Doktordan geldim sf:5

Başlatan hasyet, 12 Mayıs , 2011, 14:15:44

« önceki - sonraki »

___kıymık___

rabbim kucagına almayıda nasip etsin inşallahhh :amin: :nazar:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: hasyet - 12 Mayıs , 2011, 14:15:44
:love9:  :love9: veeee artık bendeee hamileyimm arkadaşlarrrr  :hieyt:  :hieyt:
canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: hasyet - 12 Mayıs , 2011, 14:15:44
:love9:  :love9: veeee artık bendeee hamileyimm arkadaşlarrrr  :hieyt:  :hieyt:
CANIMM ÇOOK TEBRİKLERRR KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖRÜRÜZ İNSALLAH :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

laracroftt

cnm burdanda tekrar tebrık edeyım  :flowers: hayırlı olsun allah ısteyen herkese nasıp etsın saglıklı bır gebelık gecırmenı dılıyorum canm :muzz:    :hieyt:
:love9:    :opucuk:     :nazar:

hasyet

çok çok çokk teşekkürler canlarımmmm  :opucuk: sankii şakaa gibi geliyoo halaa yaptığım testi atmadım dahaa bizimki dalga geçmeye başladı müzeye kaldıracaksın herhalde diyee  :k06: şimdiden böyleyimm ilerde nolurum bilmemmm  :love9:  :love9:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

beteray

SAĞLIKLICA KUCAĞINA AL İNŞALLAH TEBRİK EDERİM :nazar:

hasyet

saolasınn canımm  :flowers: herkese inş..
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

ツgöçmen_54 ツ

mrb canım.siteye ilk üye olduğumda ilk önce seninle konuşmuştuk  :k06:
senin adına çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasi etsin inşallah :amin:

hasyet

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 12 Mayıs , 2011, 22:35:13
mrb canım.siteye ilk üye olduğumda ilk önce seninle konuşmuştuk  :k06:
senin adına çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasi etsin inşallah :amin:

inşallahh tatlımm inşallahh evet hatırladımmm  :k06: ben uzun bi süre girmedimm bebekle ilgili herşeyden uzak durmak istedimm vee yinee burdayımm vee bu defaa yalnız gelmedimm...sen nasılsın varmı bişiler

belkis_nur

şipidik şipidik yüzen balik

tebrikler canım Allah kucağına aldığın günleri göstersin inşallahhhh

ღ♥ Nilda♥ღ

gözün aydın olsun allah tamamına erdirsin  :flowers:
.   

secret1905

gözün aydın allah tamamına erdirsin

Shadowqueen

Tebrik ederim canım  :flowers: Umarım meleğini sağlıkla kucağına aldığın günleride görürüz  :amin: :amin:

oslemturgay

tebrik ederimm sağ salim kucağına aldığın haberilerinide alırız inşallah :amin: