EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Ardaömür(Arzu)

Ayşegül ve Berilce buradasınız biliyorum korkuttummu sizi çokmu coşmuş gördünüz beni

Ardaömür(Arzu)

EH NEYSE MADEM KİMSE YOK İYİ GECELER  :wave:

Tebessüm :)

arzucum görmemişim, pardonnn. :D  tutunarak ayakta durması hayırlı olsun, maşallah ardaya. :nazar: yakında ARDA YÜRÜYOOOO yazan mesajı da görürüz inşallah.. ;) yeni resim koysana, büyümştür küçük adam. :opucuk: işinle ilgili problemleri hallettiğine çok sevindim canım.  :icon_thumright:

beril yazdığın gibi, memeden kesince  düzene girer inşallah melisin uykusu. çok zor olsa gerek sürekli yat-kalklar. o zamana kadar Allah kolaylık versin canım. :)

eminecim ceyline de maşallah. :nazar: ne canlı çıkmış resim öyle gözlerim kamaştı :k02:

berilce

aysegulcum valla zor,benim depresyonik halim birazda uykusuzluktan kaynaklaniyo,uykusunu alamayan insan nasil olur,benim gibi olur iste  :k02:  her kalktiginda emiyo emzigi veruyirum ciglik cigliga ...abartti olayi yani, gecen gun gene aglamasini duymazdan geliyorum uyuyo numarasi yapiyodum,bakayim napcak diye ,emeklemeye basladigindan beri artik kendi isinid egirmeye basladi,neyse bi baktim bizimki ustume cikti memeye yapisti  :toothy10: guleyimmi kizayimmi sasirdim,ama gulmeye basladim,o sirin hali cok hosumagitti kiyamadim gene emzirdim  ;D ama cok sirindi ya yari gozu kapali emmeye basladi  :laughing7: 

arzucum ben cadi diye seviyom kizimi bazende cirkin derim ,gercek anlamda cadi demiyom yaneee ;D  hayirli olsun ayklanmanizda bakalim....

dun unuttum ecrinle yagizin 7.aylarida hayirli olsun bakalim,yagizcik huy degistirsinde yemeye baslasin insallah... ben hala melise 5-6 kasiktan gfazla et ve sebze yediremiyorum,agzini bi kitliyoki,ben de zorlamiyorum,keyfin bilir diyorum napayim :dontknow:  ne kadar yerse artik...

GULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY nerdesin? soracaktim unututm siizn gecen hafta irlanda isi belli olacakti ne oldu? gittiniz mi yoksa kiz? alooooooooooooooooooooooooooo dunuuuuuuuuuuuuuuuur..oraya gidince benim kizi unutma bak besik kerttik he ;D  basar valla orayi :toothy10:   

berilce

bak gene unuttum,kac kisi cit kullaniyo sormasi ayip? yani bu kizi zaptetmenin baska yolu yok..turkiyede var di mi? olmadi gelince alacam...burda 20 kusur gun kaldi almaya gerek yok,dondugumuzdede yuruyo olur insallah...

desree (Özlem)

Arzu hoşgeldin Arda ya da maşallah emeklediğini yazmamışdın abisi gibi erken yürüyecek desene :D
Beril Melis i anlattığın gibi düşünüyorumda çok tatlıdır eminim Selim in memeye bir kere bile yapıştığını hatırlamıyorum doğdu doğalı, emmediği halde gece kalkıyor malesef hemde bağıra bağıra rüya da görmüyorlarmış ama kabus görmüş gibi fırlıyor yataktan :dontknow: bugün saat 4 e kadar gayet usluydu bende çok mutluydum buraya da yazacaktım sonra 4 te bi başladı bende de moral sıfır oldu hala devam babasına işkence uyguluyor şu an bende binbir geceyi izliyorum ;D

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

desree (Özlem)

Herkes sızmış kanımca :-ooo gidelim Özlem :laughing7:

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Zara82

ayyy Özlem sen cok yasa....son mejanina cok güldüm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aysegül, kiymali tarhana yi yedimi Yagiz? merak ettimde....

Emine, fotolar harika cikmis......sari cok yakismis....benim kizada sarilarin ykaistigini söylüyorlar hep..

Özlem, Selim afacanliga devam ediyor desene....Bende kendimce diyorumki...bi emeklese otursa   da bende biraz rahat etsem...sanirim bos hayaller kuruyorum..

Arzu, Arda ya da kocaman  :nazar:  en tembel benim kiz  :sad1:

Berilcigim, senin kizinda süslülükde geri kalmamis yani...yerim ben onun bacaklarini....Benim kizimda bazen meme yapisiyor yada actigimda eliyle oynuyor...sonra yüzüne süt geldiginde gülüyor  :ehi:

Kizlar ya....benim kizda öldürdü bugün...ben kizimi hep kucagimda uyutuyorum...hafif poposunu pispislayarak...babasi bugün kizdi...birak aglayarak yatsin diye...denedik ama o galip geldi....ne yapacam ben yaàa????   :-ooo :-ooo

cocuksa

teşekkürler kızlar içimi rahatlattınız.bende benim kızmı bitek böyle uyumayan diyodum.bide bişey sorucam benim kız emeklemiyo sizmi uğraştınız çocuklarınızı emeklemek için yoksa kendilerimi başladı.

Ardaömür(Arzu)

Çocuksa benimki geri geri emekliyor ve etrafında döne döne gidiyor ben alıştırmak için etrafa sevdiği oyuncakları koydum.dünde oyuncak sepetine tutunarak kalkmaya başladı.
Uyku konusunda ise perişanım denemediğim hiç bir şey kalmadı

Ardaömür(Arzu)

kızlar bide fazla emekletmeden yürütmek lazım aslında sonra tembellik yapıyorlar.Benim Can hiç emeklemeden yürümüştü mesela yürüdüğüne kimse inanamamıştı

jbdun

:cildir: :cildir: :cildir: yazdım yazdım hepsi gitti yaaaa :caca: :caca: ay ne de güzel yazmıştım :cildir:
neyse bi daha deniyim :D

eminecim ceyline maaşallah satılar da pek yakışmış güzele :nazar: eşim varken annem (k.) öyle krem şantiyi vermeye kalksa kesin kavga çıkardı ama ben öyle yapamıyorum, biraz sert çıktığımda da hemen alınır biraz yaşı geçkin olduğu için galiba :-\ ama eşim bi ara uygun zamanda yine söyler annesine :love9:
özlemcim allah korumuş selimi, bu zamanlarda daha dikkatli olmak lazım kesinlikle :icon_thumright: krem şanti konusunda da inşallah hep öyle yapar kızım da yemez öyle babaannesinin verdiği zararlı şeyleri :amin:
arzucum hoşgeldin canım, işinle ilgili sorunu halletmene sevindim, ardaya da maaşallah :nazar: hızla ilerliyo :nazar: ya bu arada geceleri 15dkda 1mi kalkıyo arda yoksa ben mi yanlış anladım  :icon_scratch:
beril ben yerim o cadı melisi yaaa  :hungry: zaten tipinden belli sana ne kadar çektirdiği, bu cadıyla oynıycaksın hep, afacan bi tipi var zaten, ay maaşallah canım benim :nazar: :nazar: geçmiş olsun kafasını da vurmuş  :sad1: krem şanti verilmez ama gel gör ki babaannemiz pek takmıyo öyle şeyleri  :caca: ay kutlaması için de tşkler  :flowers: demek melis memeyi kendi bulup emiyo ha :k06: canım benim ya kıyamam :love7: ben çit kullanmıyorum canım park yatakla idare ediyoruz ;D
zehracım sen hep kucakta mı uyutuyodun ravzayı :icon_scratch: inşallah fazla zorlanmazsın kucaktan vazgeçirtirken, çünkü büyüdü artık  :nazar: ama ravzacım usludur kucakta uyumamaya da hemencecik alışır inşallah annesini üzmeden :amin:  bi de ravza daha oturmuyo mu ki zehracım  :icon_scratch: bi emeklese, otursa demişsin ya

Alıntı yapılan: desree (Özlem) - 13 Haziran , 2007, 00:44:55
Herkes sızmış kanımca :-ooo gidelim Özlem :laughing7:
:toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

günaydın kızlar..
zehracım yağız tarhananın yarısını yedi canım. ;)

arzucum şu aralar, maşallah diyim, şarrr diye kusması yok çok şükür, inşallah da bir daha olmaz.

sevalcim, elbetteki bebek hazır olduğunda emekliycektir ama sen teşvik edici ol.yüzüstü koy yere biraz uzağına da ilgisini çekecek oyuncak veya gıcırdayan bişeyler koy, ona ulaşmaya çalışacaktır, birden olmasa da zamanla başlar emeklemeye.dün geceniz nasıl geçti? muhallebi yedirdin mi yatırmadan önce?

sabah yağız uyanınca babası ilgilendi biraz, mama yapıp vermiş, bizimki 20 cc içmiş :( sonra ben kalkınca kahvaltısını hazırladım, labneyi, tereyağı, yumurtasını ve pekmezi ayrı ayrı yedirdim ilk defa, maşallah diyim. :nazar: yavrum sıkıldı her sabah aynı kahvaltıdan, hep bir-iki kaşık alıyo ondan sonrasını yemiyo.artık böyle yapıcam, yerse. :D

berilcim resimi açamadım ama kız belli ediyo kendini zaten, çok cimcime bişey olcak bu kız. :nazar: :opucuk: oyun parkı biz kullanmıyoruz ama melisi bu zamandan sonra oyun parkında zaptedebilir misin bilmem. emekliycek, yeni yeni şeyler keşfedicek, sanmam parkın içinde duracağını.yine de sen bilirsin, tr de çok çeşitli olmamakla beraber var bebek sitelerinde.

jbdun

ha bi de dün geceki bi olayı anlatiiiim size :director:

babalar günü için eşime ayak masaj aleti alıcaktım,shopping tv diye bi alışveriş kanalı var belki biliyosunuzdur, dün internetten yayın akışına baktım ve ayak masaj aleti vardı akşamın 8i gibi yayınlanıcaktı satış için, allahtan dün de eşim geç gelicekti,
neyse ben bekle bekle ayak masaj aleti yerine ondan sonraki ürünleri çıkardılar saat oldu 10 eşim geldi, ben de eşim anlamasın diye (sürpriz olcak ya) internetten takip ediyorum canlı yayını :k06: saat 12yi geçiyodu en sonunda çıktı bu alet ve ben hemen satın alımını gerçekleştirdim internetten ve tam rahatladım derken ev tel çaldı o saatte ve eşim de fırladı tabi tele ama ben atladım ve adamın biri,
ben shopping tv yönetmeni bilmem kim, sizi canlı yayına almak istiyoruz dedi  :-ooo anaaa dedim tabi içimden :toothy10:
e durum böle olunca hemen tvyi de açtım ve eşim noluyoruz demeye kalmadan bi baktı ben tvdeki sunucuyla konuşuyorum :ehi: alttan da benim isim geçiyo alıcı olaraktan :toothy10:
haliylen bizim sürpriz mürpriz kalmadı :toothy10:  :ehi: :ehi: