EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

desree (Özlem)

Esra hoşgeldin :flowers: geçmiş olsun Azra ya yeni eviniz hayırlı olsun
Zehra siz ne zaman geliyorsunuz? Formül mamayı Selim 120-150 ml içiyor ama pek arası yok biberonla kaşığa alıştı süt istemiyo artık bende günde 1-2 öğün verebiliyorum
Selim in bu sabah ki hali :-[;

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

şerife Berat

:hello2: günaydın  :hello2:

esracım geçmiş olsun azra ya yeni evinizde güle güle oturursunuz inşallah  :amin:

beril yüksek istek üzerine resim koyarmısın hayatım    ???

özlem senide merak ediyorum resmin varsa eklermisin canım ? :dontknow:

ayşegül yagiza maşşallah delıkanlı adam olmus sankı  8)

gonca neredesin bakim işler çooooooooooooook mu yoğun?

maşşallah özlem kalkabılıyo artık kendı kendıne demek,pek de şeker çıkmış maşşallah  :aferin:,

bı bız alıştıramadık emziğe ya  :crybaby2:

jbdun şükür yani anacım e bugunde evde oturmakla ısabetlı bı karar almıssınız. :ehi: ha bide şu havuzunuz resmını cekıp eklermısın canım?

ponçik

günaydın anneleeeeeeeeeer  :flowers:  :flowers:  :flowers:
veeee güzel bebekleri  :aferin:  :aferin:  :aferin:

Zehracım
hoşgeldin, sıcaklarda Allah sana kolaylık versin , Ravza yakında emekleyecek heralde baksana döne döne gidiyormuş , popuşu kaldırınca olay tamamdır  :icon_thumright: Eylül artık 180 ml içiyor devam sütünü

Esraaaaaaa  :k06:  :k06:   :k06: dogru görmüşsün valla , sen nerdeydin , arabadamıydın , yanımızdan mı geçtin yoksaaaaa ,, ay bak üzüldüm şimdi  :-\  ben , Eylül ve babaannesi dişçiye gidiyorduk  ;D
neyse hayırlısıyla bi taşınında 'güle güle oturun'a gelicem inşallah
Azraya geçmiş olsun ,inşallah taşınana kadar iyileşir  :opucuk:

Beril gelene kadar sabret Ayşegülün dediği gibi özgürlüğüne kavuşacaksın  :sunny: bu arada maaşallah yaaa 30 kg ne demek  :hello2: çok çok tebrik ederim seni  :icon_thumright: maaşallah diyeyim  :nazar:
:director: evet eskiden çok çirkindin artık güzelleşmişsin  :toothy10:  :ehi: ayy saç demeyin bana ne olur
tutam tutam dökülmese kestirirmiydim güzelim lülüş saçlarımı  :y25:

Ayşegülcüm Allah mekanını cennet etsin anneciğinin , ben bilmiyordum , güzel Allahım Yağızı ve seni ayırmasın , sağlıklı ömürler versin size  :amin:
resimleri çooook beğendim , yerim ben o kuzuyu , gerçektende bana da kilo almış geldi , sayende annesi
bak daha da iyiye gidecek inşallah  :hello2:

Jbdun
bi aksilik olmazsa görüşürüz inşallah  :icon_thumright: Eylülün eniştesi de balkona koymak için havuz almış  :k06: marmarise gelince oynasın içinde şapşapşap yapsın diye   :muzz:

Özlem benm kardeşim strese girdikçe yemek yiyip kilo alır ,bende tam tersi yemek yiyemem zayıflarım, acaba sende Selimin stresinden yemeğe mi veriyosun kendini  ??? aslına bakarsanız bende safra kesesi ameliyatı olup 1 ay boyunca yemek yiyemediğim için bunca kilodan kurtuldum galiba  :laughing7: ya ameliyat olmasaydım  :icon_scratch:
aman aman Allah düşmanıma vermesin , kimsenin sağlığını elinden almasın , kimseye dermansız dert vermesin
oooy oooy yerim ben tontişi  :hungry: popuşuna vura vura seviver annesi benim yerime

budayım Şerifecim burdayım , sen benden önce davranmışsın cevap yazma konusunda  :laughing7:
emziğe alıştıramayanlardan biri de benim , yalnız değilsin , öpüldün , kolay gelsin

ben gidip biraz su içeyim  :sunny: sıcakta anca su paklar beni  :honk:

:love3: KIZIMI ÖZLEDİM  :love3:

şerife Berat

şimdi istanbul da olmak vardı anasını satıyım

oh vallla bulusun bulusun , hiç kıskanmıyorum sizi  :cildir: :cildir: :cildir: evlenırken esımın tayını çıkmamış olsaydı denizli ye bende aranızda olacaktım  :(

Tebessüm :)

:cildir: ayyyy bu çocuk kahrımdan öldürcek beni.yemiyo yemiyo yemiyo yemiyoooooo.sabh 5:30 da 70cc mama içti. 10 da 100cc yaptım 40zorrrrla içti. arksından kahvaltı veriyorum, zorla yedirdim yarım yum sarısı bir minik labne ve az bişey muzu. aç duruyo yaaaaa. :cildir:

ponçik

:( Yağız niye yemiyosun annem bak üzüyosun bizi ama  :sad1:

Tebessüm :)

şerife Berat

AYŞEGULCUM KAŞIK MAMALARINI DENEDİN Mİ?

aslı

herkese merhabalar,

Gözdecim çok geçmiş olsun yazdıklarını okurken içim cız etti. Allah beterinden korusun yavrularımızı  :amin: . Güzel kızımı öp benim için.

Emine dişiniz hayırlı olsun. Birde ceylin pek bir yaramazlaşmış cin cin bakıyor zaten  :D . Ceylini kocaman kocaman  :opucuk: benim için.

Gonca 9.ayınızı da doldurdunuz  :wav: . Tatile çıkmadan eylülüşüm fotolarından eklede  sonra da tatil dönüşü koyarsın bakalım eylül ne kadar bronzlaşmış görelim  :k06: . Bikiniyle çok dolaşmasın başınızı belaa sokmasın sizin oralarda  :laughing7: .

Şerife berat emeklemeye başlamış  :nazar:

Ayşegül yağız kocaman olmuş bence epey toparlanmış. aferin yağız'a  :aferin: . Ayşegül yağız iştahsız bir bebek ama sıcaklarda etkilyor Defne bile yediğinden az yemeye başladı son zamanlarda.  Ayşegülcüm annenin mekanı cennet olsun. Allah sizi ayırmasın  :amin:

Esra Azraya da geçmiş olsun. Yeni evinizde hayırlı olsun canım.

Bizde 8. ayımızı doldurduk bu arada   :hieyt:  :hieyt:  .  Defne tutanarak ayağa kalma çalışmaları yapmaya başladı. Ayakta durmaktan büyük keyif alıyor ve çooookkk mutlu oluyor cimcimem.
Ayrıca artık biberonla hiçbirşey içmiyor. Bana zor oluyor eskiden sütü sağıp bırakıyordum işim olunca geç kalsamda sütünü içiyordu şimdi biberon olduğunu anlayınca ağzını bir kapatıyor ki açabilene aşk olsun. Oysaki önümüzdeki salı evlenme yıldönünümüz eşimle 1 akşam çeşmeye kaçalım istiyorduk  :honk:
Bizde tatile çıkıyoruz hoş urla'da olacağız 1 hafta . Bahçede bol bol oynarız kızımla. Denize gireceğiz beraber  :occasion14:

Unuttuğum varsa kusura bakmasın.  :flowers:

ponçik

Aslı hoşgeldin  :hello:
demek cimcime ayağa da kalkıyor heee maaşallah  :nazar:
seninki biberonla emmiyor benimki biberonsuz uyumuyor  :ehi: olaya bakarmısın  ::)

şerife Berat

KARNE GÜNLERİ GELİYOR... DİKKAT...
:ehi: BİRAZDA GÜLELİM İSTEDİM ARKİDİŞLER TRAJİ KOMİK Bİ HİKAYE  :ehi:

Adam oglunun odasinin önünden geçerken  hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı
ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu.  Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış

mektup zarfını farketti. Üzerinde -Babama- yazıyordu.Aklından geçen bin  bir kötü düşünceyle
mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu:   Sevgili baba;Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve üzüntü içinde yazıyorum.
Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü seni ve annemi  yaşanacak rezaletten  uzak tutmak istedim.
Gerçek tutku ve aşkı ben Joanla buldum ve o öyle  tatlı ki anlatamam... Şunu biliyordum siz onun vücudunun her yerine taktığı küpeleri,
derisine  işlettiği dövmeleri,  kendine has o çılgın giyim tarzını asla ama asla  onaylamayacaktınız
ve tabi benden çok büyük olmasıda bir sorundu. Fakat  benim için bunlar değildi gerçek tutku ve gerçek aşk... 
Baba Joan hamile!  Joanın dediğine göre çok mutlu olacağız. Ormanda kendine ait bir karavanı  ve tüm kış yetecek kadarda yakacağı   var.
Bir sürü çocuğa sahip olma  düşüncesi rüyalarımızı süslüyor.Joan benim gözlerimi esrar gerçeğine açtı 
ve artık biliyorum ki esrar  kimseye zarar vermez.   Esrar yetiştirecek ve insanlara pazarlayacağız ve 
yine bu sayede ihtiyacımız olan kokoin ve ekstaziye ulaşacağız.
Artık tam anlamıyla bilime yalvarıyoruz dualar ediyoruz şu  AIDSin çaresi  bulunsun ve Joan sağlığına kavuşsun diye.. 
O kesinlikle iyileşmeyi   hakediyor.  Endişelenmeyi bırak baba  ben 15 yaşındayım
ve kendi başımın  çaresine bakabilirim. Eminim birgün geri döneceğiz ve sen kendi 
torunlarını tanıyacak, seveceksin Oğlun John.

NOT: 
Baba yazdığım mektubun tek kelimesi bile doğru değil. 
Ben  Joseph ' lerdeyim. Sadece sana; masamın   üzerinde
seni bekleyen karneden daha kötü şeylerin olduğunu
hatırlatmak istedim. :))))))

esra(azra)

slom kızlar hepinize teşekkür ederim..

ay inanmıyorum goncaaaaaaa yanından geçtim azranın arabasını biraz ilerde durdurdum hatta baktım baktım ya diilse dedim devam ettim inanmıyorum komşu yanından geçtim selamlaşamadık şansa bakarmısın :D gel canım bi yerleşim başımın üstünde yerin var canım

aslıcım 8.ayınız kutlu olsun demek ayağa kalkıyor zilli maşallah ona  :nazar:

şerife beratada maşallah  :nazar: bende çok istiyorum azranın emeklemesini inşallah emekler

ayşegülcüm üzülme takma kafana bu kadar azrada yemiyor ama ben zorlamamayı seçtim bu ay doktora mama yemediğini söledim tartısı bi kilo fazla geldi doktor fazlası var küçük hanımın dedi zorlama acıkınca yesin zorlayarak yedirsende bunun ona bi faydası yok canım bırak acıkınca iştahlı yesin canım ya sıkma canını..

aslı

hoşbulduk goncacım .  Pek kalkıyor sayılmaz biraz popodan destek bekliyor   :laughing7: . Benim ki kaynağından istiyor sütü  biberondaki bayat geliyor  :toothy10:

aslı

teşekkür ederim esracım. Esracım bencede  kilosu yerinde azra'nın  kırk bir :nazar: sana göre yemiyorken bu kadar kilosu yerindeyse yese kaç kilo olur acaba  :k06: .

ponçik

napalım esra sağlık olsun  :dontknow:
ben oradaki eczanenin karşı sk. oturuyorum işte çok yakınız dimi  :D

aslıcım merak etme defne bi başlasın ondan sonra sende bizim gibi çıldırmaya başlarsın  :cildir: