Doktordan geldim sf:5

Başlatan hasyet, 12 Mayıs , 2011, 14:15:44

« önceki - sonraki »

hasyet

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 21 Mayıs , 2011, 00:48:37
cnm gözün aydın   :flowers:

benim cadı da 7 haftalık biliyoken 5 haftalık çıkmıştı  :k06:
kesesi bile oluşmamıştı doktora gittiğimde  :icon_scratch:
hatta doktor dış gebelik olabilir dedi çok üzülmüştüm
hatta foruma ilk yazdığım mesaj da buydu   :k06:
o sayede tanıştım burayla

meğerse geç döllenme olmuş
kuzum daha çok küçükmüş  :binkybaby:
sen de hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

saolasınn canımmm odaya girip o minikleri görene kadar baya yoğun bi stres vardı amaa geçtii Allaha şükürr..bende nette hesapladım 8 fatlık çıkıoduu dr ada söledim hatta oda evet dedi oraya göre öyle ama ultrasyona göre 6 haftalık ona rağmen kalp atışını bile gördü çok şükürr bişey söylemek için erken ama ii dedi iniş. böyle devam eder  :amin:  nee çokk konuşuyorumm dimiii yhaaaa  :k06:  :k06: :ehi:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

hasyet

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 21 Mayıs , 2011, 00:51:21
hadi gözün aydın  :flowers: :flowers:

ama tavsiyem asla aklınıza kötü şeyler getirmayin  :icon_thumright: :icon_thumright:

saolasın canımmmm yok yok artıkkötü şeyler getirmek yokkk  :flowers:  :flowers: getirirsem hepinizden birer sopaaa  :caca:  :caca:  :k06:  :k06:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

asuman1981

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİB ETSİN  :nazar:

hasyet

Alıntı yapılan: asuman1981 - 21 Mayıs , 2011, 00:55:59
CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİB ETSİN  :nazar:

aminnnn inş. canımmmmmmm  :nazar:   :amin:  :amin: isteyen herkeseee  :amin:

laracroftt

canııımmm cok sevındıım gozun aydııııınnnn  :hieyt:  allah bebısını bagıslasın sıze, korusun yuce rabbım
:amin:   kendıne dıkkat et gerekmedıkce ıs yapma dınlen cogu zaman allahın ıznıyle hıcbısey olmaz sımsıkı tutunur annesının bıtanesı  :hello2: 

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: hasyet - 21 Mayıs , 2011, 00:53:00

saolasınn canımmm odaya girip o minikleri görene kadar baya yoğun bi stres vardı amaa geçtii Allaha şükürr..bende nette hesapladım 8 fatlık çıkıoduu dr ada söledim hatta oda evet dedi oraya göre öyle ama ultrasyona göre 6 haftalık ona rağmen kalp atışını bile gördü çok şükürr bişey söylemek için erken ama ii dedi iniş. böyle devam eder  :amin:  nee çokk konuşuyorumm dimiii yhaaaa  :k06:  :k06: :ehi:

yok kız  normal bunlar  :k06:
benim çenem hiç kapanmıyodu
hele bi de hafta hafta ilerle
her hafta netten bak neler olduğuna hiç susmazsın ozaman  :k06:

eşim dinlemekten usandı beni
her hafta hangi gelişmeler varsa anlatıyodum
çok güzel heyecanlar bunlar tadını çıkar  :flowers:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

HASRET!M S@N@

canım cok sevndim senn adına darıı bizlerin basına inş

hasyet

Alıntı yapılan: laracroftt - 21 Mayıs , 2011, 01:04:47
canııımmm cok sevındıım gozun aydııııınnnn  :hieyt:  allah bebısını bagıslasın sıze, korusun yuce rabbım
:amin:   kendıne dıkkat et gerekmedıkce ıs yapma dınlen cogu zaman allahın ıznıyle hıcbısey olmaz sımsıkı tutunur annesının bıtanesı  :hello2:

saolasınn canımmmm...aminnn inş. Rabiimm yavrumuzu bağışlar bize  :amin:  :amin: evden dışarı çıkamayacağım sanırsamm artık kolay kolayy bizimkii yatış emrii verdii  :k06:  :k06: bebeğim sağ salim olsunda hiç kalkmadan yatarım napayımmm  :sad1: inş. sendede vardırda kardeş gelir teyzesii  :opucuk:

hasyet

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 21 Mayıs , 2011, 01:14:45
Alıntı yapılan: hasyet - 21 Mayıs , 2011, 00:53:00

yok kız  normal bunlar  :k06:
benim çenem hiç kapanmıyodu
hele bi de hafta hafta ilerle
her hafta netten bak neler olduğuna hiç susmazsın ozaman  :k06:

eşim dinlemekten usandı beni
her hafta hangi gelişmeler varsa anlatıyodum
çok güzel heyecanlar bunlar tadını çıkar  :flowers:

evet evet aynı öle olacak benimdee  :k06:  :k06: şimdiden bakmaya başladımm eşimdee bana şimdiden söylenmeye başladı ona duygusuz baba adıyla sesleniyorum artıkk  :k06:  :k06: adam haklıı amaa napayımmm dün ultrasyon resmini aldıkya diyoki bana artık bunuda çerçeveletir eve asarsın  :k06: ilk test sonucunu bi kaç gün atmadımda müzeyemi kaldıracaksın dedii  :k06:  :k06: amaannn ne derse desinnn bananee bende burdaa yazarımmm  :k06:  :k06:  :k06:

hasyet

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Mayıs , 2011, 09:42:07
canım cok sevndim senn adına darıı bizlerin basına inş

inşallahhh canımm inşallahhh en kısa zamandaaa  :amin:  :amin:  :nazar: Rabbim isyan ettirmesin ve sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin tez zamanda inş.  :amin: ben artık inanıyorumki hiç ummadığın bi anda oluyoo ...kafaya takmayın derlerdide nasıl takılmaz derdimm amaa oluomuşş Rabbim en kısa zamand ayaşatsın o mutluluu sizede  :amin:  :opucuk:

HASRET!M S@N@

KONYALI

cnm dıger sayfandada yazdım benımde dusuk tehdıdım var ama atlattım cok sukur..eger calısmıyorsan bolbol dınlen hıc ev ısı yapma..yat dınlen bolbol...benım yatmaktan basıma agrılar gırıyordu boynum agrıyordu hep ama ben yattım ve allaha sukur atlattım..sende atlatacaksın ınsallah allahın ıznıyle merak etme cnm

hasyet

Alıntı yapılan: KONYALI - 21 Mayıs , 2011, 22:55:56
cnm dıger sayfandada yazdım benımde dusuk tehdıdım var ama atlattım cok sukur..eger calısmıyorsan bolbol dınlen hıc ev ısı yapma..yat dınlen bolbol...benım yatmaktan basıma agrılar gırıyordu boynum agrıyordu hep ama ben yattım ve allaha sukur atlattım..sende atlatacaksın ınsallah allahın ıznıyle merak etme cnm

evet canımm yatıyorumm bol boll ayağa kalkıp biraz gezinince inanılmaz kasıklarım ağrıyorr şükürler olsunki sen atlatmışsınn banada göstersin Rabbim o günleri  :amin: birde sürekli yatıncaa insanın sinirleride bozuluyoo gerçi  :BangHead: ama dr bana diğer gebeliklere göre düşük riskin daha fazla dedi kese aşağıda olduğu için şuan yat falan demedi yinede yatıyorumm..kendi iş yerimizde çalışıyordum artık gitmiyorum  :k06: nekadar sürecek bu böyle bilmiyorum ama Rabbim bebeğimi bağışlarr inş.   :amin:  :opucuk:  :opucuk:

nurefşanelif

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Mayıs , 2011, 01:11:22
meleğimiiiii görmeye saatler kaldııı  :occasion5: kızlarr 2 saat öncee büyük bi korku yaşadım ve akıntım fazla gelmeye başladı bu korkuyla beraber normal demi böyle durumlar  :dontknow: birde kütahyada olan ve bunu çevre illerdede hisseden arkadaşlar varsaa kazamız mübarek olsunn Allah bidaha yaşatmasın ben çok korktumm vee hala uyuyamadımmmm   :y25:  :y25: Rabbimmm herkesi korusunnn  :amin:  :amin:
cnm merak ettim görebildin mi bebişini inş bebişin çok iidir, :amin:Rabbim sağ sağlim kucağına aldığın günleride gösterir inş :flowers:, ayrıca geçmiş olsun, bende ankaradayım burda da hissedilmiş ama biz hisssetmedik

hasyet

gördümm canımm gördümmm 6 haftalık yaramazımm kalp atışlarını gördüü dr  :love9:  :love9: amaa diğer gebeliklere göre daha riskliymiş kese aşağıdaymış sanırımm  :y25: Rabbim inş. yavrumu almaz benden ve tüm annelrden tabii  :amin:  :amin: bende balıkesirdeyimm we inanılmaz hissettimm burda sadece 3 hissedilmiş ama ona rağmen baya bi sallandık ve çok korktumm Allah bidaha yaşatmasın  :amin:  :flowers:  :flowers:  :opucuk:  :opucuk: