ikizlerimin ameliyat olması gerekiyormuş

Başlatan βαlκιz, 16 Mayıs , 2011, 19:05:15

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülşahcım öncelikle çok geçmiş olsun.Ama telaşlanacak endişe edecek bir durum yok bana kalırsa.Yeni doğan bebeklerde olan bir sürü rahatsızlık da hemen ameliyat ediniyor ya da yaşları bekleniyor ki sorunsuz geçebilsin ileriyi etkilemesin.Bencede şimdi yaptırman akıl karı :icon_thumright:

hüzünden_gelme

:y25: :y25:

OYY KIYAMAM BEN ONLARA ÇOK GECMIS OLSUN CANIMM ALLAH TEZ ZAMANDA SIFASINI VERIR DAHA ÇOK KÜÇÜKLER MINIKLER BENDE 18 YAŞINDAN SONRA AMELIYAT OLNUR DIYE BILIYORUM

βαlκιz

sağolun kızlar aklıma hep daha zor ameliyat olan çocuklar falan geliyo
bizimki kolay diyorum öyle avunuyorum  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ Nilda♥ღ

yoktu çok şükürr zaten fazla beklemedik yani zamanında yaptık sayılır kızımda sora oluştu oğlumun doğuştan vardı
gece çok rahatsız oluyodu oğlum terleyerek uyanma nefes alamama sora birden nefes alıp uyanma hep hasta şişmiş oluyodu bunlar hep kalbine zarar veriyo dedi dr. yani her halukarda mecbur yapılcak

inş. sorunsuz bi şekilde sizde atlatır kurtulursunuz  :amin:
.   

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

gecmis olsun gulsah. bademcik ameliyati kisa sure aci versede kolay bir ameliyat. bir kac gunde duzeliyorlar canim telas etmeye gerek yok. gecmis olsun simdiden.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

oslemturgay

çok geçmiş olsun..hiç bişiy olmaz Allahın izniyle annesi paşalarına

--elif--

geçmiş olsun gülşah kolay bir ameliyat olduğunu biliyorum zararları mutlaka vardır bir an önce yaptırman en iyisi sanırım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım gülşahcım hiç korkma benimde yegenim oldu ablamın oğlu şimdi çok iyi masallah turp gibi gecmiş olsun canım  :opucuk: :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

Alıntı yapılan: βαlκιz - 16 Mayıs , 2011, 23:08:15
sağolun kızlar aklıma hep daha zor ameliyat olan çocuklar falan geliyo
bizimki kolay diyorum öyle avunuyorum  :'(

allah şifa versin Gülşah  :amin:

Benim kızım da 2,5 yaşında geniz eti bademcik operasyonu geçirdi
operasyon öncesi sakinleştirici bi şurup veriyorlar leyla gibi oluyor zaten çocuk
Eylül ünde aynen bademcikleri büyüktü ve geniz eti vardı
geceleri sürekli yatağında döner dururdu uyuyamazdı sürekli kafası terlerdi
operasyondan sonra hepsi geçti , 2,5 sene oldu ateşli hastalık yaşamadık çok şükür

bizim doktorumuz 3 yaşından sonra bademciğin bir fonksiyonu olmadığını söyledi
hani derler ya bademcikler mikropları tutar diye
sadece mikroskopla görülebilen mikroplar bademcik olsa da boğazdan geçer olmasa da  :dontknow:

operasyon kısa sürüyor ayılması çabuk oluyor fakat kendine gelmesi biraz uzun sürebilir , bünye meselesi
biz özel hastanede yaptırmıştık , dondurma dahail bütün yiyecekleri reddettiği için ve geceyarısından ertesi gün ikindiye kadar bişey yiyip içmedigi için toparlaması açısından serum takılmıştı ve bir gece hastanede kalmıştık
iyileşme süreci çok kısa, hemen normal hayata dönüyorlar

ben de 9 sene önce bademciklerimi aldırdım ve 2 saat hastanede kalıp eve dönmüştüm

çok geçmiş olsun , alınmalı deniyorsa beklemeye gerek yok , ileride dah azor olur, akılları erdikçe canları kıymetleniyor  :aferin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM BENIM ÇOK GECMIŞ OLSUN  :opucuk: :flowers:

BEN YILLARCA BADEMCIKTEN COK CEKTIM CANIM  :crybaby2: BENCE DOKTORUN NEYI ONERIYORSA YAP KUCUKKEN DAHA KOLAY

ATLATMAK  ;) :opucuk:

βαlκιz

çok sagolun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

şuan kafamız karışık bademcikleri aldıralım mı aldırmayalım mı onu düşünüyoruz

kendi doktorumuzla konuştuk hayır aldırmayın diyor  :dontknow:
ve 3 yaşınıda bekleyebilirsiniz diyor
hani birgece önceden aç falan bırakılıyo ya çocuklar o yüzden dayanamazlar falan diyo  :icon_scratch:

biz yine filim çektirip kendi doktorumuza göstercez filmi bide o görsün

bakalım ozaman ne dicek  :dontknow:

banu_fth

evet en iyisi kendi doktorunuz .. umarım alınacak kadar kötü değildir bademcikleri ..

βαlκιz

bakalım bide devlet hastanesine gitcez orda ne dicekler bakalım ay filim çekme işi çok zor durmuyo çocuklar aglıyo  :cildir: :cildir:

suzannn