Aşılamam Tutmamış.... Sf:17

Başlatan ✿گสЯเ_ќĮż✿, 11 Mayıs , 2011, 18:29:41

« önceki - sonraki »

KONYALI

cnm ınsallah hayırlı sonuclarla gelırsın..uzun suredır nete gıremıyordum daha yenı okudum,allahım ınsallah emeklerının karsılıgını verır...dıger kızlardında dedıgı gıbı en cok hamıleyım dıye bagırmasını bekledıgım kısılerdensın su sıtede...ınsallah hayırlısıylada gırecekesın bu ay o lısteye..sellını dıye bır arkadas vardı ılk asılamada ıkız tutturdu hemde..allahım eger verecekse ılkı sonu hıc farketmıyor cnm...hayırlısı neyse onu versın rabbım..dualarım senınler..ınsallah ramazanın ılk gunu bıze hamıleyım dersın....

NESLİİİ

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 19 Temmuz , 2011, 15:10:01
Alıntı yapılan: NESLİİİ - 19 Temmuz , 2011, 14:35:41
canım bende aşılama yaptırdım.bugün 12.günüm ilk aşılamamdı.ama benimki tutmadı sanırım :crybaby2: :crybaby2:ama bu ilk aşılama sanırım seninkide.ilkinde tutma olasılığı 2.ve 3.ye göre daha düşük.onon için moralini bozma ve düşünme.benim pek umudum olmadığından günlerin nasıl geçtiğinide anlamadım.test bile yaptırmayı düşünmüyorum.ALLAHım hayırlısını versin tüm isteyen anne adaylarına. :flowers: :flowers:

NESLİCİM SENİN AŞILAMANDA HAYIRLI UĞURLU OLSUN. :opucuk:
DAHA 12.Cİ GÜNÜNMÜŞ.ADETİNE VAR SANIRSAM.NİYE OLUMSUZ DÜŞÜNÜYOSUNKİ HEMEN :caca:
İNŞALLAH TUTUNMUŞTUR BEBEĞİN  :amin: GÜZEL HABERLERİNİ VERİRSİN  :amin: :amin:  :opucuk:
BENİMDE İLK AŞILAMAM.KORKULARIM VAR.STRESLİYİM  :y25: :y25: ALLAHIM HAYIRLISINI NASİP ETSİN.İNŞALLAH BİZLERİNDE YÜZÜ GÜLER EN KISA ZAMANDA  :amin: :amin:
RABBİM HAYIRLISINI NASİP ETSİN.  :amin: :amin: DR.UN NE ZAMAN TEST YAPMANI SÖYLEDİ

canım bana doktorum bişey demedi ama 12-14 arası diye biliyorum.

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: KONYALI - 19 Temmuz , 2011, 21:44:46
cnm ınsallah hayırlı sonuclarla gelırsın..uzun suredır nete gıremıyordum daha yenı okudum,allahım ınsallah emeklerının karsılıgını verır...dıger kızlardında dedıgı gıbı en cok hamıleyım dıye bagırmasını bekledıgım kısılerdensın su sıtede...ınsallah hayırlısıylada gırecekesın bu ay o lısteye..sellını dıye bır arkadas vardı ılk asılamada ıkız tutturdu hemde..allahım eger verecekse ılkı sonu hıc farketmıyor cnm...hayırlısı neyse onu versın rabbım..dualarım senınler..ınsallah ramazanın ılk gunu bıze hamıleyım dersın....

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KONYALIM. :opucuk: İNŞALLAH HAYIRLISIYLA TUTUNURDA BENDE GÜZEL HABERİ VERİRİM.  :amin: :amin:
SELLİNİ ARKADAŞIMIZDAMI AŞILAMA OLMUŞTU :dontknow: BAK MAŞALLAH ONUN TUTUNMUŞLAR. :nazar: DARISI BANA VE BENİM GİBİ OLAN ARKADAŞLARIMA  :amin: ALLAH YAVRULARINIZI SİZLERE BAĞIŞLASIN.SAĞ SALİM KUCAKLARINIZA ALIRSINIZ İNŞALLAH  :amin:
GRŞMEK ÜZERE CANIM.ALLAHA EMANET OL

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

derbeder

aysen dusununce ben heyecanlaniyorum  :k06: ayy gelsin bebisler insaAllah. buarada gunluk islerine devam etmek gerekirmis, cok fazla sicak filanda iyi gelmezmis. nasibde varsa olacaktir illaki  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: derbeder - 20 Temmuz , 2011, 14:52:58
aysen dusununce ben heyecanlaniyorum  :k06: ayy gelsin bebisler insaAllah. buarada gunluk islerine devam etmek gerekirmis, cok fazla sicak filanda iyi gelmezmis. nasibde varsa olacaktir illaki  :amin:

ZEHRACIM BENDE ÇOK HEYECANLIYIM BİLİYORMUSUN. :) :) DÜN ANNEMLE ANNEANNEM GELDİLER ONLARDA BENDE HEYECANLILAR :)
ALLAHIM RABBİM CÜMLEMİZİN ÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

aysencim hayırlı olsun canım..inşallah müjdeli haberini almakda nasip olur :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 20 Temmuz , 2011, 14:59:55

ZEHRACIM BENDE ÇOK HEYECANLIYIM BİLİYORMUSUN. :) :) DÜN ANNEMLE ANNEANNEM GELDİLER ONLARDA BENDE HEYECANLILAR :)
ALLAHIM RABBİM CÜMLEMİZİN ÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin:

canım benim inşaallah o heyecanlı bekleyiş yerini mutluluğa bıraksın çok istiyorum dualarım seninle rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşaallah ilk seferinde tutar  :amin: :amin: ikiz olurmuş birde  :occasion5: :occasion5:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 20 Temmuz , 2011, 15:04:14
aysencim hayırlı olsun canım..inşallah müjdeli haberini almakda nasip olur :amin:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YASEMİNCİM.  :opucuk:
RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:50:24
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 20 Temmuz , 2011, 14:59:55

RABBİM CÜMLEMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin:

canım benim inşaallah o heyecanlı bekleyiş yerini mutluluğa bıraksın çok istiyorum dualarım seninle rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşaallah ilk seferinde tutar  :amin: :amin: ikiz olurmuş birde  :occasion5: :occasion5:

İNŞALLAH CANSUCUM İNŞALLAH.  :opucuk: HAYIRLISIYLA TUTUNUR  :amin: :amin:

--elif--

RABBİM İNŞ. BU SEFER NASİP EDER AYŞENCİM  :amin:
İNŞ. EMEKLERİNİZ BOŞA ÇIKMAZ CNM  :amin:
HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ DUALARIMIZ SENİNLE  :amin:  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Temmuz , 2011, 23:15:01
RABBİM İNŞ. BU SEFER NASİP EDER AYŞENCİM  :amin:
İNŞ. EMEKLERİNİZ BOŞA ÇIKMAZ CNM  :amin:
HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ DUALARIMIZ SENİNLE  :amin:  :amin:

İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH.ALLAH RAZI OLSUN  :amin: :amin:
RABBİM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin:

esracım

bende güzel haberlerini bekliyorum.inşallah meleğin gelmiştir.Allah ım yüzünü güldürsün canım. :amin: :amin: :amin:

banu_fth

aşılama nasıl yapılıyor ??

klomen hapı kullandın mı ??

arkadaşıma klomen hap vermişler .. aşılama yapıcaz demişler .. nası bişe yapılcak ??

rabbim yardımcın olsun inşallah tutar meleğin tutunur sağlıkla ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 22 Temmuz , 2011, 16:47:55
bende güzel haberlerini bekliyorum.inşallah meleğin gelmiştir.Allah ım yüzünü güldürsün canım. :amin: :amin: :amin:

AMİN CANIM AMİN.  :amin:  :opucuk:
RABBİM CÜMLEMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: eylül_üm - 22 Temmuz , 2011, 17:41:04
aşılama nasıl yapılıyor ??

klomen hapı kullandın mı ??

arkadaşıma klomen hap vermişler .. aşılama yapıcaz demişler .. nası bişe yapılcak ??

rabbim yardımcın olsun inşallah tutar meleğin tutunur sağlıkla ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

EVET CANIM KLOMEN KULLANDIM.KLOMEN BİTTİKTEN SONRADA ARALIKLARLA YUMURTA TAKİBİM YAPILDI.4 YUMURTA VARDI AMA 2 YUMURTAM ÇOK GELİŞMİŞTİ.1 TANESİ 19 MM
DİĞERİDE 20 MM OLMUŞTU.VE ÇATLATMA İĞNEM YAPILDI.
36 SAAT SONRADA AŞILAMAM GERÇEKLEŞTİ.
RABBİM CÜMLEMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN  :amin: