EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslio

Arkadaşlar babystar.com.tr ye tıklayıp üye olduğunuzda bebek bezi gönderiyorlar.. Bilgilerinize sunulur....

ponçik

ASLICIM HAYIRLI OLSUN MİNİK MELEĞİMİZE MAAŞALLAH  :nazar:

ŞEYDACIM UFAKDA OLSA İNSANIN CANINI SIKMAKTA DOKTORLARIN ÜSTÜNE YOK DOĞRUSU NEYSE GELMİŞ GEÇMİŞ OLMUŞ , MELİS KUZUSU NASIL OLDU

ANİTA GÖZÜN  AYDIN ,İNŞALLAH UYKULARIDA DÜZENE GİRER

MELTEM ANNENE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
EVDEKİ TATSIZLIKLAR DA UMARIM EN KISA ZAMANDA DÜZELİR, TABİKİ HERŞEY KARŞILIKLI , SEVGİ SAYGI ÇERCEVESİNDE OLUR AMA KARŞINDAKİ SENİN BÜYÜÜĞÜN BİLE OLSA ,SEN SONUCTA İŞVERENSİN VE BU DA GÖZARDI EDİLMEMESİ GEREKEN BİR DURUM , AMA ARKADAŞLARIMIZIN DA DEDİĞİ GİBİ ÖNCELİKLE BEBİŞİNİ DÜŞÜN VE  OLUMLU   ŞEYLER DÜŞÜNMEYE ÇALIŞ, BELEMİRİN HUZURSUZLUKTAN NASIL ETKİLENECEĞİNİ DÜŞÜN...
EŞİNDE GÜZEL HABERLERLE GELİR İNŞALLAH

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,870.0.html

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,869.0.html

YAĞIZ VE ECRİNİN DOĞUMGÜNLERİ KUTLU OLSUN

AYRICA CANER KUZUSUNUN DA GEMİŞ DOĞUMGÜNÜ KUTLU OLSUN / GÜLAYCIM NERELERDESİN

KIZLAR YAZAMADIKLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM ÇÜNKÜ FAZLA DİKKATLİ OKUYAMADIM .. AFFOLA
MÜSAİT ZAMANDA HERKESE YAZACAĞIM

BİZ İYİYİZ Bİ YARAMAZLIK YOK   :love3:
SADECE  :-\
YARIN EYLÜLÜN GÖZ KANALLARINDAKİ TIKANIKLIK İÇİN DOKTORA GİDECEĞİZ.. EĞER AÇILMA OLMADIYSA KÜÇÜK BİR İŞLEM YAPACAK (TUZLU SUYLA AÇMAYI DENEYECEKMİŞ NASIL OLACAK BİLMİYORUM ) YİNE AÇILMA OLMAZSA NARKOZ VERİLEREK UFAK BİR OPERASYON GEÇİRECEK MİNİK KUZUM  :crybaby2:
NE OLUR DUA EDİN  İNŞALLAH HEMENCECİK ATLATIRIZ

HEPİNİZİ ÖPÜYORUM  :opucuk:

zeytince

GOOD MORNING TURKIYEEEEEEEEEEE  :icon_flower: :k06:

artik irlanda da evimdeyim.... dun oglen 2 de geldik... gidise nazaran daha rahat bir yolculuk gecirdik... simdi evde valiz isleri ile ugrasiyorum... camasir, temizlik falan... bir de ABD deki kolilerimiz gelmis, onlara daha sira gelmedi... :suclu: anlayacaginiz popom suan size yazarken yer gordu... :laughing7:

artik benim oglusum da 1 yasinda teyzeleri.... goncacim yas gunu kutlaman icin tesekkurler.. tabi kutlayan diger teyzelerimize de coook tesekkur ederiz....Caner bey henuz yurumuyor.. tahminimden tembel cikti bu konuda... cani istedimi 2 adim atiyor, ama otesine gecemedi henuz... sabirla bekliyorum o gunu... TR de ufak bir grip gecirdik ikimizde.. onun harici hersey cok guzeldi... kuzenleri ile bol bol oynadi kuzum... onlari gorunce nasil da cildiriyordu gormeniz lazim.. tam bir kuduruk oldu TR de... bakalim burada nasil basa cikacagiz... babasi irlanda dan geldiginde yabanciladi yavrum.. :y25: kesinlikle kucagina gitmedi...  :-ooo neden bilmiyorum... 3 haftada unutulur mu baba? neyse simdi hersey eskiye dondu... :D yas gunumuz cok guzel oldu... sadece anne ve baba yakinlariydik... diger yakinlarimiz ile yasgunu oncesi bir kutlama yaptik... o da guzel oldu... resimleri daha aktarmadim pc ye.. aktarinca gonderecegim... simdilik bu kadar...

evimi bir duzene sokayim da yine gelecegim... ozleyin beni anacimmmmmm  :D hepinizi  :-* :-* :-* :-*

zeytince

goncacim insallah operasyona gerek kalmadan atlatirsiniz canim.... :amin: :amin: :amin: dualarimiz Eylulumuzle... hayirli haberlerle donersiniz umarim... Eylul`u opuyorum...

office

goncacım geçmiş olsun canım inşallah operasyona gerek kalmaz kıyamam ben miniğime ya  :'( gülay hoşgeldin evine irlanda mı güzel california mı :)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

zeytince

merhaba Ranacim... tesekkur ederim, hosbuldum... valla irlanda`yi henuz gezme firsatimiz olmadigi icin California daha guzel benim icin.. ama hava konusunda kesinlikle San Francisco`yu tercih ederim... ::)

aslio

Gülaycım hoşgeldin canım...İyi olmanıza sevindik doğumgünü resimlerinizi bekliyoruz...

Goncacım doktordan iyi haberlerle dönersiniz inşallah dualarımız Eylül'le....

sevda

zeytince

aslicim sevdacim hosbuldum canlarim sagolun...

Arhan ve Ece`ye  kocaman  :nazar: ve :aferin: darisi benim tembelin basina... :laughing7:

office

ah kızlar ah yürüme konusunda ercanın canı çok tatlı acayip korkuyor yahu. inşallah allahım bana da o günleri gösterir  :amin:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

berilce

gulaaaaaaaaaay hosgeldin napiyon bacim? gittin ellere,biraktin beni burda amerikalarda yalniz yalniz :(  uhuuuuuuuuuuuuu uhuuuuuuuuuuuu...

valla biz de bi heveslendik turkiyeye donecez diye ama bakalim nolcek.... hocasiyla bi daha konuscak esim kesinlestirmek icin ... belki diyoz sonra 3-4 sene sonra tekrar doneriz melis burda okula baslasin diye ... bakalim nolcek....

goncam gecmis olsun canim insallah ameliyat isi falan geek kalmaz..ben de ayda yilda bi yazma firstai buluyorum yazayim bari

meltem takma kafaya gelmisin son gunlere artik ne kendini uzuyon ,ev isini bosver amaaaaaaan,yat asagi yapsin iki tane kadin var evde,sen hamilesin... bosveeeer... buarada ordan bi bakici bulmak istemiyon mu hic....eve de bi kamera baglatirsin ...ben turkiyeye gidince ise baslayinca melisi nasil birakcam bilmiyorum ben cok pimpirigim  :caca:

seyda ben anlamadim simdi bu kist mi leke mi? gecmis olsun canim...

emine nerde ya? bi yere felan mi gitti

ya valla unuttum baska ne yazicaktim...neyse gene devam ederim...

biz de ayniyiz bu gece melis civitti gene, sutu de kestim ama hala ayni alisamadi galiba...bi kac gun once iyiydi bu gece civitti gene...dis geliyo galiba...en gec dis cikaran bizdik burda ama dislaeri8 ledi , 2 ser 3 er cikardi,ayni anda 2-3 cikarmak kolay degil,benim kizin acelesi var yurumeside 10 aylik oldu...cok hareketli suphelenmeye basladim , bazen kafam takiliyo,insan hic mi poposu ustiune oturuop oynamaz,ancak ordan oraya gidip duruyo ben oturunca biraz oturuyo onun disinda kndi oynamaz.../ay neyse cikayim laptop a goz dikti yere indirecek simdi,byeeee

seyda

Gülaycim,
hosgeldin yeni yuvana :flowers:

Berilcim,
ne biliyim ya nokta gibi biseydi iste minik bi yag kisti dediler adi öyleyis bende doktorlarin yalancisiyim :k06: benim kiz da öyle takma kafana oyuncaklar yigildi ama anca bele yada babasiyla oynuyo tek basina ancak dolap dagitiyo yada kucagima tirmaniyo felan ::)

Goncacim,
gecmis olsun size de insalllah operasyonsuz atlatirsiniz.

Aysegüllllllllllll ve Jbduuuuuunnnn :director: dogumgünü anneleri Ecrin ve Yagiz in dogumgünleri kutlu olsun :occasion16:

simdiye kadar atesi cikmadi kuzumun. en son gece 4 gibi parasetemol vermistim. yüzünde isilik gibi ama acik pembe lekeler cikti, bikac tane de boyunda ve kolda var. sanirim o 10 cocuktan birinde görülen asi sonrasi etkiydi bizim ates ve bugün olan döküntü. aman ondan olsun ve gelmis gecmis olsun insallah :amin:

berilce

melisin de atesi dustu  o gun ne kotu ya simdi burnu tikanik gibi,zamaninda singapurlu arkadastan ordan gelirken krem getirtmistim 5-1 tane basim agridigi zaman felan surer masaj yapardim,iclerinde nezle zamani burun tikanikligi icin kremde vardi nokta kadar alip burnuna koklatiyorum burnu aciliyo, o da kizina hergun o yaglardan surerdi... sanirim burnunu o acti...simdi daha iyi...

ecrin ve yagizin dogumgunleri kutlu olsun heyo heyo heyoooooooooooooooooooooooooo :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16:

sevda

Canım biz 13,5 aylıkken yürüdük erkekeler geç yürüyormuş kafanıza takmayın hatunlarrrr.... ;)

aslı

Yazılanları okuyamadım perşembe gününden beri ateşle uğraşıyoruz. Bugün dr. amcamıza gideceğiz bakalım ne diyecek. 

Yağız ve Ecrinin doğum günlerini kutlamak istedik kızımla beraber.

Yağız ve Ecrin iyi ki doğdunuz . Sizi kocaman öpüyoruz.