27 Nisan , 2024, 21:44:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğini Kaybeden Anneler Bakın Ne Mübareksiniz

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 20 Mayıs , 2011, 22:51:51

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

:icon_thumright: evet gercekten başımıza gelen her ne olursa olsun sabredip beklemek gerekiyor sonunda mutlaka bir şelikde ödüllendiriyor insan sende üzme artık kendini duygucum rabbimin bildiği birşey vardır mutlaka :flowers:

Sır_Çiçegi

üzülüyor insan ama rabbimin bi bildigi wardır diorum hep benim istedigimi deil bana layık gördüğünü wersin rabbim tek duam bu  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 30 Aralık , 2011, 14:11:23
üzülüyor insan ama rabbimin bi bildigi wardır diorum hep benim istedigimi deil bana layık gördüğünü wersin rabbim tek duam bu  :amin:
:amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

tüylerim diken diken oldu ne güzel benmde cennette meleğim var inş sabretmişimdirde kazanmısımdır gerci hep rabbimin verdiğinde bir hayır var diyorumda yinede insan üzlüyor gerci ben bebeğimin acısını bilemedim daha büyük seyler yasadım ama olsun rabbime hamdolsun

kuzucuk

benim de tüylerim diken diken oldu hakikaten çok güzel bir paylaşım olmuş  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright: çok teşekkür ederim duygucum   :flowers:  :flowers:  bak burada bir çok arkadaşımızın da senin de  melekleriniz cennette bekliyor  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

FeHi

Duygulanmamak elde diil çok güzel bi paylaşım tşkrler Duygu

<<AyBüKe>>

Rabbim bizi hep hamd edenlerden eylesin  :amin:   Benimde var cennette bi kuzum  :y25: 

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

suzannn

RABBİM ÇOCUK DÜŞÜRENLERE ÇOCUĞUNU KAYBEDENLERE SABIRLAR VERSİN CENNETTE ŞEFAATİNE NAİL OLSUN TEZ ZAMANDA HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP EYLESİN

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

çok güzeldi okurken göz yaslarımı tutamadım  :crybaby2:
Biz insanız elbette üzülüp ağlayacağız, önemli olan isyan etmeden.
Benimde var şükür   :amin:

Sır_Çiçegi

ewt cnm aynen bazıları kendinden gecio hamd olsun biz bilinçli insanlarız  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

çok şükür, bebeğim düştükten sonra çok üzüldüm ağladım
Allahım neden dedim, sonra dedimki Rabbim sen verdin sen aldın
Birincisini veren ikincisinide verir dedim, korunmaya bile gerk duymamıştım 1 ay sonra
Meleğim gelmişti,   :amin:  :love9: Rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin:
Kimseyi bu sevgiden mahrum bırakmasın  :amin:

Sır_Çiçegi

ne güzel cnm aradan fazla gecmemiş melegin gelmiş rabbim herkese nasip etsin inş.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...