29 Mart , 2024, 02:07:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mama Sandalyesi Tavsiyesi

Başlatan menekşee, 14 Mayıs , 2011, 13:42:51

« önceki - sonraki »

duygusu

Balböceği

Mine'l Aşk

ben kraft'ın mama sandalyesini aldım..Çok memnunum...

Asansörlü,sandalyesi 3 kademeli,çift tepsili...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Aytii

bende almak istiyorum mama sandalyesi

malum oğlum 4. ayını dolduracak haftaya

artık hep oturmak istiyor ve 4. ayda oturmaya başlıyolar

enazından yemeğimizi yerken yanımızda oturabilmesi için konforlu bir mama sandalyesi almak istiyorum

netten baktım ama okadar çok varki karar veremedim

tavsiye ederseniz sevinirim  :flowers:

nilyumm

Merhaba, oğlum 7 aylık. Mama sandalyesi alacağım, tavsiyeleriniz nelerdir?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok büyük yer kaplamasin tahta olmasin yeter plastik en iyisi temizligi cok kolay oluyor
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

bi hevesle aliniyor ama pek zaptetmek mumkun olmuyor cocuklari  sus olarak duruyor mutfakta cani isterse arada oturuyor onun disinda istemiyor 2.ye artik o sever belki  :k06:

ikeada satilan mama sandalyeleri cok iyi az yer kapliyor hantal degil yani su model

asya81

bende kraft sallanan mama sandalyesi aldım ama benimki sevmedi oturtamadımüstünde
araç için taşıma koltukları olurya oturak şeklini verdim onun içine oturur yer şimdi kendi oturuyor masada sandalyeye bizimle yiyor
sanırım bize göre değil keşke baştan pahalı bişey almasaydık ikeanın ucuz hafif olanını alıpdeneseydik diyorum

ponçik

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 23 Ağustos , 2013, 12:54:51
bi hevesle aliniyor ama pek zaptetmek mumkun olmuyor cocuklari  sus olarak duruyor mutfakta cani isterse arada oturuyor onun disinda istemiyor 2.ye artik o sever belki  :k06:

ikeada satilan mama sandalyeleri cok iyi az yer kapliyor hantal degil yani su model

Kesinlikle 100 üzerinden 100 veriyorum, benim kızın mama sandalyesi de bundandı ve şuan bizden sonraki 4.sahibi kullanıyor  :laughing7: kullanımı taşıması temizlemesi çok rahat , ayakları sök, bagaja at pikniğe, tatile, köye giderken götür, o derece   :icon_thumright:

NurselSezer

ARKADAŞLAR MERHABA,

BENDE KRAFTIN MOTION MAMA SANDALYESİNDEN ALDIM. OĞLUM ALDIĞIM İLK GÜNDEN BERİ SANDELYEYİ HİÇ YADIRGAMADI :)) HER YEMEKTE BİZİMLE BİRLİKTE OTURUP YEMEĞİNİ YİYOR. SANDALYEDE ÇİFT TEPSİ VAR ÜSTTEKİ KİRLENDİĞİ ZAMAN HEMEN ELİMDE YIKIYORUM KURULUYORUM TEKRAR TAKIYORUM KATLIYORUM ODAYA KALDIRIYORUM ÇOK FAZLA YERDE KATLAMIYOR BENİM İÇİN GAYET KULLANIŞLI BİR ÜRÜN OLDU BU KONUDADA KRAFT SAYESİNDE ŞANSLIYIM YANİ :D :D

cananyakut

cananyakut

Doll mama sandalyelerine bak canım.

OznurArslan

bizde kraft dondy 5 kullanıyoruz.
hem mama sandalyesi hem de salıncak olraak kullanılabilen bir ürün. ben mutfakta yemeğimi yaparken bebişi içine koyuyorum salllanıyor :) katlanması taşıması da kolay çok fazla yer kaplamıyor. güzel bir sandalye tavsiye ederim.

ponçik

Alıntı yapılan: OznurArslan - 12 Kasım , 2013, 13:50:04
bizde kraft dondy 5 kullanıyoruz.
hem mama sandalyesi hem de salıncak olraak kullanılabilen bir ürün. ben mutfakta yemeğimi yaparken bebişi içine koyuyorum salllanıyor :) katlanması taşıması da kolay çok fazla yer kaplamıyor. güzel bir sandalye tavsiye ederim.

Taşınabilir olması büyük avantaj  :icon_thumright: eğer bizim mama sandalyesini verdiğimiz son bebişin annesi başkasına vermediyse tekrar aynı sandalyeyi kullanacağız (ikea mama sandalyesi)  ama vermişse de canı sağolsun yine ikeadan yeni bir mama sandalyesi alırız  ;)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizimda bende almistim hic kullanmadim arada oturuyodu bi keren baglamamistim düsmüstü ondan beride hic oturtmadim kendide istememisti  :k06: