EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

şerife Berat

şeydacım bende istiyorum ayrı odada yatırmayı evımızde musaıt ama esımı ıkna edemıyorum bı turlu cok evhamlı ama cok sıkılıyorum aynı odada yatmaktan
nasıl ıkna edebılırım b ılemıyorum bana bı akıl verın

şerife Berat

emınecım bısı sorcam su adımın altında olan secılmedı ıfadesı nedır herkeste var bıseyler ama neden benım kı secılmedı onu anlamadım canımcım  :opucuk:

Tebessüm :)

şerifecim, profilden, kimlik bilgisi bölümünden değişiyo, en altta.

şerife Berat

jbdun

şerifecim aşkolsun yani ben yazmıştım "herhalde çok yoğusun giremiyorsun diye"  :caca: bence de artık beşiğe falan başlamadan direk beratı odasında yatırsan daha iyi olucak, eşin de neden o kadar evham yapıyor ki :icon_scratch:

kızlar ecrin 2gündür gündüzleri 15dk sadece uyursa uyuyor, ama çok uykusu var esneyip duruyor, uyumuyor  :icon_scratch: neden olabilir?şimdi de öyle, esniyo habire ama uyumuyor :dontknow:

ponçik

04 Haziran , 2007, 16:08:01 #6755 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2007, 16:10:16 g10ca
selam şekerler
ne güzel bir haftasonunun arkasından yine işe geldik de mesai bile bitmek üzere
günler ne çabuk geçiyor
hayat ne cabuk ilerliyor
halbuki çocukken günleeeeer aylaaaaaaar geçmezdi
hey gidi günleeeeeer heeeeeey  :love9:

ne var ne yok şekerler
Şeyda şafak 5 ken birden 6 ya çıkmış anlamadım ben yahu
Ayşegül hadi bugünde bitti say yarın salı inşallah güzel haberlerle dönceeeeen sen bizeeeeeeeeeee
Emine ay yazık yaaaa nasıl içim cız etti o kedilere , ama Ceylinle çok tatlı duruyor sizin tedicik
Şerifeeee  :director: daha keç kere sorcam ticker koymadınmı halaaaa
bencede kesinlikle imkanın da varken odasına alışsın eşine de datlı dillen bi cilveler yapıver bacım eccük anlayış göstersin sanaaa
Beril ben seni daha büyük sanıyordum yaw  :icon_scratch:
Jbdun bence anneannesi evde diye yapıyor olabilr Eylülde evde 3. bir kişi varsa aynen öyle uykusuzluktan ölsede uyumuyor
kızlar Azranın annesi Esra ile komşu oluyoruz yakında bizim bir iki sokak yukarımıza taşınıyorlarmış  :hello2:
beraber çıkarız artıkın Çamlıcalara  :suclu:

benim kocişim de sağolsun çok yardım eder en azından sadece uyutuyor  ;D
birde ağladığı zamanlarda kafamın etini yeme konusunda çok yardımcı oluyor
uuffff bugün hiç iş yapmadım
internette bebekler için yüzme bezi arıyorum
TR de yok mu bu meretten yaaaaaa  :dontknow:

aslı

herkese merhabalar...

sayfalar ıçmuş yine ben hiç yetişemeyecim sizin hızınıza  :tongue3:

Benim kocam çocuk bakmada yetenekli ama göstermek istemiyor  :k06: . Haftasonları bazen bırakmak zorunda kalıyorum beni hiç aratmıyor birde emzirebilse  :laughing7: .

Jbduncum ecrinin atak haftası olabilir, diş çıkarıyor olabilir, hava sıcak geliyor olabilir. Bizimde atak zamanımız zorla uyuyoruz gündüzleri.

ponçik

04 Haziran , 2007, 16:36:53 #6757 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2007, 16:40:24 g10ca
Aslıcım hoşgeldin
ne var ne yok
Defne kuzusu nasıl
öperim onu ben hatta yeriiim yeriim  :hungry:

ben çıkıyorum arkideşleeeeeer
mesaim bitti
oooof şu süt izinlerim bitince hiç iyi olmayacak  :-\ çok da alıştım yaaaaaa  ;D

hadi yarın görüşürüz inşallah  :hello:

aslı

hoşbulduk goncacım,

defne iyi ama acayip yaramazlaştı. Durup dinlencek vakti yok benim kızın yaa ayağa kalkmak istiyor yada sağını solunu tırmalamak :k06:

eylül yürümeye başladı mı  ;)  . Formun en hızlı kızı eylül  :k06:  benim için öp ısır yee eylülü goncacım 

seyda

Serifecim,
yanlis anlamadiysam sen Beratla oturma odasinda yatiyosun, esinde yatak odasinda öyle mi? o zaman bence Berat i da al, yatak odasina tasin, gece uyanmak canina tak edince kabul edecektir esin :toothy10: :ehi: cidden, bi denesen olmazmi acaba?

Goncacim,
heyecandan yanlis saymisim günleri, simdi safak 4. Cumartesi ucuyoruz insallah :amin: ben gecende gördüm Migros da huggies in. huggies in web sitesine bak ???

jbdun

goncacım annem 2haftadır burda ama, şu dişler de tam sıcağa denk geldi yaaa, inşallah biranönce patlatır kuzum :sad1:
aslıcım hoşgeldin canım :flowers: iyi olmanıza çok sevindim, atak haftamız değil, bundan daha sıcaklarda uyuyodu ve son seçenek diş kalıyo :laughing7: seni ve defneciğimi öpüyorum :opucuk:

tercüme programı bilen var mı?

jbdun tercüme programını naapcaksın? yağız da aynen sabah bi kalkıyor akşama kadar ancak yarım saat uyursa uyuyo. delirecem yaaaa.uykusu var, uyumuyo, bizim ağzımızdan burnumuzdan, artık nerden denk gelirse ordan getiriyo :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: dışarda işimiz vardı, çok acıktım, ikea ya gittik, orda meyvesini yediriyodum sen bi kus şarr diye. aklımı oynatıyodum nerdeyse, atlıycaktım üstüne az daha. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ordan apar topar eve geldik.delirecemmmmmm. yahu diyorum ne günahım varmış çek çek bitmiyo, sonum bakırköy olur bu gidişle. :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

gonca esra nerde hakikaten? hiç sesi çıkmıyo.hadi hayırlı olsun bakalım. siz nerde oturuyosunuz tam olarak?

jbdun

ayşegül bi arkadaşım sordu da, ben bilmiyorum buraya bi soruyum dediydim ;)
yağız da yapmış yine yapıcağını :sad1:
esra evini taşıyodu ondan yoğunluktan girememiş ;)

tercüme programı nasıl oluymuş yaw? :icon_scratch: ilk defa duyuyorum.

jbdun

ingilizceden türkçeye-türkçeden ingilizceye   çeviri yapan program yaw 8)