sherkersheyler banu da paşasını kucağına aldı

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 21 Mayıs , 2011, 13:48:05

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

BANU GÖZÜN AYDIN CANIM  :flowers: :flowers: :flowers:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Shadowqueen

Gözün aydın canım, sağlıkla büyüsün inş. paşan. Hayırlı evlat olsun  :amin:

FeHi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayirli evlat olsun insallah canım allah analı babalı buyutsun

KONYALI

banucum gozunaydın,allah analı babalı buyutsun sağlıkla..darısı bızlere ınsallah

shekersheyler

Kizlar teker teker hepinize cok tesekkur ederim,dunyanin en guzel duygusuymus gercekten.. Oglusum uykusuz bi bebek ve surekli memede kalmak istiyor,bu yuzden pek giremiyorum nete, duzene oturur oturmaz aranizda olacagiz insallah :nazar: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: shekersheyler - 25 Mayıs , 2011, 20:13:45
Kizlar teker teker hepinize cok tesekkur ederim,dunyanin en guzel duygusuymus gercekten.. Oglusum uykusuz bi bebek ve surekli memede kalmak istiyor,bu yuzden pek giremiyorum nete, duzene oturur oturmaz aranizda olacagiz insallah :nazar: :amin:
aynı  benimki
Allah yardımcımız olsun banucum

oslemturgay

allah bebişine güzel ömürler versin canım benim... gözün aydın

ponçik

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün , darısı sabırsızlıkla bekleyen hamişlere  :amin:

Ya-semin

gözün aydın  :flowers: Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :nazar:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMENİ NASİP ETSİN GÖZÜN AYDIN ARKADASIM  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url