kelebeğim arkadaşımız için dua edelim arkdaşlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 23 Mayıs , 2011, 19:28:12

« önceki - sonraki »

esracım

geçmiş olsun canım..diyecek hiçbir söz teselli vermez diye düşünüyorum ama Allah ım sana sağlıklı bir bebek versin inşallah.. :amin: :amin:
dualarımız seninle...

kelebegimm

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 26 Mayıs , 2011, 08:31:35
CANIM KONUYU YENİ GÖRDÜM VE ÇOK ÜZÜLDÜM :y25: :y25: :y25:
ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.RABBİM SABIRLAR VERSİN :amin:
İNŞALLAH TEKRAR GEBE KALIRSIN VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE MELEĞİNE KAVUŞURSUN :amin:
BUNDADA VARDIR BİR HAYIR  :opucuk:

amin canim cok saol bende cok uzuluyorum ama care yok olan oldu bebegim gitti hayirlisi boyleymis yeniden ayaktayim hayat devam edio herseye inat ben yine iyiyim

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: happines - 26 Mayıs , 2011, 09:06:03
çok geçmiş olsun en kısa zamanda sağlıklı bir bebeğin olur inşl
cok saol canim ins. :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Mayıs , 2011, 09:28:44
kelebeğim yeni gördüm konuyu arkadaşım ya  inan ne diyeceğimi bilemiyorum, çok üzüldüm... çok geçmiş olsun, Rabbim  bol sabırlar versin.. inşallah bundan sonrası için bebeğini hayırlısıyla alırsın kucağına canım
amin tatlim cok saol allah hepinizden razi olsun destekleriniz icin

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 26 Mayıs , 2011, 09:31:27
geçmiş olsun canım..diyecek hiçbir söz teselli vermez diye düşünüyorum ama Allah ım sana sağlıklı bir bebek versin inşallah.. :amin: :amin:
dualarımız seninle...
cok saol gecti gececekde ins. unutcak sifirdan baslicam yine herseye cok saolun dualariniz icinde allah razi olsun..

]

izemsevi

geçmiş olsun kelebeğim allah birdaha yaşatmasın canım benim.

aydinays

Canım benim geçmiş olsun. Allah sana sabır versin. Allahım en doğru zamanda meleğini kucağına aldırdığın günleri göstersin canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

kelebegimm

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 16:23:32
geçmiş olsun kelebeğim allah birdaha yaşatmasın canım benim.
amin canim cok saol ins. bidaha yasamam gecer biter hersey :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mayıs , 2011, 09:15:50
Canım benim geçmiş olsun. Allah sana sabır versin. Allahım en doğru zamanda meleğini kucağına aldırdığın günleri göstersin canım benim.
amin canim cok saol ins. kucagima aldigim gunleri gorurum ama artik cesaretim kalmadi :y25: :y25:

]

suzannn

KELEBEĞİM TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ ARAŞTIRMAYA GİDİLECEKMİ NEDEN OLDU DİYE

KONYALI

cnm allah sabırlar versın,diyecek kelıme bulamıyorum..ınsallah allahım bır daha yasatmaz nur topu gıbı bır evlat nasip eder en yakın zamanda ınsallah

KasrıCinan

CANIM COK ÜZÜLDÜM. YAA ALLAHIM SABIR VERSİN :crybaby2: AFF ALLAHIM AFFFF.İNSALLAH HEMEN İYİLESİRSİN DUALARIM SENİNLE.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Mayıs , 2011, 19:28:12
arkadaşlar kelebeğim arkadaşımız tekrardan bebeğini kaybetmiş ne olur ona bol bol dua edelim yarın doktora gidecekmiş allahım tekrardan en güzel şekilde yüzünü güldürmeyi nasip etsin
Allah yardımcısı olsun çok zor bir durum

Nezo

Canım Benim Çok Üzüldüm Allah Sabır Versin Geçmiş Olsun En Kısa Zamanda Umuyorum Ki Rabbim Yüzünü Güldürecektir. Sevgiler.

kelebegimm

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 27 Mayıs , 2011, 14:18:38
KELEBEĞİM TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ ARAŞTIRMAYA GİDİLECEKMİ NEDEN OLDU DİYE
cok saol canim evet parcalar labaratuvara gonderilmis pazartesi alcam sonuclari bakalim hayirlisi  :amin: :amin: :amin:

]