EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Zara82

evet Beril dende haber yok....ama sanirim o ben hemen haber veremiyebilirim demisti...(ya da yaniliyorum)

Evet FAtma yaa...berbat havalar....benimde bugün basim agridi..birgün günes bir gn yagmur..anlamadim gitti bende...Biz hastalaniyoruz bebisler ne yapsinlar??? Gecmis olsun canim, iyiki esin frei almis...evet yalnizlik kötü...

Zara82

yavv Gözde ben senin kapali halinide tam hatirlayamiyorum... ::)

zeytince

gozdecim resimler super.... cok guzel bir gelin olmussun... Allah mutlulugunuzu daim etsin... :amin: :amin:

Lily Wonka

Valla yeni fotom hiç yok be Zehra'm, habire elimde makine çocuğu çekiyorum, bi Allah'ın kulu da yaw bacım al bebeni koynuna da bi de biz seni çekelim demiyor..:caca: Ööle bööle bi bakıcam Hira evlenip gitmiş ve bizim dooru dürüst bi fotoorafımız yokkk..:y25: Ama istersen daha önce koyduklarımdan bi dene goyiim, hatırlatma baabında..?!

Teşekkür ederim Gülay'cım, çok naziksin..:-[ :opucuk:

Zara82

Gözde valla aynen öyle....ben habire babasiyla....diger büyüklerle cekiyorumda....bir Allah in ´kulu bizde seni cekelim demiyor ben kendim teklif etmezsem...

Hatirliyorumda tam degil...Özlem ve Sen renkli gözlüsünya biraz karistiriyorum...Bi koyarsan bakarim anacim..

zeytince

aynen gozdecim.. bakiyorum da Caner`in hep babasi ile fotosu var... benimle dogru durust fotosu yok.. olanlar da benim esime "e hadi sen de bizi cek bari" dememle cekilmis olan fotolar... :violent1:

ay kizlar siz yatmiyor musunuz? sabah nasil kalkacaksiniz?

Fatma-Ezgi Anna

Ay Gözde ne müthis bir bayanmissin bacim yaaa üfffff  beeee degme artislere tas cikarirsin valla ama bisey dikkatimi cekti; neden resimlerde o güzel gözlerin görünmüyo arkadasim?? esinle sahnedeki resminizde bir harika,ne güzel esin calsin sen söyle ask ile  :love9:  Allah mutlulugunuzu daim etsin canim.

Bende dügünümde sahneye cikmistim  :k06:  tabi esim yanimda degildi ama karsimda o yesil gözleriyle öyle ask dolu bakiyordu ki bana  :love3: ay canim kocisim,özledim bak kocisimi,bende gidip kivrilayim yanina bari  :D

Kizlar iyi geceler,coook öpüyorum sizi

PC: Kizlar aynen benimde dogru dürüs fotografim yok kizimla  :y25: devamli ben cekiyorum,sagolsun esim resim cekmeyi pek sevmezde  :violent1: ay sinirlendim bak simdi,yoksa yanina gidip kivrilmasam mi  :tongue3:

Hadi ben kactim tekrar iyi geceler  :hello:

Zara82

Gülay, Gözdeyle bana bana para veriyorlar ...buraya geceleri bekcilik yapalim diye... :suclu:  :ehi: :toothy10: ne yaparsin ekmek kapisi...

(Gece yarisi oldugu icin ben sacmalamaya basliyorum, ileri gittigimde biri beni uyarsin) :toothy10:

Zara82

kivril Fatma cigim...kocandir  :ehi: :ehi: Saka bir yana iyi istirahatler sana...kendi iyi hissettiginde SIK ugra emi.. :director:

Lily Wonka

İşte ben Zehra'cım.. (kuzum 4 aylık burda..:love3:)

Fatma'cım, insanlık sende kalsın, git kıvrıl sen..;) :love8: ::) :k06: İltifatların için de çok teşekkür ederim canım, utandırdın beni valla..:-[ (gözlerimi şimdi göndereceğim fotoda görebilirsin..::))

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Zara82

evet hatirladim bu Foto yu.....cooook güzelsin  :nazar: ama Hira daha bi güzel...Bence kapali daha bi güzel olmusun...gözler meydana cikmis  :ehi:

Lily Wonka

27 Temmuz , 2007, 04:08:14 #7886 Son düzenlenme: 27 Temmuz , 2007, 04:10:06 Gözde
Allaaaahhh tutmayın beniii! :hieyt: Arkadaşlar, ayaklarımı yerden kestiniz valla gece gece, ne diyeyim sağolun..:love9: Güzel düşünüp güzel görüyorsunuz....

Ben de artık yatıyorum, herkese kuzularıyla birlikte huzurlu bir gece dileyerek..
Allah rahatlık versin bacılarım..:wave:

(5 dakika sonra ben: :sleepy1:)

zeytince

desenize hepimizde ayni dert... esim bana sipsakci diyor zaten.. mutlaka hergun Caner`in bir fotosunu cekiyorum...

gozdecim kapaliyken de ayri bir guzelsin... :nazar:

Fatmacim iyi geceler sana...

ilahi zehra :toothy10: gece vardiyasi he.... gunduz vardiyasi da jbdun`a ait... :ehi:

zeytince

gozdecim iyi geceler.... yarinki kontrolunuzde hayirli haberlerle donersiniz insallah.... :amin:

ben de cikiyorum... haydi sizlere iyi geceleeeerrrrr....... :wave:

jbdun

günaydın kızlarrr,

maaşallah gece gece coşmuşsunuz :nazar: şimdi okuyum bakkıyım neler yazılmış  :director: :k06:
biz sabahtan pazara gittik kızımla, kalabalıklaşmadan, taze taze aldık sebze-meyvemizi :hungry:
haaa bu sabah ecrin bana tutunmuş ayakta duruyodu, bi ara baktım tutunan minik el yok , anaaaa baktım ayakta duruyo tutunmadan :k06: :aferin:  :nazar: 5sn falan durmuştur, sonra yumuşak iniş yaptı :k06: bizimkinin yürümesi yakın galiba :nazar: