29 Mart , 2024, 00:36:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok eşlilik yasal olsun

Başlatan AککORTįє, 24 Mayıs , 2011, 13:16:51

« önceki - sonraki »

__nil__

aptallll....bence kariyerini mahvetmiş.yada dikkat çekmeye çalışıyor popüler olmak için...böyle dar kafalı birinden neden yardım alayım ki bence iğrenç bir zihniyet bu..üstelik herkeside aldatıyor kategorisine sokmuş...saçmalıktan başka birşey değil...kendisi çok istiyorsa kocası alsın 3-5 kadın daha...ondann sonrada aptallığına doymasın...

he birde söylemeden edemicem..bir tek çok eşliliği savunmadıkları yasalaştırmak istemedikleri kalmıştı..bunuda yaparlarsa şaşırmam...ülkeyi nerelere götürmek istiyorlar yaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

derbeder

sabah okudum... gaylerin bile evlilik yaptigi bir donemde yasiyoruz, cok eslilik dedigi nedir ki?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Nezo

Oha! Yok Daha Neler Ya. Padişahlıkta Geri Gelsin Olmadı Tövbe Yarabbim.

fıstık

OLACAK ZATEN MERAK ETMEYİN

ÜLKENİN BAŞKENTİDE İSTANBUL OLCAK

OLACAK OLACAK :laughing7: :laughing7: :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

COK HOSUNA GITMISSE KOCASI 3 TANE DAHA ALSIN USTUNE  ;D ;D ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

oslemturgay

o kadar meraklıysa kendisi çok eşli yaşasın küfrettiğimin kadını  ;D

asya81

Alıntı yapılan: oslemturgay - 24 Mayıs , 2011, 15:06:30
o kadar meraklıysa kendisi çok eşli yaşasın küfrettiğimin kadını  ;D
katılıyorum malın başkanı  :violent1: :violent1: fikirsiz şey.erkeklerinde işine gelir bu çanak tutarlar buna

derbeder

yaw erkekler ne yapsinlar resmiyette cok esliligi? bu devirde kolay mi? millet 1 tanesini zor idare ediyor, bir kac tane olsa ne olur Allah bilir  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AککORTįє

Alıntı yapılan: derbeder - 24 Mayıs , 2011, 15:36:23
yaw erkekler ne yapsinlar resmiyette cok esliligi? bu devirde kolay mi? millet 1 tanesini zor idare ediyor, bir kac tane olsa ne olur Allah bilir  :ehi:

:ehi: :ehi: :laughing7:

meliss

gerizekalı malllllllllllllll  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: Chateau Lafite - 24 Mayıs , 2011, 13:34:17
OLACAK ZATEN MERAK ETMEYİN

ÜLKENİN BAŞKENTİDE İSTANBUL OLCAK

OLACAK OLACAK :laughing7: :laughing7: :laughing7:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
GELDİĞİMİZ DURUMLARA ÇOK ÜZÜLÜYORUM  :'( :'( :'( :'(

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Aytii

"Erkek, bir başkasıyla imam nikâhı yapacağı zaman karısından izin almak zorunda değil. 4'üncü kadına kadar imam nikâhıyla evlenebilir. Ancak 2., 3. ve 4. eşler suiistimal ediliyor. 'Boş ol' dendiği zaman kadın ortada kalıyor. Bu nedenle çokeşlilik yasalaşmalı. Yasanın çıkması demek, erkeğin malvarlığına ortak gelmesi demek. Çokeşlilik dinimizde var. Herkes yapamaz ama yapana 'Niye yaptın?' diyemezsiniz, şirke girer. Kuran'da var."

"Erkek, eşleri arasında gerek maddi, gerekse manevi açıdan adaletli davranmalı. Erkek adaletsizlik yaparsa, kendi cehennemini hazırlamış olur. Örneğin Kanuni Sultan Süleyman, dizide adaleti sağlayamıyor. Çokeşlilik, toplumdaki çarpık ilişkileri ve kızların evde kalma sorunlarının ortadan kalkması noktasında da ciddi rol oynayacaktır."

pardon ben yanlis kitabimi okuyorum demeden duramadim simdi  :icon_scratch:

gerizekali kadin! ben senin gibisine ..... !

peygamber efendimiz zamaninda dul kadinlari nikahina alirdi evet. ama neden? sahipsiz kalmasinlar diye. onlarla iliskiye girmezdi. sadece nikahina alirdi. onun tek bi karisi vardi. enazindan ben böyle biliyorum.

peygamber efendimizin yaptigi seylere bahane bulup nasilsa o yapiyodu bizde yapalim diyip nikahina 30 kadin geçirip hepsiyle iliskiye giriyolar. siz önce bi isin aslini ögreninde sonra konusun diyorum ben size!

Balböceği

Ben mynet'i acamadim, Kaldigim ulkede acilmiyor.

Az oncede haberlerde yakaladim, bi kadin konusuyordu kendi kocasi istiyorsa

evlenebilir. Yok ortada gezen kadin cokmus falan filan..

Ne kadar sacma isler bunlar  :cildir: :cildir: