicaammmm gecen kurabileleri kacirdim zaten  :laughing7: cumartesi yaparsam resmini ceker eklerim  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

beklıyorum canım o zaman :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

hüzünden_gelme

banu_fth

katılmak isterdim aslında ama .. yapmadım ki  :k06: bu akşamda misafirlikte olucaz  ???  :dontknow: yetiştirirsem yaparım tatlım .. yapanların ellerine sağlık şimdiden  :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Mayıs , 2011, 20:33:16
katılmak isterdim aslında ama .. yapmadım ki  :k06: bu akşamda misafirlikte olucaz  ???  :dontknow: yetiştirirsem yaparım tatlım .. yapanların ellerine sağlık şimdiden  :k06:

yarın akşama kadar vakıt var bıtanemm o zamana kadar yaparsın becerıklı hatunsun sen  :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 28 Mayıs , 2011, 21:08:49
Immm katılsammı katılmasammııı :icon_scratch:

bence katıl bakarsın bırıncılıgı kaparsın ;)

hüzünden_gelme

Aytii

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 29 Mayıs , 2011, 13:43:41
kimse yapmayacaksa aç anketi  :k06: :opucuk:
:ehi: :ehi:

yapıcak olanlar varr daha bende yapmadım zatenn işlerım bıtsın hemen mutgafa gırıcem :k06:

Aytii