elif nisa arkadaşımz da meleğine kavuştu

Başlatan ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤, 14 Mayıs , 2011, 01:59:09

« önceki - sonraki »

KONYALI

allahım analı babalı uzun ömürler nasip etsin,gozunaydın olsun cnm

Aytii

canım gözün aydın olsun  :flowers: Allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: :nazar:

bol sütlü günleriniz olsun inşallah  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

Allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: bu arada yavaş yavaş sıra bize de geliyo. heyecan yaptım bak  :k06:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 10:28:49
Allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: bu arada yavaş yavaş sıra bize de geliyo. heyecan yaptım bak  :k06:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: allahım analı babalı büyütsün işalla....bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee heyecan yaptım yaaa :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

HASRET!M S@N@

tulayysl

Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inş. gözünüz aydın

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hayırlı uğurlu olsun meleğine kavuşmuş sonunda  :flowers: :flowers: :flowers:
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bol bol sütlü günler  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah analı babalı büyütsün,
sağlıklı, mutlu, hayırlı  bir ömrü olsun inşallah 

elif nisa

Saglun kizlar guzel dilekleriniz icin.Rabbim herkese bu duyguyu taddirsin cok guzel.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM GÖZÜN AYDIN RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMEYİ NASİP ETSİN             :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

güneşş

hayırlısı olsun rabbim analı babalı büyütsün inşallah.  :amin: :amin:.bol sütlü günlerin olsun  :k06:

Shadowqueen

Hayırlı olsun Elifcim, Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş.  :amin:

elif nisa

Kizlar cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin.Rabbim herkese yasatsin bu duyguyu muhtesem birsey.

banu_fth

Alıntı yapılan: elif nisa - 23 Mayıs , 2011, 17:37:00
Kizlar cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin.Rabbim herkese yasatsin bu duyguyu muhtesem birsey.

amin sağlıkla inşallah yaşıyalım o duyguyu .. ayyhhh .. şimdiden çok merak ediyorum .. gelsin artık diyorum ..
Tebrikler valla.. maşşallah .. doya doya öp kokla minnoşunu bizim yerimize de  :love8: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıkla büyüt inşallah  :amin: :nazar: :nazar:

ponçik

Maaşallah 17 günlük olmuş bile, Allah analı babalı büyütsün  :amin: