EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslı

12 Ocak , 2007, 09:15:33 #45 Son düzenlenme: 31 Ocak , 2007, 13:43:38 aslı
günaydınlarr

dilek hira

12 Ocak , 2007, 09:41:33 #46 Son düzenlenme: 19 Ocak , 2009, 15:15:51 Emine
GÜNAYDIN BENİM PROFİL ETKİN DEĞİL YAŞ GRAFİĞİMİ YAPIŞTIRAMIYORUM NE YAPMAM LAZIM

pelishh

dilek hira

OH EN SONUNDA YAPTIM KIZLAR BENİM BEBİŞ MEMEYE ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ DİYOR

Ardaömür(Arzu)

buda benim büyük oğlum canberk

[eklenti yönetici tarafından silindi]

pelishh

ardaömür allah bağşlasın allah analı babalı büyütsün pek şeker maşallah :-*

Emine

12 Ocak , 2007, 12:44:16 #51 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2007, 13:12:38 Emine
Kızlar sabah sabah diyecem ama yeni kalktım :)))) öğlen öğlen içim açıldı tüm bebişlere maşallaaaaahh.Ceylinde elini yemekle meşgul koparıp yutsa rahatlayacak galiba  :D

dilek hira

SELAM EMİNE MERAK ETTİM CEYLİN KUZUNUN ADI. NE DEMEK CEYLİN ?

Emine

Cennete açılan kapı demek canım.Kızımın 2 adı var diğer ismi de Azra .O da üzerinde yürünmemiş kum,işlenmemiş inci tanesi demek.
Hira ne demek? Bir dağın adı ama başka anlamı var mı?

Emine

Ayşencim sıkıntılarını anlıyorum acaba annen bi süre her gün gelse sen çalışırken olmaz mı?İşleri yoluna koyarsın bir düzen oturtursun Tunayla ?

dilek hira

BİLDİN CANIM HİRA DAĞI.BİZ BİRAZ ZORBEBEK SAHİBİ OLDUK KAYINBABAM GEÇEN SENE HACDA BİZE ORADA DUA ETMİŞTİ ONUN HATIRASI

ayşen

ah be emine, durmuyo ki oglum annemle de.. bi tek babasında duruyo bi de bende. annem gecen gün geldi, yarım saat bile durmadı, ki aynı odadaym yani. gece gündüz karıştı birbirine. akşamları ev işi , kendi işim, çocuk, vs... öyle geçiyo. beni görsen dağıttım iyice... ne kendime bakabiliyorum ne bişey, sözde pilates yapıcaktım bilmemne, yüzüme gözüme bile bakamıyorum.

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

Emine

Canım benimm sık görüşmedikleri için alışmamıştır gelse birkaç gün alışır herhalde.Çok zor gerçekten.Hiç değilse için rahat olur.Ev işlerine yardım edebilecek kardeşin falan yok mu ?

seyda

Meltem selam,

bizim doktor da dedi verem asisi yapmiyoruz diye. sonra bana sordu iste nereye gidiyosunuz türkiyeye eger anadoluda bi köye gitmiyosaniz verem asisina gerek yok dedi. asi olursa cocuk gercekten tüberküloz olursa anlasilmazmis testler pozitif cikarmis gibi bisürü sey anlatti bana kafami karistirdi. bu degistirdigim doktordu. simdi yenisine haftaya gidicem ve gittigimde onunla bi daha görüsücem ve sanirim bende yaptiricam ne olur ne olmaz yani gidiyoruz sonucta türkiyeye.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

seyda

Emine
lilypie in sayfasinda forumda kullanilan formati soruyo ben html olarak copy paste yaptim olmadi. hangisini kullanmam gerek?simdi esimin kulaklarini cinlatiyorum benim bilgisayar kullanim yeteneklerimi her takdir eder de;)