EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Zara82

canimben almanyadayim...bi arastirayim...sen bi ücret ödüyormusun?

Ben atesini hep poposundan ölcüyorum...simdi yine bakacagim ...yine 38 in üstündeyse fitil  verecegim...

meltemk

AAA gercekten mi?? :o Ben niye hep Hollanda diye dusundum acaba. Cok komik. Baska biri mi vardi forumda acaba Hollanda'da olan??? Neyse kusura bakma canim. Ben de seni okurken hep Hollanda diye dusunuyordum

Profil resmi de kimlik bilgilerinden yuklenmisti galiba. Tam hatirlamiyorum. Emine yardimci olur sana.

Zehra ben de yatacagim galiba. Yoksa yarin leyla gibi oluyorum. Ve hala koca bir ev var beni bekleyen toplamak icin :-\

meltemk

Zehra bu arada dikkatimi cekti. Bebislerimiz bugun itibari ile 3 ay 3 haftalik oldular. Sanirim dogumgunleri ayni gun bizim ufakliklarin.

Zara82

birisi vardi sanirim hollandada...ben köln sehrine yakin bir yerdeyim...simdi ögrenmis oldun iyice  :D

ya moralim bozuldu benim kizin atesi 38,4 olmus..fitil verdim ...

evet canim bende yeni gördüm...benim 02.10.2006 dogumlu...saat 13:48

oldu canim sana hayirli geceler diliyorum

tubi79

merhaba arkadaslar yeni forum  hayırlı olsun. benim bir sorum olcak bebeğim 2 aylık oldu. dondolino almayı düşünüyorum.kullananlardan yorumlarını bekliyorum.

ARZU_SARP

gunaydın guzel anneler ve sırınler..
Jbdun dogum gunun kutlu olsun.. daha nıce yıllara ınsallah Ecrın ve tun sevdıklerınle beraber..
Sevdecım senınde evlılık yıldonumun kutlu olsun.. daha nıce yıllara ınsallah..
sızın sayfanızı en basından berı takıp edıyorum cunku sızden cok sey ogrenıyorum nıtekım daha tecrubelısınız  :hello2: :toothy10:
gecen sayfalarda ıkıncı bebek hakkında yazdıklarınızı okudum da bende 1-2 yasına gelınce oglusum ıkıncıyı dusunuyorum kısmetse.. ıkı dogum arası zamanla ılgılı sıze bır tecrubemı anlatmak ıstıyorum..
2005 Ekım ayında 6,5 aylık hamıleyken sezaryenle hamılelıgımı sonlandırmak zorunda kaldım.. aradan 6 ay gectı ve ben yıne hamıle kaldım doktorumun da ıznıyle.. aralık ayının sonunda da oglusumu allahın ıznıyle epıdurallı sezaryen olarak kucagıma aldım..
1,5 senede ıkı hamılelık ve 2 sezaryen gecırdım.. 2. hamılelıgım boyunca hıcbır sorunla karsılasmadım cok sukur.. en buyuk korkum dıkıslerle ılgılıydı.. ama herhalde estetık dıkıs olmasının da avantajı vardı.. zaten Sarp 36 haftalık dogdu ama dogdugunda 4220 gr 54 cm' dı.. eger bır ay daha bekleseydı ne olurdu dusunemıyorum bıle  :tongue3:..
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

aslı

23 Ocak , 2007, 09:59:46 #516 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2007, 17:08:38 aslı
günaydınnnnnn,

hepinize bebişlerinizle süper bir gün geçirmenizi diliyorum.

Sevde nice evlilik yıldönümünü eşin ve bebiğinle geçirmen dileği ile.

Emibe ve jbdun güzel haberlerinizi bekliyoruz.

süt kokulu kuzularınızı öpüyorum

Lily Wonka

Aaa Arzu'cum o halde benim merak ettiğim şeyin yanıtını sen verebilirsin.. İkinci sezeryanda aynı dikiş üzerinden mi kesiyorlar? (Düşünmesi bile içimi bi tuhaf ediyor.. :icon_pale:)

ARZU_SARP

evet canım... aynı yerden kestiler yine
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

Lily Wonka

Peki aynı yerden olması izin daha belirgin olmasına mı neden olacak? Yoksa birşey farketmiycek mi?
Bu arada maaşallah oğluşuna Arzu.. 36 haftalıkken o boy o kilo.. :o Dalyan gibi delikanlı olacak belki de senin kuzu büyüyünce! ;)

ayşen

oyyy fıstığa bakkk :) aslı çok tatlı bu minik yaaa. allah ömür versin kuzuna :)

günaydın annecikler ve melekler... bugun erken uyandırdı beni kuzucum, 10 da falan uyaınyorduk hep bugn 8 bucukta açtı gözleri, 10 da bi daa uyudu ama ben uyuyamadım tabii :)

arzu tuna 1 aylıkken 4180 gr 53 cm di :))) maşallah diiyelim Sarp beye :)

tuba hoşgeldin
zehra nası oldu ravza??? ya ben popodan ölçmüyorum hiç ateşi, hep koltuk altı yanlış mı yapıyorum???

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

Lily Wonka

23 Ocak , 2007, 11:21:21 #521 Son düzenlenme: 23 Ocak , 2007, 11:27:32 muallime (Gözde)
Rektal de, koltuk atından da, kulaktan da oluyor.. Sadece hepsinde ateşli sayılma ölçüsü farklı.. Sahi Ravza nasıl oldu acaba? Dün gece biraz paniklemiş galiba Zehra..
Tuba'cım, sanırım bu forumdan Pınar'ın (puysal) dondolinosu vardı..

ayşen

gözde peki koltuk altından kaç çıkarsa ateşli?? ay iyice kafam karıştı :(

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

jbdun

günaydın arkadaşlar :icon_flower:

şimdi nereden başlasam ki yaw :icon_scratch:

eminecim merakla bekliyorum dr muayenenizi,inşallah önemsiz bişeydir de rahatlamış olarak eve dönersiniz ;)

zehra ben kolaltından ölçüyorum,farklı çıkar herhalde ölçüldüğü yere göre :dontknow:
ravza sena nasıl oldu canım?

arzucum tşk ederim ;)demek aynı yerden kesiyolar :icon_scratch:ben hep farklı yerden kesiyolardır diye düşünüyodum :o
sarp beye de maaşallah  :hello2:

gözde sen de öğretmendin değil mi?
eylüle kadar izinliyim demişsin ya,ücretsiz izin mi aldın?

aslı maaşallah allah nazarlardan saklasın minişini  :)

jbdun

ilkaycım sana da tşk ederim

gözde ismim juptun diye okunuyor(yazılışı jbdun).Ermenice ve güler yüzlü demek :D

ayşen ben dr a koltukaltından ölçtüğümü söylemiştim o da 37,5u geçince ateşli dedi.Yani o zamana kadar bişey vermene gerek yok dedi.