EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Emine

Esra karşılıklı hediyeleşmek istemezsen senin için sıradaki başka numarayı verebilirim ben sana alırım sen başkasına ?

esra(azra)

aşk olsunnnnnnn eminecimmm ceyline hediye almak çok eylenceli olacakkkk :opucuk: ama sen istemezsen o başka :sad1:

Filiz

off bunada şükür ne diyeyim size msg attıktan sonra bi baktım emre nin ateşi 39,4 olmuş dr aradım hemen getir dedi götürdüm ateş düşürücü iğne oldu yavrum çok ağladı :(((( üst yolunum enfeksiyonu olmuş yarın antibiyotik e başlıyoruz birde ateş düşürücü 2-3 güne kadar geçer dedi.. Ben çok soğukkanlıyımdır ama kıyamıyorum biliyorum öyle böyle büyüyecekler ama işte anne yüreği :(((

Emine

aşkolsun Esracım benim için no problem  :icon_thumright:
Filizcim çok çok geçmiş olsunn bu durumda Filiz sana da Gonca çıkmış oldu

Emine ----> Esra ya alacak
Jbdun ----> Zehra ya alacak
Ayşegül----> Gözde ye alacak
Esra ----> Emine ye alacak
Filiz ----> Goncaya alacak

Lily Wonka

anaaaaamm, Ayşegül siz bize mi hediye alıyonuuuussss? ;D ayyyhhh çok heyecanlı! :-[
Emineeeeee, sıradaki de bizim olsuuuuunnn bari!.. ::) ;D :k06:

Emine

alooo nerdesiniz millet bön bön ekrana bakıyom bi ton ütü beni bekliyooooooooo  :ehi:

Gözde ----> Aslıya alacak (Defnenin annesi olan Aslı :)  )

Filiz

aaaaaaaa ben numara seçmedim kiiiiii :)

amannnnn ne güzellllllll çok sevdiğim birineeeee hediye alacağım :)))))))))))

Emine

Numara seçilmiyo zaten Filizcim çekilişle hangi kişi kaç numara ben belirledim girip mesaj atış sırasına göre sıradaki kişiye alınıyor hediye.
Sevmediğin kişilerde mi var Filiz  :caca:  ;)

aslı

Emine

Olsun olsun :)

Gözde ----> Aslı ya alacak (Defnenin annesi olan Aslı   )
Aslı ----> Ayşegül e alacak

aslı

emine ayyy çok güzel yazmışsın "Defne'nin annesi olan Aslı"   :flowers: . Bunu duymaktan zevk alacağım ben. Bundan sonra adınız kısmına öyle mi yazsam acaba  :k06:

Ayy çok sevindim hep pembişler alıyordum biraz da mavişşş alayım  :)

Lily Wonka

Defne'ciğime hediyesini keyifle seçicezzz..:-[ :occasion14: ;D :occasion5:

meltemk

Aysegulll arkadasim niye ustune alindin su emzirme isini? Ben biz kendi kendimize yapiyoruz diyorum zaten, birbirimize yapiyoruz demedim ki. Ne guzel mutlu huzurlu bir evin kocan var. :nazar: Masallah de. Dilini isir. Niye alinganlik yaptin anlamadim. Ben de emzirirken dusunuyordum niye az kilo aliyor, daha cok alan ornekler var. demek ben bir seyi yanlis yapiyorum diye. Neyse bu hassas bir konu. Kimse alinmasin. Ben de kusura bakmayin deyip kapiyorum mevzuyu burada :k06:

Eminecim yaa acele ettik su cekilis icin. Pek cok kisi devamli hergun girmiyor. Bir iki gun beklesemiydik acaba? Seyda falan seyahatte ornegin.

Yine de sonraki numarayi da ben alayimmm. Hala varsa tabi.

aslı

Emine

:laughing7: yazsanda yazmasanda sen Defnenin biricik anneciğisin   :love3:
Meltemcim haftasonu geldi ya hafta içi çalışanlar var herkes hediye almaya çıkamayabilir.Sonradan gelenlerde çekilişe katılabilirler..
Gözde ----> Aslı ya alacak (Defnenin annesi olan Aslı   )
Aslı ----> Ayşegül e alacak
Meltem ----> Jbdun a alacak