ikizlerimin ameliyat olması gerekiyormuş

Başlatan βαlκιz, 16 Mayıs , 2011, 19:05:15

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:sad1: ikisininde bademcikleri çok büyükmüş
ve geniz eti varmış doktor ameliyat edilmeli dedi
:'(
ameliyat diyince tüylerim diken diken oluyooo  :y25: narkoz falan :sad1:

sizcee napalım biran önce olsunlar mı
siz olsanız napardınız
gelişim geriligine neden olurmuş korktumm  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

ayy kıyamammm bal ve kaymak .. tatlışlarım beniimm.. bayılıyorum ben onlara yaaa..
tatlım korkma kolay ameliyatlar onlar .. ameliyat adı bile kötü ama Allah şifa versin ..
biraz büyüyünce mi iyi şimdi mi ama burundaki eti 18 yaşına gelince alıyorlardı yaa.. bademcikleri alırlar da burun etini 18 yaşında alıyorlar diye duymuştum ..
inşallah teknoloji gelişmiştir de acısız bi şekilde atlatır yavrucuklar ..
akılları eriyormu ki yarana dokunma pansumanı elleme dediğinde zaptedebilicekmisin ?? nasıl olucakmış o kısımlar ameliyat sonrası anlattılar mı ??  :sad1:
geçmiş olsun canım yaa. sağlıkla atlatsınlar inşallah kuzucuklarım ..  :aferin: :aferin: :love9: :nazar:

βαlκιz

sağol canım  :opucuk:

valla konuşmadık okadar
1 gün hastanede tutuyolar sıvı şeylerle besleniyolar birgün okadar sonra normal yaşantıya devam
kendi doktorumuzlada konuşucam bakalım o ne diceek oda olur yaptırın derse yaptırırız  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyy kuzularımmm....
canım hiç korkma ameliyat düşünceside seni ürkütmesin...gelişimleri önemli ssen daha iyi bilirsin ama bence olsunlar zaten basit bi ameliyat die biliyorum...
sonrada oooohhhhhh doya doya dondurma yesinlerrr...
geçmiş olsun tatlımm...

βαlκιz

evet gelişimleri açısından yaptırmak en iyisi sanırım sadece geniz etinide almıyolar bademcikleri çok büyükmüş illa oda alınırmış
alınmassa sonra sorun olur tekrar ameliyat gerekirmiş

banu_fth

iki kerede olucağına bi kerede kurtulsunlar ..
sen de sürekli cesaretlendirici konuş ki korkmasınlar .. korktuğunu belli etme sakın ..  :icon_thumright:
haklısın doktorunuza da sor canım tabiki gelişimleri önemli haklısınız .. Allah şifa versin bi an evvel ..  :amin: :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

COK GECMIS OLSUN GULSAHCIM  :flowers: :flowers:
BEN BU KONUDA BILGIM YOK AMA KUCU BIR AMALIYAT DIYE DUYMUSTUM EN DOGRU KARARI DOKTOR SOYLER UMARIM TEZ ZAMANDA IYI OLUR KUZUCUKLAR  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Shadowqueen

Gülşahcım benimde küçükken geniz etim vardı ve bademciklerim olması gerekenden çok büyüktü, 6 yaşında geniz etim alındı ama bademcikler için 18 yaşından sonra dediler almadılar, 18 yaşından sonra da doktor alırsak daha çok hasta olursun dedi almadı böyle devam ediyorum. Korkulacak birşey yok ben kaç sene önce oldum 2-3 günde toparladım şimdi teknolojide ilerledi canım narkoz alıyorlar ama merak etme biran önce toparlanırlar. Rabbim acil şifalar versin  :amin:

xxcansuxx

canım öncelikle geçmiş olsun gerçekten korkulacak bir ameliyat değil birde küçükler hemen toparlarlar büyüdükce daha zor olur... sürekli hasta oluyorlarsa senede 5-6  kez (sanırım şimdi unuttum inan yanlış olmasın) mutlaka alınması gerekiyor ki doktorun dediği gibi gelişimi etkiliyor... ben gördüm ameliyathanede kolay bir operesyon... sadece küçüklere narkoz veriyorlar inş. onuda yaşına göre ayarlıyorlar kolay atarlar... rabbim hayırlı şifalr versin :amin: :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

hemşom hiç korkma korkulcak bi ameliyat değil

benm kuzenmde vardı gerçekten gelişimi yavaştı

tabi bedenen boyu kısa kaldı :-\

bnce bir an önce olsnlar derim :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

sağolun kızlar
eşim bademciklerin alınmasını istemiyo
doktor büyük diye almak istemişti almayınca bişey olurmu acaba yarın doktorumuza sorucaz bakalım

ღ♥ Nilda♥ღ

onu yapmak zorundaymışın daha sonra başka sorunlar çıkabiliyomuşş  :-\

bende ikisini ameliyat ettirmek zorunda kalmıştım o zaman biri 6 biri 3 yaşındaydıı  :y25:

ard arda yapıldı olum çıktı sora kızımı almışlardı ameliyata  :y25: o an yaşadığımı bi ben bilirim bi allah  :y25: :y25:

ama kızım çıkınca çok kötü olmuştu dört kişi onu zaptedemiyoduk kendinde olmadan yatakta döndü dolandı onun üzüntüsünden

zor ayakta durabiliyodum  :y25: kendi kendime güçlü olmalıyım dedim durdum yoksa oracıkta düşer bayılırdım  :-\

çok şükür başarıyla geçmişti  :icon_thumright: ve kurtulduk küçükken yapıldımı fazla acı duymuyoo ve çabuk iyileşiyolar  :icon_thumright:

.   

βαlκιz

senin çocuklarda oldu demek
evet başka sorunlar çıkıyomuş
ay ben şimdiden fena oldum zatenn bugun gözlerim doldu doldu zor tuttum kendimi
nasıl olur nolcak narkoz alıcak of of :y25: :y25:

ღ♥ Nilda♥ღ

tabiki narkoz alcak narkozsuz olurmu küçücük çocuklar   :-\ bende çok korkuyodum ama çok şükür herşey yolunda gitti ve korktuğumla kaldım o zaman yapmasam şimdi çok daha zor olurdu çünkü yetişkinlerde kolay kolay kapanmıyoo yaralar ve çok sancılı oluyoo
bende iki sene önce oldum dr çocukken yapsan 3 günde iyileşirdin dedi yetişkinlerin iyileşme süresi çok daha fazla
10 gün boyunca sadece tatsız tuzsuz muhallebi tarzı şeyler yedim gerisini hatırlamak bile istemiyorum  :-\
.   

βαlκιz

gelişim geriligi falan varmıydı çocuklarda oluyomu varsa düzeldimi sonra