medical park(bahçelievler)hastanesine gidip memnun olan var mı?

Başlatan kardelen06, 11 Mayıs , 2011, 22:20:00

« önceki - sonraki »

kardelen06

Arkadaşlar doğumunu medical park hastanesinde yapan var mı ? bu hastanede önerebileceğiniz ilgili ,gÜler yüzlü, güvenilir bir doktor var mı?Bahçelievler veya bakırköyde önerebilceğiniz hastane ve doktor ismi varsa paylaşabilirmisiniz istanbulun yabancısıyım çok iyi bilmiyorum hastaneleri ,ilk hamileleiğim iyi bir doktora gitmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım bende Medical Park ta doğum yaptım ama Göztepe de.
Ve çok memnun kaldım :icon_thumright:
Doktorumun ismi İlknur AKÖZ 26 yıllık başarılı bir jinekolog kendisi aynı zamanda karşı komşum :k06:
Mevkiiler müsait olsa hiç kaçırma derdim :sad1:

ırmak184

merhaba....

ben medical park bahcelievlerde dogumumu yaptım.suat süphan erşahin doktorumdu.cok ilgilenen ve iyi bir doktor..tavsiye ederim...yine hamile kalsam yine suat by'e gidecegim  :D

kardelen06

TEŞEKKÜRLER CEVABINIZ İÇİN GÖZTEPE BİRAZ UZAK KALIYOR AMA HASTANEDEN MEMNUN KALMIŞSINIZ BAHÇELİEVLERDEKŞDE İYİDİR O ZAMAN

kardelen06

TEŞEKKÜR EDRİM IRMAK MEMNUN KALDIĞINA SEVİNDİM BEN DE ORAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA BAYAN DOKTOR İSTİYORDUM BAYAN DOKTORLARDAN İYİ OLDUĞUNA DAİR BİŞEYLER DUYDUĞUN DOKTOR OLDU MU?ASLINDA FARK ETMEZ AMA BAYANLA SANKİ DAHA RAHAT HİSSEDERİM.

ırmak184

benim medical parkta calışan tanıdıgım var ve bana suat by'i tavsiye etti...bende erkek doktor olunca cekinirim diye düşünüyordum ama muayneye gidince kadınmış erkekmiş hiç düşünmüyorsun..hamilelikte gecirecegimiz süreci,bebegin gelişimini anlatırken öykü gibi anlatırdı..dinlemek cok hosuma giderdi..hamileligim ilk aylarında sorun yasamıstım ama bu sorunu bana hiç hissetirmedi cok rahat gecirdim bu süreci..bayan olarak tanıdıgım yok ama illaki kadın doktor olsun istiyorsan bir danısırım...

kardelen06

ırmakcım çok teşekkür edrim doktorun tam benim istediğim gibi biri aslında doğru söylüyorsun erkek kadın farketmez önemli olan iyi olması benim öyle bir takıntım yok ama eşim illaki kadın olsun diyor  sana zahmet mümkünse tanıdığına sorarmısın kimi önerir güler yüzlü sıcak bir doktor çok önemi suratsız bir doktor istemiyorum tabi en önemli tecrübesi .bir aylık hamileleyken sıkıntıların başlamışmıydı?bende hiçbir değişiklik yok hamile olduğuma inanamıyorum daha çok erken heralde ilk hamileliğim çok heycanlıyım yardımın için çok teşekkür ederim cumartes günü gidecez inşallah iy bir doktora düşerim...

KONYALI

MERHABA CNM BENIMDE ABLAM SUAT SÜPHAN BEYDE DOGUM YAPTI..SUAT BEY VE GÜRKAN BEY VAR ORANIN ŞTAFF DOKTORLARI..AMA ILLA BAYAN DIYORSAN BIR HASTANEYI ARA CNM..VARDIR HERHALDE BAYAN...

ırmak184

kardelencim mesajını yeni gördüm..eger gitmediysen sorarım istersen..

kardelen06

ırmakcım sağol gittik hale hanıma gittim çok memnun kaldım şansıma çok iyi çıktı sıra bekleyen hastalarla sohbet ettik hepsi de çok övdüler inşallah hep memnun kalırım  teşekkürler ilgin için...

kardelen06

teşekkürler konyalı bakalım bayan doktora başladım orda memnun kaldım hayırlısı...

yaseminbuyuktelli

bende kadın jinekolog olarak incirli ethica hastanesine diyorum hep ve tahibe hanım var orada çok memnun kaldım. biraz poliklinik gibi dışarıdan havası olsada doktorumu çok seviyorum.

Marimar

Ben oraya Kadın Hastalıkları ve Dogum Uzmanı Dr. Fazile Akyüz Gölgeci'ye gittim. Hastanede SGK'da geciyor.
Dr Fazile Hanım dikkatli ve guleryuzlu bir Jinekolog. Almanya'dan gelmis. Tıpla ilgili kitapları filan var..
Özenli muayene ediyor sonra da durumu size guzelce izah ediyor.
Tavsiyemle giden herkes memnun kaldı.

ayy

sena86

Arkadaslar merhaba.bende yeni ogrendim hamileligimi medical park bahcelievlere gitmeyi dusunuyorum. Fazile hanim ve Nadide hanim arasinda kararsiz kaldim fikri olan ve ya gebelik takibini yaptiran arkadaslar varsa lutfen yardimci olabilir misiniz? Tesekkurlerrr