Yanlış Haberin Kaynağı Fake Hesap Çıktı

Başlatan βαlκιz, 24 Mayıs , 2011, 16:10:53

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Hazal Kaya'nın Muhteşem Yüzyıl'a konuk oyuncu olarak katılacağını iddia eden yanlış haberlerin kaynağı, Twitter'daki fake hesap çıktı.

Adını Feriha Koydum'un başrolünde yer alan başarılı oyuncu Hazal Kaya'nın, Muhteşem Yüzyıl'a Mahidevran Sultan'ın kız kardeşi Lebriz Sultan'ı canlandırmak üzere katılacağını iddia eden haberlerin kaynağı, Hazal Kaya adına, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da açılan fake hesap çıktı. Hazal Kaya'nın adına açılan sahte hesap, oyuncunun Facebook'ta kullandığı hesabından alınan fotoğraflar da kullanılarak gerçekmiş gibi yayın yapmaya devam ediyor. Hazal Kaya konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı "Twitter'da hesabım yok. Benim adıma hesap açan kişi, Facebook'taki hesabımdan aldığı fotoğraflarla ve uydurma iddialarla sahtekarlık yapmaktadır. Muhteşem Yüzyıl'a konuk oyuncu olacağım haberleri asılsızdır."

Bu olayla birlikte, Hazal Kaya da fake hesaplarla başı ağrıyan ünlüler kervanına katılmış oldu.

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

derbeder

:ehi: :ehi: :ehi:
ay ne guldum yaaa  :ehi: :ehi:

bu haber normal bir haber sitesindede yayinlandi. hadi bu neysede bize gercek diye yutturulan kim bilir ne kadar haber vardir.
boylelikle cogu gazetenin kaynaklarinin ne kadar guvenilir oldugunu anlamis bulunuyoruz.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

[font=trebuchet msNe kadar aptalca  :cildir:font]