2.kez gene bebegim beni terketti

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 15 Mayıs , 2011, 04:28:49

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirlisi olsun cnm hakkimizda düsükten sonra kac ay bekledin  :-\
:nazar: :nazar:

rusta

hayrlısı tatlım bu ayı da sayarsak 3 ay demek suan adetliyim bitince bırakcaz korunmayı.. senn  ilkte kürtajdı dimi

nokta

merhaba rusta
bende de homozigot mutant varmış ilk düğşükden sonra anlaşıldı bu ay korunmayı bıraktık bizde ama bana doktor iğne olacaksın hergün dedi hamile kalır kalmaz
sana tam olarak ne dedi canım??

rusta

Alıntı yapılan: nokta - 18 Mayıs , 2011, 00:22:06
merhaba rusta
bende de homozigot mutant varmış ilk düğşükden sonra anlaşıldı bu ay korunmayı bıraktık bizde ama bana doktor iğne olacaksın hergün dedi hamile kalır kalmaz
sana tam olarak ne dedi canım??

mrb canım anladım sen ne zaman düşük yapmıştın bide kürtaj olmuşmuydun?doktor bana coraspin kullanıcaz dedi canım yumutlama günlerinde başla adet olmazsan devam et ve hemen gel bakalım dedi olursanda bırak diğer ay aynı sekilde uygula dedi tatlım hamile kalınca da duruma göre iğneye karar vericez dedi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 18 Mayıs , 2011, 00:19:52
hayrlısı tatlım bu ayı da sayarsak 3 ay demek suan adetliyim bitince bırakcaz korunmayı.. senn  ilkte kürtajdı dimi
bende 3ay korunurum bilmiom bakalim doktorum ne diycek  :dontknow: :dontknow: ilkide kürtajdi cnm buda  :sad1:

FeHi

Gülüm yeni gördüm Rabbim seninle olsun, sana edilen dualarımızı kabul etsin İnşALLAH :amin: :amin:

seda87

gülüm canm yaa ben yeni görüyorum başlığı görür görmez aklım durdu kanım çekildi sanki okuyamadım dondum kaldım canm yaaa.allah sabır versin canm yaa inan okurken yazdıklarını bende seninle ağladım  :y25: :y25: :y25:canm güçlü ol demek kolaydır ama bu durumda sadece zamanla ii olursun canm bende aynı şeyleri yaşadım ve zamanla herşey unutuluyr .inş aynı şeyleri birdaha yaşatmaz allahım sana .rabbim sabır sağlık versin canm çok geçmiş olsun
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: FeHi - 18 Mayıs , 2011, 08:44:39
Gülüm yeni gördüm Rabbim seninle olsun, sana edilen dualarımızı kabul etsin İnşALLAH :amin: :amin:
amin cnm ins  :amin: :amin: :amin:

Dilara Ebrar

canım allahım sabırlar versin sana ve eşine.ama mutlaka vardır bi hayır ole düşünmen gerek.işallah allah bi gün nasip eder.merak etme.dua edelim  :opucuk: :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

hasyet

gülümmmmm Allah sabrını versinnn canımmm  :y25:  :y25: içimm cızz ettii  :y25:  :y25: en kısa zamandaa yeniden sağlıklı sıhhatli bi hamilelik geçireceksin inş.  :amin:  :amin:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 18 Mayıs , 2011, 10:55:01
gülüm canm yaa ben yeni görüyorum başlığı görür görmez aklım durdu kanım çekildi sanki okuyamadım dondum kaldım canm yaaa.allah sabır versin canm yaa inan okurken yazdıklarını bende seninle ağladım  :y25: :y25: :y25:canm güçlü ol demek kolaydır ama bu durumda sadece zamanla ii olursun canm bende aynı şeyleri yaşadım ve zamanla herşey unutuluyr .inş aynı şeyleri birdaha yaşatmaz allahım sana .rabbim sabır sağlık versin canm çok geçmiş olsun
evet cnm sende yasadin zor durum bide beni düsünün iki kere canim yandi  :y25: :y25: :y25: ins bu son olur yoksa gücüm hic kalmicak Allah sabir versin bana  :amin: :amin: ins sende gene hamile kalirsin saglikllan  :amin: :amin: hakkimizda hayirlisi olsun  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 18 Mayıs , 2011, 13:58:34
canım allahım sabırlar versin sana ve eşine.ama mutlaka vardır bi hayır ole düşünmen gerek.işallah allah bi gün nasip eder.merak etme.dua edelim  :opucuk: :opucuk:
amin cnm amin  :amin: :amin: bende öyle diyom artik napalim kismet deilmis ins bu son olur  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 18 Mayıs , 2011, 14:04:16
gülümmmmm Allah sabrını versinnn canımmm  :y25:  :y25: içimm cızz ettii  :y25:  :y25: en kısa zamandaa yeniden sağlıklı sıhhatli bi hamilelik geçireceksin inş.  :amin:  :amin:
amin cnm ins benimde icim yandi cok zor durum Allah kimseye yasatmasin  :y25: :amin: :amin: ins bidaha yasamam  :amin: :amin:

hasyet

inaşallahhh canımmm sankii bende öle olmuşum gibi geldii hemen lavobaya koştummm msjı yazdıktan sonraa...bidaha yaşamayacaksın Allah ın izniyleeen umudun varr hiç umudu olmayanları düşününcee dimii canımm.. hadi bakalımmm bu çiçekler sanaaa  :flowers:  :flowers:  :flowers:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 18 Mayıs , 2011, 14:15:16
inaşallahhh canımmm sankii bende öle olmuşum gibi geldii hemen lavobaya koştummm msjı yazdıktan sonraa...bidaha yaşamayacaksın Allah ın izniyleeen umudun varr hiç umudu olmayanları düşününcee dimii canımm.. hadi bakalımmm bu çiçekler sanaaa  :flowers:  :flowers:  :flowers:
cnm öyle düsünme iyi düsün iyi olsun  :opucuk: ben ikinci hamile oldugumda hep korktum her wc gittigimde kan gelmismi bisi olmusmu diye korkuylan yasadim bak noldu ama artik bidaha hamile olursam dikkat etcem ama hic korkmucam  :y25: :y25: Allaha gene sükrediyom diyom ya sakat olsaydi yada dogduktan sonra ölseydi ne bilim daha kötüleride var Rabbim bizi korusun  :amin: :amin: :amin: :amin: