RÜZGARCIM YAKISIKLI ÇOCUK DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

Başlatan Lă_Tăhzen!, 14 Mayıs , 2011, 17:36:00

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

gösdenin rüsgarııı...... iyi ki doğmuşsun minik herkül  :love9: :love9: :love9:böyle bi anneye sahip olduğun için çok ama çok şanslısın  :icon_thumright: :icon_thumright: nice nice yıllara minik kuzu  :flowers: :flowers: :flowers:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

kelebegimm

dogum gunun kutlu olsunn yakisikliii tatliiii guzelll prensss nice seneleree annenle birlikte insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytenim Ebuşum Lavimm Kelebeğim
Kocaman teşekkür ediyoruz oğlumla siz teyzelerine  :opucuk: :flowers: :love9:
Allah sizlere de bu güzel günleri görmeyi nasip etsin :amin:

kelebegimm

aminn aminn hele bide ruzgar gibi yakisikli tatli olursa daha ne isteyelim cok tatli ya masallahh allah nazarlardan korusun onuuu

]

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim çok sağol  :opucuk: :opucuk:
Büyüdükçe daha bir cin cin bakıyor her şeyi anlıyor ondan mıdır nedir  :love9:
Eminimki minnoş bir bebeğin olacak ve dünyadaki herşeyden çok onu seveceksin sayılı günler çabuk geçiyor güzelim keyfini çıkar :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 17 Mayıs , 2011, 00:38:54
Canım benim çok sağol  :opucuk: :opucuk:
Büyüdükçe daha bir cin cin bakıyor her şeyi anlıyor ondan mıdır nedir  :love9:
Eminimki minnoş bir bebeğin olacak ve dünyadaki herşeyden çok onu seveceksin sayılı günler çabuk geçiyor güzelim keyfini çıkar :love9:

ahh su ucuncu ayimizida atlatsak azcik sevinsem korkuyorum ya benden giderse die dokdor kontrolunden sonra bol bol tadini cikarcam ins. ;)

]

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hiç merak etme önce 3.ayını ardından 9 ayını sağ salim bitireceksin canikom  :amin: :amin: :amin:

susanna

omrude yuzu gibi guzel olur insallah nice yaslarini nice murvetlerini kutlariz insallah gozdecim allah sana bagislasin evladini
:opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Güzelim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allah acılarını yaşatmasın yavrularımızın  :amin: :amin: :amin: :amin:
Sende sağlıcakla bebeğini kucağına al bu güzel günleri paylaş bizimle  :amin: :amin: :amin:

susanna

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 17 Mayıs , 2011, 01:18:07
Güzelim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allah acılarını yaşatmasın yavrularımızın  :amin: :amin: :amin: :amin:
Sende sağlıcakla bebeğini kucağına al bu güzel günleri paylaş bizimle  :amin: :amin: :amin:

:amin: insallah canim  :amin:
rabbim hepimizin yawrularini korusun

AککORTįє

bebeğimmmm iyiki doğmuşsun kuzummmmmmmmmmmmmmmm

gözdecim kusura bakma foruma artık hiç girmiyorum

faceden de  kutladım burdan da kutluyorum sizi kocaman öpüyorum  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım İlknurum çok teşekkür ediyoruz tekrar tekrar  :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Bizde İsomla seni kokulu kokulu öpüyoruz :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

RÜZGARIM MAVİŞİM BENIM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ALLAH SENI SEVDIKLERINE BAGIŞLASIN  :amin: UZUN SAGLIKLI BASARILI BIR OMUR VERSIN  :amin: :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ARKADASLARIN DEDIGI GIBI BOYLE BIR ANNEN OLDUGU İÇİN ÇOK ŞANLISIN  :nazar: :nazar: SENI ÇOK OPUYORUMMMM MAVIŞIM BENIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

NİCE SENELERE INSALLAHHHH  :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sibelim çok teşekkür ediyoruz  :love9: :flowers: :opucuk: Teyzesi sana kocaman gülücük atıyor paşam ve geeeeeel diye bağırıyor :k06:
O kadar güzel dilekleriniz var ki hepinizin her okuduğumda duygulanıyorum gözlerim doluyor.
Beni ne kadar iyi tanımışsınız oğlumu ne kadar çok sevmişsiniz..
Tek tek hepinizden Allah razı olsun..
Bazen ailem bazen dostum her şeyim oldunuz..
Sizi seviyorum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: