28 Mart , 2024, 14:15:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİKTE ÇATLAK GİDERİCİ

Başlatan Lă_Tăhzen!, 11 Mayıs , 2011, 23:49:50

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Aytii

yahu bu kadin 5 kilo almis tabiki çatlamaz karni  :ehi:

saka bi yana ben inaniyorumki herkesin cildine göre degisen bir durum. benim ablamin bitanesinde mosmor çatlaklar olustu birtanesinde hiç yok. bende biraz var gibi mesela. vücuda göre degisiyo. nemlendirmek lazim kasinti yapmamasi için ama kesin çatlagi önleyen bisey olacagina asla inanmiyorum.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Mayıs , 2011, 23:49:50
BUYRUN BURDA  ;)

Hamilelikte Karın Çatlaklarını Gideren Yağ

http://www.xprodoksit.com/bolum/ebru-salli
NURCUM ÇOK TEŞEKKUR EDERIM PAYLAŞIM İÇİN :opucuk: :flowers: BANA ÇOK LAZIM OLACAK BU BILGILER  :D

Lă_Tăhzen!

ricA ederim sibelcimm

bence önlemini al şimdiden birde hodan yagı varmıs aktarlarda satılıyor dogumdan sonra bıle faydası varmıs bu yagın bende kullancam benımde catlaklar cok fena istersen al aktardan kullanmaya basla şimdiden HODAN YAGINI ÖNLEMİNİ ALMIS OLURSUNN  ;)

miray

ben ilk hamişliğimde kayısı çekirdeği yagı kullandım
hiç çatlak olmadı
ikincisinde hiçbişey kullanmadım yine olmadı çok sükür
bence tamamen bünye meselesi  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 26 Mayıs , 2011, 13:51:17
ben ilk hamişliğimde kayısı çekirdeği yagı kullandım
hiç çatlak olmadı
ikincisinde hiçbişey kullanmadım yine olmadı çok sükür
bence tamamen bünye meselesi  :icon_thumright:

:icon_thumright:

Balböceği

Benm catlagim cok  :k06: :k06: ama hicde dert degil  :muzz:

Lă_Tăhzen!

SEN ÖYLE ZANNET OLSAYI GORURDUN DERTMI DEGILMI BIDE BENIMKİ GİBİ OLSAYDII  :cildir: 

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Mayıs , 2011, 11:18:49
yahu bu kadin 5 kilo almis tabiki çatlamaz karni  :ehi:

saka bi yana ben inaniyorumki herkesin cildine göre degisen bir durum. benim ablamin bitanesinde mosmor çatlaklar olustu birtanesinde hiç yok. bende biraz var gibi mesela. vücuda göre degisiyo. nemlendirmek lazim kasinti yapmamasi için ama kesin çatlagi önleyen bisey olacagina asla inanmiyorum.

:icon_thumright: :icon_thumright:

KESİNLİKLE KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİYO
NE KULLANIRSAN KULLAN

BENİM KUZENİM KREMLER YAĞLAR SÜRDÜ Bİ DÜNYA PARAR VERDİ
ANNEM GÖRMÜŞ KARNINI ÇOK FECİ DEDİ  :k06: :k06:

BEN SADECE KAKAO YAĞI KULLANDIM 4-5 ÇİZGİ VAR :icon_thumright:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Mayıs , 2011, 11:30:29
ricA ederim sibelcimm

bence önlemini al şimdiden birde hodan yagı varmıs aktarlarda satılıyor dogumdan sonra bıle faydası varmıs bu yagın bende kullancam benımde catlaklar cok fena istersen al aktardan kullanmaya basla şimdiden HODAN YAGINI ÖNLEMİNİ ALMIS OLURSUNN  ;)

canım gobegım çıksın o zaman kullanmaya baslarım 5. aydan sonra  :k06:

βαlκιz

bence göbeginin çıkmasını bekleme sibeel  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

bencedeee aynen katılıyorumm balkızıma   şimdiden sur sen surecegınıı :D

Aytii

kizlar kakao yagida çok kil yapiyo söyliyim  :k06: ama ben çok memnunum yinede suanda çatlagim yok gibi görünüyo karnim güzel  :nazar: :nazar: :nazar: gögüslerimede sürmeye basladim bu hafta onlardada hafif killar çikmaya basladi etrafinda  :laughing7: ama sonra geçer  ::) demekki saça sürülse saçlarida çikaracak  :D

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Mayıs , 2011, 19:32:46
SEN ÖYLE ZANNET OLSAYI GORURDUN DERTMI DEGILMI BIDE BENIMKİ GİBİ OLSAYDII  :cildir:
Sen benim gobusu gordunmu  :k06:

Harita gibi  :ehi: :ehi:

cananyakut

Arkadaşlar zeavitalin çatlak kremini almayı düşünüyorum.Araştırdım herkes bu ürünü öneriyor.Bir de size sorayım. Sizin önerebileceğiniz daha iyi bir ürün var mı?