1,5 Senelik Bekleyişin Sonunda Büyük Sürpriz İKİZLERE Hamileymişim

Başlatan sellini, 13 Mayıs , 2011, 13:39:43

« önceki - sonraki »

esracım

çok güzel bi haber bu sellini sen bir isterken Allah iki verdi...hayırlısıyla doğsun bakarsınız canım..çok mutlu oldum adınıza :flowers:

sellini

Alıntı yapılan: özgemm - 01 Haziran , 2011, 09:57:11
RABBİM hayırlısını versin canım sağlıklı sıhhatli olsunlar inşallah
bende ikizim olsun çok isterdim

Amin canım  :amin: Ben hiç ikiz düşünmemiştim. Şimdi bir korku sardı nasıl bakacağım diye  :y25: Allahım sağlıkla sıhattle versin inşallah ikisinide  :amin:   :amin: :nazar:  :nazar:

[url=http://www

asya81

tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağında oldukları günleri nasip etsin :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: sellini - 01 Haziran , 2011, 09:59:25

Amin canım  :amin: Ben hiç ikiz düşünmemiştim. Şimdi bir korku sardı nasıl bakacağım diye  :y25: Allahım sağlıkla sıhattle versin inşallah ikisinide  :amin:   :amin: :nazar:  :nazar:
neden bakılmasın benimde ikizim var annem 18 yaşında doğurmuş kimselerde gelmemiş yardıma tek başına bakmış.bakarsın allahın izniyle :nazar:

sellini

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 01 Haziran , 2011, 09:57:48
çok güzel bi haber bu sellini sen bir isterken Allah iki verdi...hayırlısıyla doğsun bakarsınız canım..çok mutlu oldum adınıza :flowers:

Evet canım öyle oldu gerçekten. Teşekkürler  :opucuk: Allahım isteyen herkese versin inşallah  :amin:

esracım

Alıntı yapılan: sellini - 01 Haziran , 2011, 10:00:53
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 01 Haziran , 2011, 09:57:48

Evet canım öyle oldu gerçekten. Teşekkürler  :opucuk: Allahım isteyen herkese versin inşallah  :amin:
aminn canım aminn :opucuk: inşallah isteyen herkese :amin: :amin:

sellini

Alıntı yapılan: asya81 - 01 Haziran , 2011, 10:00:41

neden bakılmasın benimde ikizim var annem 18 yaşında doğurmuş kimselerde gelmemiş yardıma tek başına bakmış.bakarsın allahın izniyle :nazar:

Teşekkür ederim Asyacığım  :opucuk: Ben çalışıyorum canım o yüzden korkuyorum. Devlet memuruyum gerçi ama. Annem de yaşlı  :'( Kayınvalide idare edecek artık  :y25:

derbeder

bu cok guzel bir haber, simdiden bakimini dusunme bence, gozun aydin kucaginada saglicakla alman dilegiklerimle.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

asya81

Alıntı yapılan: sellini - 01 Haziran , 2011, 10:03:15
Alıntı yapılan: asya81 - 01 Haziran , 2011, 10:00:41

Teşekkür ederim Asyacığım  :opucuk: Ben çalışıyorum canım o yüzden korkuyorum. Devlet memuruyum gerçi ama. Annem de yaşlı  :'( Kayınvalide idare edecek artık  :y25:
şimdiden bunu düşünüp sıkıntı etme kendine allahın izniyle doğan büyüyor  :nazar:

sellini

Kızlar şimdi ikiz olduklarını öğrendim ya bişey mişey olursa diye daha bir tedirginlik oluştu. Allaha çok şükür ki daha mide bulantım başlamadı. Bir şikayetim de yok ama insan korkuyor işte.  :y25: Akıllılar neyse ki, üzmüyorlar beni  :nazar:  :toothy10:  :toothy10:

özgemm

korkma canım RABBİM  büyük yardım eder her şekilde
heleki bide memurmuşsun hiç korkma bizim gibi şirket olsa daha fena
rapor alırsın izin kullanırısın ALLAH büyük
hiç korkma bence sağlıklı sıhhatli dünyaya gelsinlerde

sellini

Alıntı yapılan: derbeder - 01 Haziran , 2011, 10:07:06
bu cok guzel bir haber, simdiden bakimini dusunme bence, gozun aydin kucaginada saglicakla alman dilegiklerimle.

Teşekkür ederim canım  :opucuk: Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda versin inşallah.  :amin: Herkese hergün dua ediyorum  :amin:

sellini

Alıntı yapılan: özgemm - 01 Haziran , 2011, 10:09:26

korkma canım RABBİM  büyük yardım eder her şekilde
heleki bide memurmuşsun hiç korkma bizim gibi şirket olsa daha fena
rapor alırsın izin kullanırısın ALLAH büyük
hiç korkma bence sağlıklı sıhhatli dünyaya gelsinlerde

Özgem içimi rahatlattın canım benim  :k06: Dediğin gibi sağlıklı sıhattli ikisini de bir kucağıma alayım da Allah büyük yardımcımız olur elbet  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: sellini - 01 Haziran , 2011, 10:09:21
Kızlar şimdi ikiz olduklarını öğrendim ya bişey mişey olursa diye daha bir tedirginlik oluştu. Allaha çok şükür ki daha mide bulantım başlamadı. Bir şikayetim de yok ama insan korkuyor işte.  :y25: Akıllılar neyse ki, üzmüyorlar beni  :nazar:  :toothy10:  :toothy10:
tedirgin olma bazıları  hiç bulantı çekmez çekip napcan kötü bişedir heralde midesi bulanan anneler kötü bişe olduğunu sölüyorlar.allahtan ben hiç çekmedim  :nazar: inşallah sende yaşamassın

Aytii

hayirlisi olsun tatlim Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ikisinide  :amin: :love9: