babişkomda benim geldiğime sevinmiş...

Başlatan xxcansuxx, 13 Mayıs , 2011, 10:56:34

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

bayanlar eşimde dün birşeyler yazmış sanırım çok duygusalmış çünkü herşeyi espriye alan insan gayet ciddi yazmış sizinle paylaşmak istedm  :love8: :love8:
Mayıs ayının bir sabahı, istirahatli olduğun bir sabah baş ucumda olduğu yerde zıplayıp ağlayan birisi vardı bu biricik karımdı... bir tarafdan da hamileyim diye tekrarlayıp duruyordu... bir ara rüya zannettim ama değilmiş. uzun zaman sonra aldığım en güzel haberdi. teşekkür ederim canım karım benim...
Bu arada ayağına çorap giysen iyi olur... yavruma iyi bak canımı sıkma benim :)

Aytii

:)

ne güzel bir mesaj bu  :love9:

Allahım hiç bozmasın  :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Mayıs , 2011, 10:57:27
:)

ne güzel bir mesaj bu  :love9:

Allahım hiç bozmasın  :nazar: :nazar: :nazar:

aminnnnnnn canım herkesin mutluluğu daim olsun hatta katlanarak devam etsin  :amin: :amin: :nazar:
bu arada dün bunu okuyunca utandım eşimden çünkü ona teşekkür etme inceliğinde ben bulunmamıştım dün ettim ödeşdik  :k06: :k06:

Aytii

Lă_Tăhzen!

:) ÇOK SEMPATİK BİR YAZI OLMUS HEM GULUMSETIYOR HEM DUYGULANDIRIYOR NE GUZELL RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNSALLAH 

xxcansuxx

derbeder

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Mayıs , 2011, 10:56:34
bayanlar eşimde dün birşeyler yazmış sanırım çok duygusalmış çünkü herşeyi espriye alan insan gayet ciddi yazmış sizinle paylaşmak istedm  :love8: :love8:
Mayıs ayının bir sabahı, istirahatli olduğun bir sabah baş ucumda olduğu yerde zıplayıp ağlayan birisi vardı bu biricik karımdı... bir tarafdan da hamileyim diye tekrarlayıp duruyordu... bir ara rüya zannettim ama değilmiş. uzun zaman sonra aldığım en güzel haberdi. teşekkür ederim canım karım benim...
Bu arada ayağına çorap giysen iyi olur... yavruma iyi bak canımı sıkma benim :)

cok guzel canim. bizler gene birilerine anlatip rahatliyoruz, ama baba adaylari herseyi olmasada cogunu iclerinde yasiyorlar. ins. sag saglim alirsin kucagina. ins. bizde eslerimize boyle bir hediye verebiliriz.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 13 Mayıs , 2011, 11:02:33
:) ÇOK SEMPATİK BİR YAZI OLMUS HEM GULUMSETIYOR HEM DUYGULANDIRIYOR NE GUZELL RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNSALLAH 
ben bunu okuyunca şoke oldum ama birde demez mi bebeğimi göreyim onada yazarım diye... bakalım devamı gelecek sanırım bebişimiz bizimle olduğu sürece  :amin: :nazar: :nazar:

Dilara Ebrar

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAHIM BU MUTLULUĞU HİÇ BOSMASIN İŞALLAH
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

xxcansuxx

derbeder arkadaşım sakın umutsuz olmayın ben buraya kaç sene önce üye oldum bir ara girmeyeceğim siteye bebeden başka birşey düşünemez oldum dedim ama yine bu site bana uğurlu geldi uzun süre bekleyenlerin hamile kaldığını duydukca hiç pes etmedim vardı vakti zamanı ve inan belki hiç görmeyeceğim kadar çok hastane ve doktor gördüm tedavilik durumunuz varsa ihmal etmeyin yoksa strese girmeden çalışmalara devam edin bol bol dua edin isminize özel dua isteyin ben hepinize dua ediyorum aklıma gelen tüm nickleri sayıyorum Allahım sağlıcakla herkesin meleğini göndersin göbüşünüze  :amin: :amin:

suzannn

ÇOK GÜZEL YA ALLAH MUTLULUĞUNUZU BİR ÖMÜR BOYU DAİM ETSİN İNŞALLAH

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyyy çokk güseeellll....
eşimde ögrendigi gün işten msj atmıştı buna benzer..o bana hep gelecegin annesi derdi diye diye gerçekten oldum :)

tulayysl

oy kıamam size. çok tatlısnız hayırlısıyla bebişinize kavusun inş.

Nezo

Oy Oy Oy Ne Kadar Güzel Yazmış Babişkonuz  :love9: Rabbim Kucağınıza Aldığınız Günleride Göstersin Canım.  :flowers:

xxcansuxx

nez,tulayysl, eymenin annesi, ersu hepinize ayrı ayrı tşk ederim arkadaşlarım çok güzel temenniler bunlar  :amin: :amin: eşim bebeğimdi benim 2. bebeğimde yolda inşaallah uzun bir yolculuk rabbim yolunu kolaylaştırsın...