18 Nisan , 2024, 15:49:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mama Sandalyesi Tavsiyesi

Başlatan menekşee, 14 Mayıs , 2011, 13:42:51

« önceki - sonraki »

menekşee

bebeğim 8 aylık ona uygun fiyatta kaliteli mama sandalyesi almak istiyorum fakat bir türlü bulamadım.mama sandalyesi kullanıp memnun kalan varmı acil yardım
TATLI CADIM _GİZEMİM

Lă_Tăhzen!

ben gerek duymadım mama sandalyesıne vede almadım
kızım çok sıkıntıya gelemedıgı için biliyorumki onda hiç oturmaycaktı almıs olsaydım  :)
ama alıpta kullananlar vede menun kalanlar vardır muhakkah

menekşee

başta bende alıp almamakta kararsız kaldım.kucakta oturtup yemek yedirmek sıkıcı oluyor bizimle oturup yemek yesin istiyorum cvp için teşekkür ederim canım :opucuk:
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

kızlar mama sandalyesi alıpta hiç memnun kalanyok mu hiç?
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

vallahi düşünmekten kafayı yiyecem internete baktım doğru düzgün bulamadım
TATLI CADIM _GİZEMİM

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: menekşee - 14 Mayıs , 2011, 14:01:33
başta bende alıp almamakta kararsız kaldım.kucakta oturtup yemek yedirmek sıkıcı oluyor bizimle oturup yemek yesin istiyorum cvp için teşekkür ederim canım :opucuk:

evet  hiç iyi olmuyor kucakta bızım masada yemek yememız tarıha karıstı 3 4 ay önce  :) kızım saolsun artık hep yere serıyorum  o uyursa ancak masada yıyoruz

Demet_dk

15 Mayıs , 2011, 20:30:40 #6 Son düzenlenme: 02 Temmuz , 2011, 15:46:38 Demet_dk
BİZ ÖZEL OLARAK YAPTIRDIK
İLERDE ÖNDE Kİ KISMI ÇIKARDIĞIMIZDA NORMAL SANDALYE OLARAK KULLANACAK

selmay

ben kullaniyorum canim chiicco polly macig  cok memnnum ben baya erken Aldim  cunku bu sandalye bebeklikten itibaren kullanilioyrr ana kucagi oluo yatiyo geriye dogru ,simdi isé ymek yerken bize sikinti olmuyo oturtuyorum onunda önune kucuk lokmalar koyuyorum yemicekse oyuncak koyuyorum bizde rahatca yeemegimizi yiyoruzz yoksa kucamda durup da yedirtmek baya sikintili ben gelemezdim o iseee,hatta dogum gunumuzdede cok ise yaradii orda otrudu bizde yaninda üfledik hic bisi karistirmadi yoksa masada ne tabajkk kalir ne bardak bn tavsiye ederimmmm

fiyati :159   Euro

elif35

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 14 Mayıs , 2011, 13:46:41
ben gerek duymadım mama sandalyesıne vede almadım
kızım çok sıkıntıya gelemedıgı için biliyorumki onda hiç oturmaycaktı almıs olsaydım  :)
ama alıpta kullananlar vede menun kalanlar vardır muhakkah

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aynen bende gerek görmedim yağmurda haraketli sıkıntıya gelemez yere sofra kuruyorum yemek yeriz o uyuduğunda da mutdakta masada yeriz o da uyanık olursa eğer bazen örümcekle gezinir yanımızda  :laughing7:

Pınar86

bence çok ama çok gerekli  :icon_thumright: ben en başlar şöyle renkli falan marka olan şeylere baktım ama sonra onları almaktan vazgectim arkadaşımın kızı büyüdüğü için al benimkini kullan boş yere para verme dedi ikeadan almış çokta uygun ve temizlemesi çok rahat çünkü gün içinde kırk kere sandalyeyi siliyor ve tepsisini yıkıyorum iyiki varmış hem masada bizimle olunca daha çok hoşuna gidiyor ve sende yemeğini rahat yersin ilerde yanınıza oturur tepsisine küçük küçük yemekler koyarsın kendiside yemeye çalışır bence gidip öyle pahalı bişey alma bu resmi atacağım şey hem ucuz hemde çok kullanılışlı burda göstermemiş tepsiside var ben ona kendim minder yaptım çok iyi oldu :icon_thumright:

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

menekşee

Alıntı yapılan: selmay - 16 Mayıs , 2011, 01:15:55
ben kullaniyorum canim chiicco polly macig  cok memnnum ben baya erken Aldim  cunku bu sandalye bebeklikten itibaren kullanilioyrr ana kucagi oluo yatiyo geriye dogru ,simdi isé ymek yerken bize sikinti olmuyo oturtuyorum onunda önune kucuk lokmalar koyuyorum yemicekse oyuncak koyuyorum bizde rahatca yeemegimizi yiyoruzz yoksa kucamda durup da yedirtmek baya sikintili ben gelemezdim o iseee,hatta dogum gunumuzdede cok ise yaradii orda otrudu bizde yaninda üfledik hic bisi karistirmadi yoksa masada ne tabajkk kalir ne bardak bn tavsiye ederimmmm

fiyati :159   Euro
ben de gerekli olduğunu düşünüyorum benimle yemek yemese dahi en azından yanımda olması bile yeterli babasıyla benim yanımda canı sıkılmaz
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: Pınar86 - 18 Mayıs , 2011, 14:32:05
bence çok ama çok gerekli  :icon_thumright: ben en başlar şöyle renkli falan marka olan şeylere baktım ama sonra onkeları almaktan vazgectim arkadaşımın kızı büyüdüğü için al benimkini kullan boş yere para verme dedi ikeadan almış çokta uygun ve temizlemesi çok rahat çünkü gün içinde kırk kere sandalyeyi siliyor ve tepsisini yıkıyorum iyiki varmış hem masada bizimle olunca daha çok hoşuna gidiyor ve sende yemeğini rahat yersin ilerde yanınıza oturur tepsisine küçük küçük yemekler koyarsın kendiside yemeye çalışır bence gidip öyle pahalı bişey alma bu resmi atacağım şey hem ucuz hemde çok kullanılışlı burda göstermemiş tepsiside var ben ona kendim minder yaptım çok iyi oldu :icon_thumright:

yardımcı olduğun için teşekkür ederim  canım ben minderlisini düşünüyorum birde arka ve ön ayaklarında tekerlek olacak henüz bulamadım  :dontknow:
TATLI CADIM _GİZEMİM

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende Chicco Polly kullanıyorum çift tepsili tekerlikli asansörlü çok fonksiyonel ve kullanışlı.Muhakkak şart diye düşünüyorum Rüzgar reklamlarda yemek yediği için sabit bir yerde oturup dalması lazım elinde de kaşıkları olacak şak şak sesleri çıkacak ki yesin :k06:

βαlκιz

bizim hiç mama sandalyemiz olmadı be abla  :sad1: :ehi: :ehi: :ehi:

küçüklerken yürüteç mama sandalyesi görevi yaptı tekerlerini söktük  :k06:
sonra zaten sıkıya gelemediler nerde olsa yediler mamalarını yemeklerini  :aferin: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

MAMA SANDALYESİ HİÇ KULLANMADIM

YÜRÜTEÇ VE ARABASINDA YEDİRDİM

1 YAŞINDAN İTİBARENDE MASADA BİZİMLE BERABER YİYOR :nazar:

ŞUAN 2 YAŞINDA YEMEĞİNİ KENDİ YEDİĞİ İÇİNDE Bİ PROBLEMİMİZ YOK ÇOK ŞÜKÜR