EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ernur

hoşbulduuuukkk  :flowers:
ben izmirdeyim. bornova da oturuyorum  :icon_thumright:
bütün günüm bu iki tatlı yaramazla uğraşmakla geçiyor  :cildir: :caca: :BangHead:

ernur

ikizler bana benziyorlar evet :icon_thumright: :muzz: :hieyt:
biri kız biri oğlan çift yumurta ikizi  :nazar: :love3:

ponçik

İkizlerin sayfasını ziyaret ettim , çok güzel yapmışsın ellerine sağlık
bu arada doğum da epey zor olmuş , ama şimdi hepsi anı oldu değilmi  :binkybaby:
büyüyüp kocaman birer çocuk oldular  :aferin:

bizim sayfamızda izmirliler çoğunlukta  :sunny:
ama bu aralar kimseler uğramaz oldu yine  :sad1:

ernur

Alıntı yapılan: g10ca - 24 Şubat , 2009, 09:30:02
İkizlerin sayfasını ziyaret ettim , çok güzel yapmışsın ellerine sağlık
bu arada doğum da epey zor olmuş , ama şimdi hepsi anı oldu değilmi  :binkybaby:
büyüyüp kocaman birer çocuk oldular  :aferin:

bizim sayfamızda izmirliler çoğunlukta  :sunny:
ama bu aralar kimseler uğramaz oldu yine  :sad1:

ikizlerimin sayfasını beğendiğine çok sevindim canım teşekkürler  :flowers:epeydir fırsat bulup yenileyemedim  :BangHead:
hamilelikten itibaren çok zor günlerdi  :y25: çok şükür geçti  :icon_thumright:
foruma hareket katalım arkadaşlar hadi buyruuuuunnnnn  :director: :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers:

zeytince

selam arkadaslar...

uzun zaman oldu yazmayali, farkindayim...  :suclu:
biliyorsunuz ders calismaya calisiyorum, bazi aksilikler yasadim ders konusunda... sorumlu oldugum dersi yanlis hatirladigim icin 12 unite bosu bosuna calistim... calismam gereken asil dersin bammmbaska bir ders oldugunu ogrendim ve sifirdan basladim calismaya... sinava daha vakit var ama stres yapiyorum kendime... gunduz bir taraftan Caner, bir taraftan ders, bir taraftan da ev olunca buralara ugrayamiyorum... ee aksam da esim isten geliyor pc basindan tamamen kalkiyorum o sebepten ayri kaldim sizlerden... geriye donuk okuyamadim... umarim hepiniz cok cok cok iyisinizdir...

ernur aramiza hosgeldin.... goncanin da dedigi gibi, evde bizler gibi haylaz yaramazlarin varsa hangi ayda dogduklari hic onemli degil.... :k06: masallah ikizlerine... :nazar: cok tatlilar... :D

simdilik bu kadar, simdi baslayacagim yine ders calismaya, Allah emegimi bosa cikartmasin.....  :amin: :amin: :amin: :amin:

zeytince

24 Şubat , 2009, 14:38:34 #12320 Son düzenlenme: 01 Mart , 2009, 15:17:53 zeytince
 gectigimiz hafta hayvanat bahcesine gittik, oradan birkac resim ekleyeyim size... ;)

oyun parkinda, babamiz Caner`in pesinde... :laughing7:

ernur

hoşbulduk caner in annesi  :flowers:
hangi sınav için ders çalışıyorsun merak ettim  ::) Allah kolaylık versin  :icon_thumright:

zeytince

24 Şubat , 2009, 14:40:42 #12322 Son düzenlenme: 01 Mart , 2009, 15:18:30 zeytince
 parkta kum oynayan cocuklarin arasina karismaya calisiyor... ;D

ernur

zeytince

24 Şubat , 2009, 14:41:55 #12324 Son düzenlenme: 01 Mart , 2009, 15:19:01 zeytince
 artik onlardan biri.... :k06:

zeytince

24 Şubat , 2009, 14:45:18 #12325 Son düzenlenme: 01 Mart , 2009, 15:19:32 zeytince
 bu da en guzel ASK  :love9:  the end  :k06:

zeytince

tesekkurler ernur... hepsi cok tatli bu yaramazlarin... :D

ben universite affindan yararlanarak 2. sinifta biraktigim universiteye tekrar basladim... Kasim ayi itibari ile yeniden Acikogretim isletme bolumu ogrencisiyim, nisan basindaki ara sinavlara hazirlaniyorum...  ::)

ponçik

24 Şubat , 2009, 15:49:16 #12327 Son düzenlenme: 26 Şubat , 2009, 16:27:01 g10ca
Gülay hoşgeldin canım  :opucuk:
:-ooo  :-ooo  :-ooo  :-ooo  inanmıyorum yaaa ,o kadar emeğine yazık
üzüldüm bak şimdi
inşallah sınavlara kadar stressiz bi şekilde esas dersine çalışabilirsin  :amin:
resimleriniz çok güzel, ve tabiki maaşallah sosyalleşen Canere  :nazar:

bu arada Jbdunla konuştum, vakit bulup siteye giremiyormuş bilginize

:director: Ayşegül, Özlem, Ayşen, Fatma,Zehra, Gözde,RAna, Emine, Aslılar , Beril, Şeyda, Meltem nerdesiniz kimi unuttum yaaa  :suclu:

ernur

maşşallah gonca çok tatlı resimleriniz  :flowers: :nazar:

ponçik

24 Şubat , 2009, 16:27:06 #12329 Son düzenlenme: 24 Şubat , 2009, 16:30:14 g10ca
teşekkürler ernurcum
sen ne zaman ekleyeceksin erbaturla bestenurun resimlerini  ::)