Erkekler evlenince niçin kilo alır?

Başlatan Balböceği, 12 Mayıs , 2011, 02:07:14

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: yasmin24 - 17 Mayıs , 2011, 15:42:37
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo BENİM KOCAN EVLENDİKTEN SONRA ZAYIFLADI HALADA ZAYIFLIYO İİMİ BAKMIYORUM ACABA  :k06: :k06: :k06: :k06:
demek sen iyi bakamıyosun adaşım. :ehi: :ehi:
ben ilk evlendiğimiz zamanlar hep dolma yapardım beğendiği için 4 sene oldu evleneli..şimdi hep sen beni böyle yaptın dolmaları yedirdin dolma gibi oldum diyor  :laughing7: ;D

DİLVİN

erkekler zayıflıyor

kadınlar evlenınce şişmanlıyor  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

benceee
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bizde tam tersiydi esim kiloluydu evliyken annesi hep hamur isi yedirirdi kilosu vardi cok olmasada evlenince diyet yapti kendi istegiylen bende yardim ettim 30kilo verdi 1sene icinde  :basardim: :basardim: sonra herkes kiz esine yemek yapmiyonmu da kilo verdi dediler ne alaka yaptim ama yagsiz yaptim hamur isi yapmadim sonrasindada hic geriye almadi kilosunu hep korudu  :love3:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

pelda21

vala benim eşim hep zayıf evlenmedende 60 kiloydu şimdide 60 hiç almıyo 3 yıl oldu ben çok istiyom alsın 75 olsa yeter ama adamın iştahı çok kilo yok malesef..........

esracım

ben 4-5 kilo aldım.eşimde benim kadar aldı.şimdi sabitledik kiloyu.inşallah hamile olana kadarda daha fazla da kilo almam.yine de zayıfım o kadar çok yememe rağmen diyorum :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BENİM EŞİMDE AKSİNE ÇOK ZAYIF

BİRAZ KİLO ALMASINI İSTİYORUM AMA ALAMIYOR YAPI MESELESİ

KİLO ALDIRICI NE KULLANMASI GEREKİYOR BİLEN YADA KULLANAN VAR MI

derbeder

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Mayıs , 2011, 23:15:03
bizde tam tersiydi esim kiloluydu evliyken annesi hep hamur isi yedirirdi kilosu vardi cok olmasada evlenince diyet yapti kendi istegiylen bende yardim ettim 30kilo verdi 1sene icinde  :basardim: :basardim: sonra herkes kiz esine yemek yapmiyonmu da kilo verdi dediler ne alaka yaptim ama yagsiz yaptim hamur isi yapmadim sonrasindada hic geriye almadi kilosunu hep korudu  :love3:
wowww super yaaa, masaAllah azim etmis demekki kolay degil dile kolay 30 kilo.

valla esim gecsede ben gecemiyorum hamur isinden...her gun degil haftada 1 kez yeterli  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

saglikli kilo alsin da kilosu önemli degil ama benim esim bi ara çok kilo aldi bende mecburen kestim hamur islerini tatlilari  :aferin: sonra kilo verdi bel fitigi var onda kilosu çok olunca agrisida artiyodu  :sad1: simdi kilosu ideal  :nazar:

oslemturgay

eşim evlenmeden önce 185 boyunda  70 kilodaydı.. aslında kilo olarak iyi ama boyu olunca çok zayıf gözüküordu ne giydigi gömlek yakışıyodu ne pantolon şimdi 85 kilo oldu çokta güzel oldu... :love9:

SeliN59

benimkisi maşallah çok yiyo ama hiç alamıyo ya deli oliciim çok zayıffff çırpı çiroz biraz kilo alsa çok iyi olucak cidden çok zayıffffff

βαlκιz

eşim evlenirken kaç kiloydu bilmiyorum hatırlamıyorum
ama evlenince aldı tabiki ama fazla degil
onun yaptıgı işi ben yapsaam erimiştim tıg gibi olurdum
o yine iyi vallaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

d3m37

benım eşimde evlendıgımızde 72 kıloydu garıbım sımdı 86 kılo cok ıyı oldu valla ama yınede az daha alsa ıyı olur boy 1.88 kılo gostermııyorkı adam  :honk:

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982