EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

zeytince

goncacim anali kizli ikinize de  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: .......... evlenen kardesin mi? eger oyleyse hic benzemiyorsunuz... Allah mutluluk huzur versin yeni yuvalarinda...  :amin: :amin: :amin: yerim ben o direksiyon tutan elleri... :nazar: :nazar: :nazar: gozlukleri de takmis Allah`immmmmm :k06: cok havali olcek bu kiz bak gor...  :laughing7:
canimm bugun ameliyat olacak anladigim kadariyla.... :sad1: Allah`im kolaylikla atlatmayi nasip etsin...  :amin: :amin: :amin: :amin: guzel haberlerinizi bekliyorum canim...  :amin: :amin:

Ranacim bol bol dinlen.. nasilsa Ercan`a bakanlar var... bol su icip ayaklarini uzatip keyif yapmani tavsiye ederim sana... :icon_thumright:

biz de persembe yolcuyuz... bir taraftan hazirlik bir taraftan son ders calismalari diger taraftan Caner, kafam kazan gibi oluyor aksam... ::)

gorusemezsek Allahismarladik... iyi bakin kendinize...

ponçik

teşekkür ederim Gülay
evet evlenen kız kardeşim  ;) dediğin gibi birbirimize hiç benzemiyoruz , darısı diğer bekarlara diyelim   :amin:
size tekrardan iyi yolculuklar dilerim. sınavların iyi geçeceğine eminim , hem anne hem öğrenci olmak zor ama sen bu zorluğun üstesinden gelip , sınavlarda başarıyı hakediyorsun... Bol şanslar  :icon_thumright:

ameliyatımızı olduk, bugün itibari ile evdeyiz, hem geniz eti hem bademciklerimiz alındı , 1 gece hastanede kaldık
çocuktur, çabuk atlatır diyorduk ama inanılmaz zor bir gün ve gece geçirdik  :'(
ameliyattan sonra kendine gelmesi neredeyse akşamı buldu , sürekli ağlayıp mızmızlandı, süt,su,komposta içmesi gerekirken ağzına sürdüğü tek şey 3 yudum su oldu
dolayısıyla da vücut su kaybettiği için saat 16:00 da serum takıldı , saat 22:00 ye kadar bu şekilde ve kucakta uyuyup uyanarak geçti zaman
şurup vermekte inanılmaz sorun yaşadık, yutkunmayı reddettiği için tükürüklerini bile ağlaya ağlaya sildirdi bize
yan odada kendisiyle aynı ameliyatı olan 5 yaşındaki arkadaşla birlikte yaklaşık 1 saat oynayıp sakinleştikten sonra saat 22:30 gibi uyudu
saat 2de uyandı 4 e kadar ben nöbet tuttum.4 ten 5:30 a kadar babası nöbet tuttu sonra sabah 7:30  a kadar uyuduk ve bugun öğlene doğru taburcu olduk
inanılmaz zor geçti anlayacağınız, ve bu durum yaklaşık 4 gün sürecekmiş
umarım hayırlısıyla ataltırız ve iyileşmesi uzun sürmez
Allah hasta olan tüm çocuklara acil şifalar versin 

jbdun

goncacım öncel,kle çok geçmiş olsun eylüşüme ve size, umarım çok kısa sürede eski sağlığına kavuşur :amin: :amin:

kızlar hepinizi çok özledim, umarım hepiniz ve bıcırıklar iyidir :amin:
biz 6.ayımıza girdik, allaha şükür herşey yolunda, daha cinsiyetimiz belli değil :) ecrinsürekli kardeşiyle konuşuyor, şimdilik anlaşacağa benziyor ama doğunca belli olmaz :D

biz de geçen hafta istanbuldaydık, kardeşimin düğünü için, bu arada goncacım tekrar hayırlı olsun kardeşinin düğünü, ömür boyu mutlu olurlar inşallah :amin:
düğün öncesi bi resim, ben-kızkardeşim ve ecom :love3: :love9:

Lily Wonka

27 Mayıs , 2009, 02:29:21 #12468 Son düzenlenme: 27 Mayıs , 2009, 02:36:03 Lily Wonka
Goncacığım, çok geçmiş olsun canım.. İnşallah bir an önce toparlanır güzel kuzucuk..:-\
Kardeşine de mutluluklar diliyorum; Rabbim bir yastıkta kocatsın işşallahhh..;D

Gülaycığım, hayırlı yolculuklar tatlım.. Sınavlarında da başarılar diliyorum sana (öncesinde güzel bir kahvaltı yapmayı ve özellikle de tatlı bişiiler yemeyi unutma e mi?!!! ;) )

Jbduncuğum, seni görmek ne güzel.. Umarım herşey(!) yolundadır ya da yoluna girme yolundadır..;)
Bebişin cinsiyet belli değil mi hala?!!! Kız olması ihtimali oldukça güçlü o zaman?! :occasion14:
Senin de kardeşine mutluluklar dilerim canım; Allah mesut etsin, daha doğrusu daim etsin.. zira onlar zaten şu anda son derece mesuttur....::) :D

Ranacığım, iyi dinlenmeler.. Bolca su, meyve, mutlu film, romantik şarkı ve çikolata öneririm sana! Ercan'la bile sadece öpüp koklamak için vakit geçir..;)

Bizler de iyiyiz.. Benim bazı iş görüşmelerim var şu ara farklı olarak.. Hayırlısı bakalım..

Tatlı yaramazları ve onları doğuranları kocaman öpüyooorrrr ve kaçıyorummm :wave:

Lily Wonka

Gonca, sizin fotoyu kaçırmışım yaw..:( Gene ekle diicem ama.. ne zaman denk gelirim bilmem..:dontknow:

Jbdun, üç güzel hanıma da kocaman birer maşallah!..:nazar: Kız tarafı yakmış geçirmiş anlaşılan..;) :)

Lily Wonka

Aslıcığım, seni atlamışım bitanem.. Ağrıların varmış; çok geçmiş olsun.. Her şekilde acil şifalar diliyorum sana da..
Fıstıklı lokumumun da bacaklarından ısırıyorum şööle kallavi birer parça! :hungry: Foto demişsin??? ::)

zeytince

goncacim cok gecmis olsun... zor saatler gecirmissiniz... insallah tahmin edilenden cok daha kisa surer SIKINtilariniz... :amin: :amin: :amin: acil sifalar diliyorum Eylul`umuze... :amin: :amin: :amin: evet kiz kardesinle benzemiyorsunuz... gerci ben de benzemem ne ablama ne kardesime... ikisi benzerler birbirlerine ikiz gibi... ben farkliyim... :k06: neyse tekrar gecmis olsun size canim...  :flowers:

jbduncum hosgeldin... senin kardesine de huzurlu, mutlu bir yuva dilerim canim.. Allah bir yastikta kocatsin ikisini de...  :amin: :amin: :amin: sana da geline de ufak geline de  :nazar: :nazar: :nazar: 6 aylik oldun mu yaaa.... masallah, nasil geciyor zaman... hic hamile gibi durmuyorsun resimde... fotografa ilk baktigimda tamamen unutmusum hamile oldugunu, 2. kez acip baktim  :k06: demek daha cinsiyetiniz belli degil.. o zaman gozde`nin de dedigi gibi buyuk ihtimalle Ecrin`e kiz kardes geliyor... :nazar: umarim kardesi geldikten sonra aralarindaki sevgi simdiki gibi olur... :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

gozdecim hosgeldin... ozlettin kendini... iyi olmaniza sevindim... insallah gorusmelerinden hayirli sonuclar alirsin canim... sinav konusunda basari dilegin icin de cok tesekkur ederim... tamam hocam guzel bir kahvalti ve cikolata  :icon_thumright: :icon_thumright: Allah sinava gireceklere zihin acikligi versin insallahhhhhhh :amin: :amin: :amin:

emine, aysegul, ozlem nerelerde? hic gorusen var mi kendileriyle???? :icon_scratch: :dontknow:

neyseee biz yarin gidiyoruz 3 hafta yokuz... tekrar gorusene kadar herkes kendine iyi baksin.. opuldunuz hepiniz... :-* :-* :opucuk: :opucuk:

şerife Berat

merhabalr güzel anneler ve tatlı çocuklar

uzun zamandır foruma gıremıyorum malum calıstıgım fırmada ınternete gırmek yasaktı.gonca gıbı yasak duvarlarınıda acabılecegım bı pozısyon olmuyodu ki  :ehi:

hepınızı cok ama cok ozledım,maşşallah ıkıncı bebege hamıleymıs jbdun hemde 6 aylık,aramızdan doğum yapanlarımız bıle olmustur dıye dusunuyorum,forumun yakın takıpçılerınden goncacıgım benı aydınlatırsan sevınırım.

ancak son ıkı sayfayı okuyabıldım yarın bı aksılık çıkmazsa kalanlarını okumayı dusunuyorum.

aslı bel agrıların var demıssın Allah sıfanı versın.bendede fıtık oldugu ıcın bılıyorum dayanılmaz agrılar oluyo

gonca sızede çok gecmıs olsun guzelım neler gelmıs mınık kuzumun basına allahım daha kotulerınden korusun ee kolaymı narkoz yedı cocuk hırcınlık yapması normal acıl sıfalar dılıyorum...ayrıca kardesının dugunu hayırlı olsun

jbdun allahım bı avazda dogurmayı nasıp etsın ınsallah cınsıyetı bellı degıl demıssın bıraz gec kalmamısmı 6 aya gore ogrenmenız?senınde kardesın evlenmıs hayırlı olsun guzelım

sımdılık bu kadar opuyorum hepınızı

office

KIZLAAAAR NERDESİNİZ YAHUU KAÇ GÜNDÜR  :director: :director: :director: :director: :director:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

ponçik

Merhaba arkadaşlar ben de uzun zamandır giremedim , özlettim kendimi biliyorum  ;D

Güzel arkadaşım   hamilelik sana çok yakışmış ama gerçekten de Allah nazarlardan saklasın hiç hamiş gibi değilsin  :nazar:  Nayat da çok güzel bir gelin olmuş bir ömür boyu mutluluklar dilerim , ikinci bebiş oğlanmış kızlar , müjdeyi ben vereyim size , kızmadın dimi arkadaşım  :opucuk: inşallah sağ salim kucağına alırsın  :amin: Ecoyu ve seni çoook öpüyorum

Gözdecim ben bir ara sana özel mesajla resimleri yollarım  :k06:
iş görüşmelerin hayırlı geçer dilerim , ve inşallah gönlüne göre bir yerde çalışmaya devam edersin
minik kuşların Hira ve Minayı kokla benim yerime olur mu  :opucuk:

Gülaycım sen şuan büyük ihtimalle sınav stresinden kurtulmuş , tatilin tadını cıkarıyorsundur , iyi dinlenmeler sana güzel memleketinde  :sunny:

Şerifeeeee   :hello2:  seni tekrar burda görmek beni çok mutlu etti  :wave:
sizden hiç haber vermemişsin , Berat kuzusu nasıl, sen nasılsın , yeni işine alıştın mı
umarım herşey yolundadır, müsait olunca yine gel olur mu  :opucuk:

Rana   muhtemelen sıcakların etkisiyle kimse PC başında oturmaktan keyif almıyor
senin hamilelik nasıl gidiyor, Ercanla problemler devam ediyor mu  ???

biz iyiyiz, hızla düzeldik, rutin hayatımıza geri döndük (!) tek bir farkla
acayip bir inatla geri döndük
hani bi laf vardı : çocugum hasta olduguna yanmam, huyu değişeceğine yanarım ...  :cildir:
aynen öyle olduk, geçen akşam poposuna (çıplak) bir şaplak yedi
acımadım desem yeridir  :suclu: bir çocuk bu kadar güçlü olur mu yaaa, leğenin içine su doldurmuş belden aşağısı çıplak vaziyette küçük bıcı (!) yapıyormuş .bak bak bak . tabi benim sinirler foraaaa
leğenden çıkardım, şaplağı popoya yedi, hem ağlıyo hem leğeni çekiştiriyo
o bacak kadar boyuyla leğenden ellerini kurtaramadım, sanki dersen annemle leğeni çekiştiriyoruz  :cussing: öyle güçlü yani
şeytan dediki al leğeni dök kafasından aşağı  :caca:  :violent1:  :suclu:  :suclu:  :'(  cinnet böyle bişey olsa gerek
sonra hem ağladı hem sarıldı , kucak kucağa uyuduk bi süre sonra  :love3:
inanılmaz yoruyor beni ,  o yüzden babannesinin hakkını ödeyemem
kimbilir kadıncagıza gündüz neler yapıyor  ;D

zeytince

Ayvalik`tan selammmmmm...

sukur sinavlari atlattim, 4 gundur de tatildeyiz... tatil oncesi kabus gibi bir 2 gun yasadik, esimin koyunde Caner`i kene isirdi... solugu acilde aldik,  kan alip tahlil yapildi kuzuma  2 gun sonra tekrarlandi tahlil, o 2 gun olduk olduk dirildik... hele kuzumun kan alinirken ki aglamalari, cok yiprandik.. cok sukur tahliller temiz cikti, zararsiz bir keneymis... ama simdi yesillik gordukmu kacacak delik ariyoruz... tatilimiz de guzel gidiyor sukur... yiyoz iciyoz yatiyoz... gerci ben aksilik ya yola ciktigimiz gun regl oldum.. denize henuz ayaklarimi sokmaktan ileri gidemedim... yarin oburgun insallah... simdi baba ogul oglen uykusundalar, ben de firsattan istifade yazayim dedim... persembe bizimde son gecemiz...

serife hosgeldin... ozlettin kendini...

goncacim iyi olmaniza cok sevindim.. bak sen kucuk herkule, iyilesmis de boyundan buyuk islere kalkismis... :k06: bunlarin hepsi ayni sanirim.. bazen bizimkine de guc yetmiyor.. bacak kadar boyleri var ama senden benden kuvvetliler masallah... :nazar: :nazar:

hadi optum hepinizi... :hello:

ponçik

08 Haziran , 2009, 10:14:41 #12476 Son düzenlenme: 08 Haziran , 2009, 10:17:04 g10ca
 :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo Gülay çoook çooook geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış
o mahlukat bula bula savunmasız bir cocugu mu bulmuş  :cussing:
yavrum yaaa kimbilir nasıl canı acımıştır kan alınırken, inşallah ilk ve son olur bu vaka
Allah beterinden saklasın , tekrar geçmiş olsun

bizim komşunun akrabasını kene ısırmış köyde, bide aynı gün tel batmış eline ,tetanoz iğnesi olmuş, akşam ateş 40 ,hastaneye kaldırmışlar, 1 hafta karantinada kaldı , şimdi çok şükür iyi
bakalım bu kene,domuz gribi vakalarından ne zaman kurtulacağız , Allah sonumuzu hayır etsin

tatiliniz güzel biter ve güzel anılarla dönersiniz inşallah  :amin:
tampon kullanarak denize girebilirdin aslında, ben de geçen sene tatile çıktıgımız gün regl olmuştum, bi de sıcakta hiç çekilmiyor gerçekten  :tongue3:

ben de pazar günü kızımı alıp yeni gelin teyzesine gittik  :D kocası çalıştığı için bütün gün rahat rahat oturup dedikodu yaptık  :toothy10:
kızımda sağolsun 3 saat uyudu , epey rahat ettik yani  :occasion14:
çok şükür iyiylermiş , gelin-damat kollarına birbirlerinin isimlerini dövme yaptırmışlar
ne aşk beeee  :love8:

arkadaşlar ben geçen hafta büyükşehir belediyesinin kadın sağlığı merkezine gidip muayene oldum, meme muayenesi, rahim ağzı kanseri testi (smear) , kemik ölçümü, açlık kan şekeri , vs.vs..
sonuçlar bu hafta içi çıkacak sanırım, kemik ölçümünde kemiklerim zayıf çıktı , oysaki ben hergün yogurt ve peynir yerim , ama işte bol bol kalsiyum almak lazımmış, malum yaş 30 u geçti  :suclu: 31 olduk  :ehi:
o yüzden artk sabah kahvaltısında süt içiyorum gün içinde çay kahve tüketimimi azalttım, çay yerine de bitki çayı içiyorum , sağlık herşeyden önemliymiş bir kez daha anladım  :icon_thumright:

Emine

08 Haziran , 2009, 11:51:50 #12477 Son düzenlenme: 08 Haziran , 2009, 12:06:48 Emine
Rana Ercan deterjan içmiş geçmiş olsun  :'(
Gülaycım 2. sınavlarında ilki kadar iyi geçmiştir inşallah.Caneri kene Ayvalıkta mı ısırdı? Çok geçmiş olsun yaaa..Kayınvalidemlerin yazlığı da Ayvalıkta orada ısırdıysa dikkatli olalım biz de.
Seydacım Allah gönlüne göre kız verir inşallah 2. sinide..İsme karar verebildiniz mi ?
Goncacım Eylülcüm ameliyatı atlatmış çok şükür.Erken yaşta kurtulması iyi oldu.Geçmiş olsun.  :-* Sana msnden diğer telefonumu da vermiştim onu kaydetmedin sanırım.Kardeşini de Allah ömür boyu mesut etsin.Belediyelerin kadın sağlığı merkezleri olduğunu bilmiyordum.Tam bir muayene olmuşsun iyi olmuş.
Aslıcım Defnenin tatil fotolarını koydun da ben mi kaçırdım yoksa henüz fırsat bulamadın mı?Eğlenmenize çok sevindim.Ağrıların için geçmiş olsun. :opucuk:
Jbduncum fotoğraf oldukça küçük ama yine de güzelliğiniz belli oluyor maşallah hepinize ..  :nazar: Ecrin de minik gelin olmuş tatlım benim.Kardeşin ve eşine de tebrikler.Allah bir yastıkta kocatsın.
Şerife hoş geldin.Biz de seni özledik.
Gözdecim seni ve çıtırlarını öpüyorum çok.İstediğin gibi bir iş bulursun inşallah  :amin:

Ceylinin okulu bitti tatile girdik seneye evimize daha yakın bir okul olsun istiyoruz oyun grubu her anaokulunda olmadığı için uzak olmasına rağmen Üstün Dökmen'e göndermiştik.Birkaç anaokulu gezdik içime sinen bir tanesine yazdıracağız sanırım ama babası cadde kenarı araba geçiyor çok egsoz var diye pek sıcak bakmıyor ama ben illaki orası olsun diyorum gezdiğim yerlerden içime en çok orası sindi.Bir de babasıyla gideceğiz bakalım.Haftasonu babamın yazlığındaydık Ceylini denize sokmak mümkün olmadı çığlık çığlığa plajda oturup bizi izledi dedesiyle.Ceylinin saçlarını kestirdik bu arada kısacık oldu.Toka taktırmak istemiyordu saçına hep gözünün önünde kestirdik sonunda.Kendisi de beğendi yeni halini.Kuaförde de gayet mutluydu.Bizden haberler bu kadar şimdilik.Görüşürüz.

Kuaföre giderken saçları

Uzun saçlı son fotoğrafı

Kuaför çıkışı

ponçik

10 Haziran , 2009, 22:57:33 #12478 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2009, 22:59:18 g10ca
ayyyyyy Emine nasıl kıydın o güzelim saçlara  :'(
Ceylinin en güzel taraflarından biri de saçlarıydı, sadece kahkul kestirseydin olmazmıydı ,
kızma ama üzüldüm yaaa  :'( neyseki kökü onda yine uzar
okul konusunda inşallah gönlüne göre olan yeri bulursun, şimdi 3 ay 24 saat berabersiniz desene  ;D
senin tlf kaydetmişim ama Emine diye ayrı bi kayıt yapmışım  :suclu:
telefonumda forumdaki herkesin isminin başında F. var mesela F.Emine vs... o yüzden ayrı bi Emine olunca görmemişim  :k06:
yaniii no.bende varmış  :laughing7:
kardeşim için iyi dileklerine de teşekkür ederim

bizim de ameliyattan sonra iyice iştahımız düzeldi, uykularımız daha düzenli olmaya başladı
eğer iştah sorunu yaşayan varsa bir KBB doktoruna gösterip geniz eti olup olmadıgını kontrol ettirin derim  :icon_thumright:

ponçik

artık sitem etsem yeridir galiba
6 gündür siteye girip bakıyorum ,
kimse yazmazsa yazmayacağım dedim, yine tutamadım kendimi
nerlerdesiniz yahu  :-\