EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

günaydın kızlar, maaşallah sayfalar ilerlemiş, ben bi okuyup geliciiimm anacıııımmm :k06:

jbdun

şeyda melisin çitleri hayırlı olsun zilliye :binkybaby: kaçacak yer bırakmadın desene :k06:
özlem geçmiş olsun selime, şişliği ve kızarıklığı nasıl oldu  :sad1:
gulhiz önderin 4.dişi de hayırlı olsun :hello2:
beril park yatak uzun ince bişey oluyo, rahatlıkla taşırsınız bence :icon_thumright:
raziii tşk ederiz 400.sayfamız için :muzz:
pınar gözün aydınn, taşınma işlemi bitmiş , güle güle oturun , şimdi de yerleştirme için kolay gelsin sana ve bol şanslar :hello:
ayşegül dentinoxu bilmiyorum canım  :dontknow:
gözdeeee hiranın gıdısında öpppp  :opucuk: benim içim, maaşallah miniğe :nazar: ama gerçekten de yorgun görünüyo  :k06:

jbdun

nerdesiniz kızzzzzlaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr :director: :director:

ponçik

16 Mayıs , 2007, 12:15:52 #6063 Son düzenlenme: 16 Mayıs , 2007, 12:24:54 g10ca
 :wave:

BU GÜNLERDE GENEL KONU DÜŞMELER GALİBA  ;D HEPİMİZİN MİNİŞLERİ NASİBİNİ ALIYOR ANLAŞILAN  :k06:
güldüğüme bakmayın valla içim gidiyor Eylül düşünce ağlamasına  :'( dün bizim kız anneannesinde alnını morartmış , akşam da (biz genellikle odadan dışarı çıkmasın diye kapıyı kapalı tutuyoruz) halası gelmişti, bende mutfakta mama hazırlıyordum zilin sesini duyup kapının arkasına gelip ayağa kalkmaya çalışan  minik kuşumu halası farketmeyip kapıyı açınca Eylüşüm küüüüüüüt arkaya doğru  :sad1: ooof offff diyorum , napalım bebekken "KARPUZ YATA YATA BÜYÜR " diyorduk şimdide "BEBEKLER DÜŞE KALKA BÜYÜR " diyoruz  :'( RABBİM MELEKLERİMİZİ KORUYO bunu biliyorum  :amin:

BEN ŞİMDİ ÖĞLE YEMEĞİNE ÇIKIYORUM GELİNCE SAYFALARI OKUR CEVAP YAZARIM İNŞALLAH  

BU SABAH EYLÜL KUCAGIMDA KAFASINI GERİYE DOGRU ATMIŞ BAS BAS BAĞIRARAK AĞLARKEN NEYİ FARKETTİM TAHMİN EDİN  ;D

:occasion5: EYLÜŞÜMÜN ÜST DİŞİ DE GELMİŞ  :occasion5:[/b][/b]
BANA ŞİMDİLİK MÜSAADE GÖRÜŞÜRÜZ  :hungry: ÇOK ACIKTIM  :hungry:

jbdun

afiyet olsun gonca,ben de yiyorum şimdi :hungry:
geçmiş olsun eylüle, bişeyi yoktur inşallah :sad1:
üst dişi de hayırlı olsun eylül hanımın :hello2: :hello2:

Almiş'inAnniş'i

jbdun

bugün ecrine ilk defa portakal verdim, muzla karışık, çok sevdiiii  :hello2:  :aferin:
tavsiye ederim arkadaşlar :icon_thumright:

şerife Berat

afiyet olsun ecrınıme jbduncum  :love2: .ayyyyyyyyyyy gözümden uyku akıyor kızlar çay içiyorum sabahtan beri ama nafile öldürcek bu veletler bizi  :cussing:
burasıda çokkkk sıcak piştim anacım eşarbın altında eve gidip kendimi duşa atmak istiyorum haaaaaaaaaaaa bide benim süt iznim bitti kızlar  :( :( artıkın saat 6.15 de çıkıcam işten düşünmek bile istemiyorum bugün vakit geçermi yaw
özlemcim geçmiş olsun canım selimin biyerine bişi olmadı ya?
pınar güle güle oturun yeni evinizde
gulhiz maşşallah  :nazar:ya berat 8 aylık 9 undan gün bile aldı ama dişlerimizde tık yok daha
emine ceylin demi düştü?kıyamam ben ona şimdi nasıl?

seyda

Goncacim,
gecmis olsun Eylülcüge :flowers: bundan sonra böyle artik heralde dimi heryerden cikivericekler :k06: daha cok dikkat lazim ama evet düse kalka büyüycekler.
Jbdun,
nasil verdin portakali? ben dün suyunu SIKTIM ama yüzünü eksitti icmedi Melis Alara.

şerife Berat

afiyet olsun ecrınıme jbduncum  :love2: .canım ya portakalı nasıl verdın muzla beraber tadı ıı oluyorsa bende denıyım akşama
ayyyyyyyyyyy gözümden uyku akıyor kızlar çay içiyorum sabahtan beri ama nafile öldürcek bu veletler bizi  :cussing:
burasıda çokkkk sıcak piştim anacım eşarbın altında eve gidip kendimi duşa atmak istiyorum haaaaaaaaaaaa bide benim süt iznim bitti kızlar  :( :( artıkın saat 6.15 de çıkıcam işten düşünmek bile istemiyorum bugün vakit geçermi yaw
özlemcim geçmiş olsun canım selimin biyerine bişi olmadı ya?
pınar güle güle oturun yeni evinizde
gulhiz maşşallah  :nazar:ya berat 8 aylık 9 undan gün bile aldı ama dişlerimizde tık yok daha
emine ceylin demi düştü?kıyamam ben ona şimdi nasıl?

jbdun

şerifecim tşk ederim,kahve içsen daha iyi açılmaz mısın?  Süt izni 1yaşına kadar devam etmiyo mu ki şerife?
şeydacım ben cam rendede hem muzu hem de portakalı rende yaptım ve karıştırıp yedi. Verdiğin portakalın tadına baktın mı sen?tatlı değil mi?

Tebessüm :)

çoook sıcaaaaakkkkkkkkkk! :cildir:

gonca doğru mu anladık? üst dişler mi çıkmış?  :occasion14: süper öyleyse... öpüyorum eylüşü :opucuk:

ecrine de afiyet olsun. :aferin: biz bu kış hep yerli muz almıştık, şimdi bakıyorum da yok hiç. yağıza vermek için bulmam lazım.

KIZLAR YAYLA ÇORBASINI NASIL YAPIYOSUNUZ?? ben hiç yapmadım da, yağıza yapmayı düşünüyorum.dün yaptığım sebze çorbasına tavuk kattım, pek yemedi tabi. zaten iştahsızdı, bu diş ve enfeksiyon tuz biber oldu. :-\

gözde, bence de marangoza yaptırın. ya da eşinin ilgisi varsa malzemeleri alıp kendiniz yapın.biz eşimle çok severiz bu tarz şeylerin malzemesini alıp evde yapmayı.yağızımın ilk zamanlar yattığı minik yatağını da biz yapmıştık. ;D ben o hira yı da yerim yerim. ne düşünceli çıkmış.. :opucuk: :nazar: (seni ve eşini gözüm bi yerden ısırıyo ama nerden :icon_scratch:)

şerife Berat

1 yaşına kadarda süt izni günde 1,5 saat olarak öyle.
ben günde 3 saat kullanıyorum iznimi 4 aylıkken başladım işe kalan 8 ayıda 2 katı kadar çalışmadığım için ikiye böldük 4 ay kullandım
ama şirketteki arkadaşlar kafamı karıştırdılar bebek 1 yaşına gelene kadar mı ızın yoksa 1 sene mı bilen varmı arkadaşlar?

jbdun

ayşegül tşkler canım,yayla çorbasını bilemiyorum :dontknow:
şerife bildiğim kadarıyla 1yaşına kadar kullanıyorsun,aşağıdaki linde de bak bi istersen ;)

http://sorucevap.memurlar.net/soru/898/

şerife Berat

jbduncum yayla çorbasını tarifler bölümüne ekliyim isterse?