EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslı

Dün forma giremedim hemencicik ayfalar dolmuş. Şöyle baktım aklimda kalanlar ...

Meltem inciniz gözükmüş hayırlı olsun  :nazar: . Bu arada iyi tatiller

Özlemcim en kısa sürede selim şu gaz probleminden kurtulur. Bana komşum bir kitap verdi bebek mamaları tarifleri var. Birde gaza iyi gelen birşey yazmış okuyunca aklıma sen geldin.Akşam eve gidince sana yazayım bir dene belki iyi gelir.

Emine bi diş haberide senden bekliyoruz. Yediği herşey afiyet şeker olsun ceylinciğime

Jbdun başınız sağolsun. Anneninde bir daha tansiyonu falan çıkmaş inşallah

Esra ohh azra güzel bir uyku çekmiş. Aşılarınız hayırlı olsun. Umarım ateş falan yapmaz. Kilo alımı falan da güzeel  :nazar: miniğimize.

jbdun

sağol aslıcım,inşallah...

biz de pazara gittik hemen ucundan bişeyler aldık geldik,muhteşem bi hava var.Ordan da tansaşa gittik.
Huggies de indirim var,aldım 1paket. 18,90dan 11,75e inmiş.
İyi oldu ecrin de hava almış oldu. :love9:

şerife Berat

ninahuhu kusura bakma canım adını yanlış yazmışim  :-[ jbdun sen pirinç ununu denedin mi?

jbdun

şerifecim ben hala sadece anne sütüne devam ediyorum ;)

aslı

bu akşam eve giderken uğrayayım tansaşa iyiymiş fiyatı . Jbduncum aldığın paket kaçlı acaba ?

dilek hira

selamlarrrr
ben kızıma memeyi nasıl bıraktıracağım diye bir derdim olamayacak
çünlü hira nur beni emmmiyyyoooorrrrrrrrrr artık zır zır ağlıyor memeyi görünce
sağıp veriyorum iki gündür
sütüm de formundan düşüyor sağ göğsüm kurudu
solda ne varsa onu + formül mama
bu pirinç unu mamayı nasıl yediriyorsunuz bizim ki sevmiyor
annemde yedir kızım geceleri uyanmaz tok tutar diyor
KENDİMİ TERKEDİLMİŞ HİSSEDİYORUM        GONCA DADA AYNI DURUM VARDI SÜTÜNÜ SAĞIYORMU ACEBA

jbdun

dilek hira

KENDİMDEN KİMSEYİ GÖREMEDİM
GEÇMİŞLER OLSUN JBDUNCUĞUM
HERZAMANKİ GİBİ FORUM SENİN OLMUŞ
MAŞAALLAH ESRANIN BEBİŞİ NE GÜZEL KİLO ALMIŞ

esra(azra)

kızlarrrrr azranın bacakları çok ağrıyor duraksız ağlıyo yavrum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım ilk önce gaz sandım ama çok şükürki değil şimdi altındaki herşeyi çıkardım bezini bıraktım bacaklarına değmeyecek şekilde battaniyesini örttüm sallanıyo hafif uyuyo ayağını oynatınca ciyak ciyak ağlıyoo calpol verdim bi çay kaşığı saat 13de şimdi bi tane daha versemmi acaba? bi fikri olan varmıııııı :( :y25: :crybaby2:

jbdun

sağol dilekcim,teşekkür ederim
gece de emmiyo mu hira nur?uykuluyken yani?

esracım ben de ilk karma aşıyı sağlık ocağında yaptırmıştım,3saate yakın deliksiz ağladı ecrin,içim gitti,mahvolmuştum.Ondan sonra bi daha sağlık ocağında yaptırmadım zaten,özel alıp yaptırıyorum. Calpolu bizim dr 8saatte bir yarım çay kaşığı ver demişti canım,bi dru arayıp sor istersen. Geçmiş olsun yavrum nasıl canı yanıyodur onun şimdi. :sad1:

dilek hira

HAYIR EMMİYOR CANIM GONCA NE YAPIYORDU BU KONU İLE İLGİLİ HABERİN VARMI?
SAĞDIĞIM SÜTÜ BİBERONLA CUK CUK İÇİYOR
BEN BÜTÜN AŞILARIMI S. OCAĞINDA YAPTIRDIM ALLAHA ŞÜKÜR NE ATEŞ OLDU NEDE AĞLAMA
PARANOX FİTİL YARIM KULLANIYORDUM İYİ GELİYOR ESRA EVDE VARSA DENE ÇOOOOOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM

jbdun

hatırlamıyorum canım, gonca da girmiyor kaç gündür, yoğun mu acaba :dontknow:
maaşallah hira nur a dilekcim :nazar: inşallah hiç de yapmaz

dilek hira

06 Nisan , 2007, 16:22:09 #3927 Son düzenlenme: 06 Nisan , 2007, 16:24:04 dilek hira
İNŞALLAH CANIM BİR AŞI KALDI MENENJİT ODA BU AY OLACAK ONDAN SONRA 9 AYLIKKEN HEPATİT 3 OLACAK ŞİMDİLİK İYİ
YA BİZİMKİ 2 GÜNDÜR SİYAH KAKA YAPIYORMUŞ KAYINVALİDEM SÖYLEDİ BENDE BİR KEZ ŞAHİT OLDUM.
NE YEDİRDİNİZ DİYE SORDU BİRŞEY YEMİYORKİ FORMÜL MAMADAN BAŞKA SAĞDIĞIM BENİM SÜT.
YARIN RANDEVU ALDIM KAKA TAHLİLİ YAPTIRACAĞIM

BİRDE KENDİM KADIN DOĞUMCUYA GİDECEĞİM KONTROLE GİTMEK HERZAMAN İYİDİR SİZ DOĞUMDAN SONRALARI GİTTİNİZMİ HİÇ

jbdun

ferrum damla veriyor musun hira nura?o da kakanın rengini koyulaştırıyor ya.
Ben de gitmedim dra,gidicem de bakalım ne zaman :-\

seyda

Jbduncum,
senin senin kizla kilolari zor verirsin 41 kere  :nazar: cok uslu ;D ben kilo veriyorum cünki yemek yiyecek hal + zaman olmuyor. Melis Alara sabah yaptigim sebze corbasini yine yemedi saat 1da kahvalti etti saat 3 hala tik yok. tok benim kiz :crybaby2:
Esra,
bizde asi hic öyle etki yapmamisti bilmiyorum ama ben atesliyken Dafalgan verdim Melis Alara ya fitil. Dafalgan belki orda yoktur da icinde Parasetemol olan herhangi bisey olur. Calpol unda maddesi odur sanirim, bebekler icin tek paracetemol kullaniliyo bildigim kadariyla. gecmis olsun asi yerinden öpüver tatli kuzuyu :flowers: ve bencede doktora tel. acip sor ve biseyler verki dinsin caninin acisi yazik.
Anitacim,
bizde verem asisi yok. burda yapmiyolar diye yaptirmaik doktorlar da bigün tr de yasarsaniz her yasta yaptirabilirisniz dediler. gerci hala icimde süphe var yaptirsammi diye. a bak aklima gelmisken soriyim doktor kuzenime :icon_thumright:
Dilek,
Melis Alara da artik genelde oynuyo memeyle gece emiyo ve gündüz ancak cok sinirliyse sakinlesmek icin ariyo. kullanilmis hissediyorum bende kendimi :toothy10: :ehi: