EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ernur

Alıntı yapılan: g10ca - 24 Şubat , 2009, 16:27:06
teşekkürler ernurcum
sen ne zaman ekleyeceksin erbaturla bestenurun resimlerini  ::)

en kısa zamanda canım  :icon_thumright: resimleri ayarlamam lazım  :honk:

ponçik

ernur

office

ben geldim kızlar. valla midem o kadar felaket ki arada bir uğruyorum okuyorum ve kaçıyorum ::) çok kötüyüm dimi   :suclu:
goncacım maşallah eylül gitgide sana benziyor 41 kere maşallah  :nazar:
gülaycım üzüldüm emeğine yazık yorulmuşsun o kadar. maşallah canerime çok tatlı  :nazar:
sevnur hoşgeldin.

ben gittim yastık dinlicem biraz yarın yine gelmeye çalışırım kızlar öptüm hepiciğinizi  :flowers: :love8: :love3: :love7: :wave:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

jbdun

günaydın kızlar,

okula çıkmadan önce bi yazıyım dedim size, goncacım aradın sağol canım, bu arada size analı-kızlı maaşallah :nazar: :nazar: çok güzel çıkmışsınız :-*
gülaycım size de  :nazar: :nazar: siz de analı-oğullu çok güzel çıkmışsınız :-* ;)
sevnur hoşgeldin, allah bağışlasın ikizlerini :amin:
ranacım geçmiş olsun canım, umarım daha iyisindir :amin:

jbdun

ve evttttt :director: :director:
ecrin hanıma kardeş geliyor :k06: bu hafta doktora gidince detayları öğrenirim inşallah size de yazarım :-*
ecrin çok mutlu kardeşi geleceği için, sevio kardeşini , öpüyo falan, inşallah da böyle gider :amin:
ama burada o kadar foruma gidiyoruz ki, kardeşin nerde diye sorunca bazen karıştırıyo, foruma gitti dio :toothy10: kimle gitti deyince de arkadaşlarıyla dio :toothy10:

neyse hazırlanmam lazım, görüşürüz  :wave:

ponçik

25 Şubat , 2009, 09:48:52 #12336 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2009, 09:54:29 g10ca
OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEY
Bİ EYLÜL-EKİM KASIM BEBEĞİ DAHA GELİYOOOOOOOOR

JBDUN  ÇOOOOK ÇOOOOOK ÇOOOOOOOK TEBRİK EDERİM ARKADAŞIM
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH
HERHALDE SABAH SABAH ALDIĞIM EN GÜZEL HABER BU OLSA GEREK

BİLMİYORUM AMA İÇİMDEN BİRAN ERKEK OLACAKMIŞ GİBİ GEÇTİ
DOKTORDAN HAVADİSLERİNİ ACELEEEEEEE BEKLİYORUZ

ponçik

Sevnurcum memnun oldum  :opucuk: tekrar hoşgeldin aramıza

Rana  :caca: sana böyle oklava sallamak isterdim ama Allahtan mazeretin var  ;D  :ehi: bebiş nasıl , ne zaman kontrolünüz, Ercan napıyo, havadislerini bekliyoruz  :opucuk:

cocuksa

selam arkadaşlar.beni hatırladınızmı bilmiyorum.2006,ekim doğumlu kızım vardı.önceden yazabiliyodum ama sonra internetten sadece takip edebildim.bende hamileyim.2. bebeği bekliyorm.çoğumuz aynı olduk heral.neyse görüşürüz.

zeytince

jbdunnnnn :-ooo :occasion5: :occasion14: :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: tebriklerrr canimmm... Allah tamamina erdirsin.. bak ben demedim mi gelene gelme diyemezsin diye... :k06: sizin bebe coktan yola cikmis bileeeeeee.... :occasion14: hadi bakalim Ecrin`i de tebrik ederim, kucuk abla... :laughing7: insallah kucagina verdiginizde de cookkk sever kardesini... :amin: :amin: :amin: tekrar tebrikler... :flowers:

goncacim masalah :nazar: :nazar: anne kiz cok tatlisiniz.. valla bu kiz buyudukce daha da sana benziyor.. masallah :nazar: :nazar: gozleriniz de mavis mavis  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :-* :-*

cocuksa evet seni de hatirliyorum, demek sen de 2. bebegi bekliyorsun... hayirli olsun... ay bi biz mi kaldik yaw 2. yapmayan... ::)

ranacim sen nasilsin? hala devam mi mide bulantilari... :-[ az kaldi su 13-14. haftalara gelince bitecek insallah... :amin: dikkat et kendine...

ponçik

Gülaycım teşekkür ederiz kızımla ben  :opucuk:

bu arada zeytince de nereden çıktı , ben de bu kim yahu diye bi girdim ki meğer senmişsin

2.yi yapmaktan vazgeçtik biz  :'(
Allahım isteyip de olmayanlara versin  :amin:

çocuksa senin 2.bebeğin de hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin  :amin:

aslio

Jbduncum çok sevindim canım senin eşin ve Ecrin adına :hello2: :hello2: Tebrik ediyorum seni, kendine iyi bak canım.
(işlerim çok yoğun öğlen tatilinde haberini okuyunca hemen yazdım)

umarım şu işlerim biter ve ben aranıza tekrar dönerim. Herkese sevgiler....

cocuksa

teşekkürler hepinize.darısı isteyen tüm annelerin başına.

ernur

merabalar  :flowers:
hoşgeldin oiyen tüm arkadaşlara çok teşekkürler  :flowers: :love9:
aramızda baya bir hamiş var ne güzel  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14:
hepiniz yavrularınızı sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inşallah  :amin: :nazar:

ernur