1,5 Senelik Bekleyişin Sonunda Büyük Sürpriz İKİZLERE Hamileymişim

Başlatan sellini, 13 Mayıs , 2011, 13:39:43

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: sellini - 13 Mayıs , 2011, 15:11:27
Kızlar sizce değerim düşük mü? 167 çıkmış  :icon_scratch: Gerçi ben günüm gelmeden test yaptırdım. 1-2 gün önce ama bilmiyorummm. Kafam karıştııı  :icon_scratch: Dr. Pazartesi kan testi yaptır dedi tekrar. Değerin 2'ye 3'ye katlaması gerekiyormuş. Hamişler sizin kaç günlük gecikmede değer kaç çıkmıştı? Nolur dua edin değerim düşmesinnnn  :amin:  :nazar:

CANIM BURDAN DA TEBRİK EDEYİM SENİ  :flowers: :flowers:
AYRICA DEĞERİN GÜNÜN GEÇMEMESİNE RAĞMEN GAYET İYİ ÇIKMIŞ MAŞALLAH  :nazar:
BENİM GÜNÜM 2 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN 63 ÇIKMIŞTI, ÖNEMLİ OLAN ARTIŞI CANIM,
P.TESİ DE ARTIŞI GÖRÜRSENİZ OHHHHHHHH İÇİN RAHATLAR İYİCE ALLAHIN İZNİYLE  :amin:
SEN ŞİMDİ CANINI SIKMA, TADINI ÇIKAR MUTLULUĞUNUN  :love9:
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN, SAĞSALİM KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİ DE GÖRÜRSÜN İNŞALLAH  :amin:

sellini

Alıntı yapılan: laracroftt - 13 Mayıs , 2011, 15:28:45
Alıntı yapılan: sellini - 13 Mayıs , 2011, 15:25:19
Kızlarr daha kocişin haberi yokkkk  :ehi: İlk sizlerle paylaştım mutluluğumu  :love7: Acaba ona nasıl bir sürpriz yapsam  :dontknow: Bana fikir verebilir misiniz? akşam bu güzel haberi ona nasıl vermeliyim  :icon_scratch: Şimdi çok heyecanlıyım ya aklıma hiç bir şey gelmiyorr  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

aksam kocişin eve gelince al karsına elını tut ve karnına koy baba oluyosun deeee    :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: ben kalırsam oyle yapıcam   :hieyt: :hieyt:

ayy canım benim güzel fikirrr  :opucuk: Duygulandım amaaa  :y25:

[url=http://www

sellini

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 13 Mayıs , 2011, 15:54:31
Alıntı yapılan: sellini - 13 Mayıs , 2011, 15:11:27
Kızlar sizce değerim düşük mü? 167 çıkmış  :icon_scratch: Gerçi ben günüm gelmeden test yaptırdım. 1-2 gün önce ama bilmiyorummm. Kafam karıştııı  :icon_scratch: Dr. Pazartesi kan testi yaptır dedi tekrar. Değerin 2'ye 3'ye katlaması gerekiyormuş. Hamişler sizin kaç günlük gecikmede değer kaç çıkmıştı? Nolur dua edin değerim düşmesinnnn  :amin:  :nazar:

CANIM BURDAN DA TEBRİK EDEYİM SENİ  :flowers: :flowers:
AYRICA DEĞERİN GÜNÜN GEÇMEMESİNE RAĞMEN GAYET İYİ ÇIKMIŞ MAŞALLAH  :nazar:
BENİM GÜNÜM 2 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN 63 ÇIKMIŞTI, ÖNEMLİ OLAN ARTIŞI CANIM,
P.TESİ DE ARTIŞI GÖRÜRSENİZ OHHHHHHHH İÇİN RAHATLAR İYİCE ALLAHIN İZNİYLE  :amin:
SEN ŞİMDİ CANINI SIKMA, TADINI ÇIKAR MUTLULUĞUNUN  :love9:
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN, SAĞSALİM KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİ DE GÖRÜRSÜN İNŞALLAH  :amin:

Betty canım çok teşekkür ederim  :k06: İyi mi değerim yani, içime su serptin canım yaaa  :nazar: bettyciğim şimdi kaç haftalık oldu senin bebiş?  :nazar:  :amin:  :amin:  :amin:

sellini

Kızlar 167 beta hcg değeriyle kaç haftalık hamiş oluyorum o zaman ben?  :icon_scratch: Kafam karıştı 29 Nisan'da aşılamam yapılmıştı. Son adet tarihim de 16 Nisan  :dontknow:

laracroftt

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

bu sana yardımcı olacaktır cnm

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: sellini - 13 Mayıs , 2011, 16:15:03
Kızlar 167 beta hcg değeriyle kaç haftalık hamiş oluyorum o zaman ben?  :icon_scratch: Kafam karıştı 29 Nisan'da aşılamam yapılmıştı. Son adet tarihim de 16 Nisan  :dontknow:

CANIM SATA GÖRE YARIN TAM 4 HAFTA OLUCAK SENİN, DÖLLENMEYE GÖRE 2 HAFTALIK,
OYÜZDEN DEĞERİN ÇOK GÜZEL CANIM NORMAL HERŞEY  MAŞALLAH :nazar:
BENİM ŞUAN 6+5 CANIM, BEN DE İLK ÖĞRENDİĞİMDE SATA GÖRE 4+2 YDİ  :opucuk:

sellini

Alıntı yapılan: laracroftt - 13 Mayıs , 2011, 16:30:06
Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

bu sana yardımcı olacaktır cnm

Canım araştırdığın için çok teşekkür ederim  :k06: Bu tabloya göre bettynin de dediğine göre yarın tam 4 haftalık hamile olacağımm  :nazar:

sellini

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 13 Mayıs , 2011, 16:34:30
Alıntı yapılan: sellini - 13 Mayıs , 2011, 16:15:03

CANIM SATA GÖRE YARIN TAM 4 HAFTA OLUCAK SENİN, DÖLLENMEYE GÖRE 2 HAFTALIK,
OYÜZDEN DEĞERİN ÇOK GÜZEL CANIM NORMAL HERŞEY  MAŞALLAH :nazar:
BENİM ŞUAN 6+5 CANIM, BEN DE İLK ÖĞRENDİĞİMDE SATA GÖRE 4+2 YDİ  :opucuk:

Betty canım doğum tarihi hesaplamadan son adet tarihimi girdim 3 hafta 6 günlük hamilesiniz diyor.  :nazar:  :nazar: 21 Ocakta da doğacakmış inşallah hayırlısıyla bebişim. 20 Ocak da kocişin doğum günü  :toothy10:  :occasion14:  :occasion14: Ona doğum günü hediyesi olur. Ben de kendi doğum günümden 5 gün sonra öğrenmiş oldummm  :toothy10:  :love9:

sellini

Kızlar ben işten çıkıyorum. Evde internet yok malesef  :'( Artık Pazartesi görüşürüz. Hepinize mutluluğumu paylaştığınız için çooook teşekkür ederim.  :love7: Herkesi öpüyorummmmmm.  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :wave:

Nezo

Tebrikler Canım Rabbim Tamamına Erdirsin Kucağına Aldığın Günleride Göstersin  :flowers:

beteray

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun arkadasim ins sagliklan kucagina alirsin bebeginii  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
yakinda insallah hamile olmayan kalmicak  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

tebrikler çok sevindim allah tamamına erdirsin inşş sağlıklı hamilelikler dilerim :amin: :amin: :amin:

XORRR

Alıntı yapılan: sellini - 13 Mayıs , 2011, 13:39:43
KIZLARR, İNANAMIYORUMMM HALA. AMA HEMİLEYMİŞİM  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :nazar:  :nazar:  :nazar: HİÇ BEKLEMİYORDUMM. ADET GÖRECEKMİŞİM GİBİYDİ TÜM BELİRTİLER...
hayırlı olsun inşiallah allhım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin  :muzz: :muzz:

YAĞMUR DAMLASI