EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

zeytince

merhaba...
arzucum Arda`ya gecmis olsun.... insallah hemen gecer yaralari... :sad1:
gozdecim Hiraya Da gecmis olsun... simdi ki durumu ne? insallah duzelmistir...  :'(
meltemcim Belemir` de gecmis olsun...dediginiz gibi yumurta allerji yapmis olabilir...  ::) insallah iztedigin mevkiye kolayca gelirsin...  ;)
zehracim size de gecmis olsun... off yaaa noldu bebislerimize boyle...Allah beterinden saklasin...  :sad1:
seyda resim cok guzel.. siyah beyaz olmasina ragmen gozlerinin renkli oldugu beli oluyor...  :icon_thumright: evlilik yildonumunuz kutlu olsun...  :love3:
fatmacim Ezgi Anna`ya da masallah... buyumus prenses...  :D
jbdun gozun aydin... darisi basima...  ::)
berilcim yegenine gecmis olsun... TR de rota virusu kol geziyormus.. ozellikler cocuklara cok dikat etmek gerekiyormus...  :sad1: Allah yavrularimiz korusun...
aysegulcum senin kuzenine de gecmis olsun.. Tr artik yasanmaz hale gelmeye basladi.. ama yine de vatan diye yanip tutusuyoruz...  :y25: yagiz insallah daha fazla uzmez annesini...
goncacim 7. ayiniz kutlu olsun.... Eylul`e  :nazar: cok tatli annesi...
eminecim Ceylin`e gecmis olsun..  :flowers: ben de Caner`in yanindan ayrilirken babamiza soyluyorum ama guvenemiyorum acikcasi... :caca:
dilekcim diyet konusunda eklediklerin icin tesekkurler... bir de uygulayabilsem...   :y25:
ozlemcim korkma canim bunlar lastik gibiler...  :k06: bazen Canerin orasindan burasindan catir cutur sesler geliyor ben de korkuyorum acaba bisi mi oldu diye...  :honk:
aysencim demek Tuna yeni evinizi sevdi... ohh ne guzel... bazen bizimkisi de altini pislettimi basiyo yaygarayi...  :k06:
filiz nerde?  :icon_scratch: filiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzz???????:director:

baska kimse kaldimi????? unuttugum varsa kusuruma bakmayin.. bu Caner bende bu kadar hafiza birakti 2 gundur... nesi var anlamiyorum.. herseyi tamam ama miy da miy miy da miy...  :dontknow: bizim de mi atak haftamiz acep...  :honk: bir de koca adam gibi bi sinirliniyor ki sormayin... ileride cekecegimiz var bizim bu veletten...  :laughing7:

yaa ben de daha regl olmayanlardanim...  ::) midem bulanda, basim donse korkar oldum yaaa... hele ki sevde`den sonra hepten korkuyorum... inanir misiniz gecen gun korkumdan test yaptim...  :icon_pale: olmayacagini bildigim halde... neyse ben kactim... yemek yapmam lazim bu Caner`le nasil olacaksa...  :suclu:

:wave:

Zara82

gözdeeeeee canim bi gir ya  merak ediyoruz

jbdun

gülay ben de tırsıyodum açıkcası ama regl olduktan sonra çoook sevindim, ben de daha olmasaydım bu ay test yapmayı düşünüyodum ama gerel kalmadı neyse ki :occasion14:  darısı senin başına inşallah ;)
kolay gelsin ve de afiyet olsun canım :)

jbdun

gözdecim hira nasıl oldu,çok merak ettik :sad1:

Tebessüm :)

iyi akşamlar kıslar.biz bugün fuara gittik, çok yorgunum, yağız da baştan biraz uslu gibiydi sonra durmmadı kucakta gezdi hep.sonra yemek yedik döndük kürkçü dükkanına.

gonca maşallah eylüle, çok şaşkın çıkmış yavrum.

emine geçmiş olsun ceyline, dr u aramadınız mı?

zehra ravza ya da maşallah, kısa zamanda geçer inşallah pamukçuğu.

dilek niye güvenmiyosun adama ? hacı adam yalan mı söyliycek?ben hiç yanlış bişey duymadım bugüne kadar ondan. hamilelikte susam ve badem yağı önermişti, sürdüğüm yerlerde çatlak olmadı, sürmediğim yerlerde çatlak oldu.bence tamamlayıcı tıbba çok faydaları olmuştur.

biraz kitap okuyup uyuycam yağız uyutursa eğer, şu ana kadar 3kere kalktı, bakalım gece nelere gebe.

jbdun

fuar nasıldı ayşegül?neyse yarın anlat sen yorgunmuşsun ;)
yağız da inşallah çok uyanmaz da dinlenirsin canım :opucuk:

Tebessüm :)

hirayı merak ettim de gözde yazcakmı diye bekliyorum.

jbdun

ben de aynen,gözdeyi online görünce yazmasını bekliyorum,inşallah yazar

Lily Wonka

19 Nisan , 2007, 22:23:16 #4523 Son düzenlenme: 19 Nisan , 2007, 22:26:39 Gözde
Arkadaşlar, valla sizleri de merakta bıraktım, hakkınızı helal edin..:flowers: Bugün defalarca niyetlendim ama bi türlü ..ıçımın üstüne oturamadım ki iki kelime yazayım.. ööle haybeden online dım yani.. Herneyse, çok zor geçen iki günün ardından nihayet bu akşam Hira'nın ateşi düştü. 6. hastalık olma ihitimali var.. Ayrıntıları birkaç saat sonra girip yazıcam.. inşallah..::)
Herkese hayırlı akşamlar, hayırlı geceler....

jbdun

canım benim yaa,ateşi düşmüş ya :),bu 6.hastalık da çok duyar oldum bu aralar,tamam gözdecim detayları yazarsın müsait olduğunda.
Seni ve minik hirayı öpüyorum :opucuk:

Zara82

ohhh benimde icim rahatladi....bu 6. hastalik ne oluyorki?

aslı

ezgi anna'ya  :nazar: . lokum gibi olmuş fıstık

Şeydacım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Daha nice senelere ...

Eminecim yok unuttum ben onu söylemeyi unuttum. Bana torpilli davranıyorlar galiba  :laughing7: . Ben hiç dikkat etmedim nasıl açtıklarına önemli olan doktor olduğu için galiba.

Gözdecim Hira'nın daha iyi olduğuna sevindim.

Gonca ve şerife teyzesi işte fotolarımız

[eklenti yönetici tarafından silindi]

aslı

bu da türk usulü ana kucağı  :toothy10:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Zara82

ayyy yerim ben o defne yi....aksam aksam istiham kabardi....maasallah....yanaklarindan makas aliyorum (hafifce)

aslı

teşekkür ederiz bizde makas için uzatıyoruz zehra tyzesi yanağımızı :)