EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

dilek hira

YAA ELMA SUYUNU HİRA İÇMİYOR AZ BİRŞEY İÇTİ ODA ACAİP GAZ TAPTI.HAVUÇ SUYUNUDA MİDESİ KABUL ETMİYOR ÖĞLEN VERMİŞTİM AKŞAM KUSTU VE HALA HAVUÇ SUYU VARDI .
ÖNCE HAVUÇ SUYU İLE BAŞLAMIŞTIM OLMAYINCA BİRAZ ARA VERP ELMA SUYU DENEDİK ODA OLMADI
ŞİMDİ SADECE YOĞURT ALIYOR EK OLARAK TEKRAR BAŞLAMAYA KORKUYORUM

aslı

valla bende geliyorum jbduncum elmalı turta ohhh ohhh. Kilolarla başım dertte ama YAŞASIN YEMEK YEMEK  :toothy10:

Goncacım gözün aydın. En erken regl olan ben oldum galiba doğumdan 2 ay sonra.

Ayşegülcüm güzel haberlerle dönersiniz inşallah.

ayşen

oturup  kalkma olayı ne, ben kaçırdıöm galiba... bnm de vermem lazım artık....

minişin daha küçük, acele etme bence ek gıda için....

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

jbdun

anita ve gonca gözünüz aydın darısı benim başıma inşallah,aaamiiiinnn :)
ayşen bugün de hoşgeldin :flowers: isilik hakkında ne yapabilirsin bilmiyorum canım :dontknow:
dilekcim gözün aydın işlerin en büyüğünü bitirmişsin sen :icon_thumright:  bakalım ben ne zaman yapcam :dontknow:  1kilo vermen onunla mı ilgili acaba yaw,biz de mi başlasak :icon_scratch:
aslıcım gel gel fırından yeni çıktı :hungry:

dilek hira

ZATEN ÖYLE YAPACAĞIZ AYŞENCİĞİM HERŞEYİ BIRAKTIK. EŞİMDE KIZIYOR SEN KİTAPLARA GÖRE ÇOCUK BÜYÜTÜYORSUN DİYOR. BEN ESKİ YÖNTEMLERLE BÜYÜDÜM BİRŞEYMİ VAR DİYOR İYİCE SİNİRLENİYORUMMMMM

CANIM GÜNDE 2 DEFA 40 KEZ ÇÖMELİP KALKACAKSIN.BAZILARI KİBRİT KUTUSUNU BOŞALTIP YERE ONU TOPLAMAYA KALKIYORMUŞ AMA BEN ÖYLESİNE YAPIYORUM ARKADAŞIM BU YÖNTEMLE DİYETSİZ TAMMMMMM 10 KİLO VERDİ.
   :director: DUYURULUR YANİ. BEN BAŞLAYALI 1 HAFTA OLDU VE DEDİMYA DÜZENLİ YAPAMIYORUM  1KİLO GİTTİ.

aslı

şu oturup kalkma işini bende yapayım bari. Belki kilo veririrm  :dontknow:

dilek hira

JBDUN BU FIRSAT DEDİM VE İŞE KOYULDUM BİTTİ ALLAHA ŞÜKÜR VE HERYER TERTEMİZ .DARISI SİZE
HA BU ARADA BEN BİRAZDA FİZİKSEL AKTİVİTELERİMİ ARTIRDIM ÜŞENMEMEYE GAYRET EDYORUM EŞİME  DERDİMKİ HİRANURUN ALTINI DEĞİŞTİRİRKEN BİR BEZ VERSENE.

ARTIK DEMİYORUM ÖRNEĞİN.
TEMBELLİK YOOOOOK
SİZ FIRINDAN ÇIKAN TURTALARI YEYİN BAKALIM  ŞAKA ŞAKA AFİYET OLSUN  :ehi:

BEN BİRŞEY YERKEN DİYORUMKİ BU SENİN BASENLERİNDE NASIL DURUR ACEBA. KİH KİH KİH  :toothy10:

jbdun

dilekcim ben de senin taktiğini yaptım elmalı tartı yerken ve basenlerimde çok güzel duracağına karar verdim :toothy10:
yaw diyet hem bu,kalorisi yok yanüüü :tongue3:

mubec

filiz canım benim nerden buldun o mesajı yaaaa :)))) çok garip geldibirden okuyunca. geçen sene bu zamanlardı yanılmıyorsam yani bir sene olmuş :))
gonca tebrikler hayatım :flowers:
ayşen iyi olduguna sevindim bayadır konuşamayınca merak etmiştim doğrusu. bez olarak ben de başında pampersla başladım bir paketten sonra huggiese geçtik çünkü sürekli kaka belinden çıkıyordu. ve hep huggies kullanıyoruz geceleri çok rahat uyuyor. artık gece onbirde yatıp sabah dokuzda uyanıyor çok şükür. gece kalkmalarımız sona erdi. bir hafta sonra falan artık odasına yatırmayı düşünüyorum. gündüzleri odasında uyuyor ama gece olupda orda oldugunu farkedince yaygarayı basıyor beni alın diye  :caca:
dişleride gittikçe yukarı geliyor sanırım damak baya belirginleşti ikiside aynı anda çıkıcak gibi. çok huzursuz aglıyor sürekli ve bu sefer gerçek aglıyor gözünden hemen yaş geliyor ama biraz jel sürmekten başka bişey gelmiyor elimizden. çok aglayınca fitil yapıyoruz doktoru agrı kesicidir yapın rahatlar demişti sizin minişler napıyor hepsini opuyoruz bizzzz :k06:

dilek hira

SÜT YAPAR DİYE BAZEN ABARTI ÇOK ÇOOOOK YEDİK DEĞİLMİ
BİRAZ YARALARI DEŞEYİM  :muzz:
BİŞEY OLMAZ BUGÜNYE  JBDUNCUĞUM YARIN DİYET YAPARSIN BEN ÖYLE YAPIYORUM GÜZEL BİŞEY VARSA   :suclu:

jbdun

dilekcim bugünlerin sonu gelmiyo ki :D ben hatta daha da mı kilo aldım ne doğumdan sonra :icon_scratch:
eee hep evde evde ye ye yaptığım başka bişey yok :BangHead:
bakalım nasıl vercem ve de eski kıyafetlerimin içine girebilicem ::)

seyda

Eminecim,
aynen dedigin gibi yapiyodum bir elimle tutup ötekiyle su döküyodum. hastanede göstermisti ebe sol kolumun üzerine yatirip elimde onun sol kolunu kavriyodum. umarim anlatabildim :dontknow: o zamanlar suyu falan icmiyodu ve ellerini de cok sokmuyordu agzina. oturdugu suya cis yapmasi konusunda da zaten popoloru hep ciste diilmi tabiki küvetin tipasini acip temiz suyla duruluyodum fistigimi. simdi filede yikarken de ben hala küveti az dolduruyorum yani sirti hafif suda oluyor. ellerini de en son yikiyorum sabunlu agzina sokmasin diye. eger cisini yapiyosa da durulanirken gidiyordur. doktor demistiki kendi idrarindan mikrop kapamaz. olmadi da bisey sükür :nazar:

sanki bi soru daha vardi ama unuttum valla :icon_scratch:

dilek hira

EVET CANIM ÖYLE .MUHABBET TATLI OLUYOR AMA BENİM KOCİŞ GELMEK ÜZRE BEN MUTFAĞA KAÇIYORUM HEPİNİZE BAYYY

jbdun

Emine

23 Mart , 2007, 17:30:41 #3014 Son düzenlenme: 23 Mart , 2007, 17:36:03 Emine
Ayyyy ben bu prima paketi bitene kadar gidip katil olacam sanırımmmm..Ceylin bi uyandı bütün yatak çiş içinde taşmış belden..  :cildir: huggies gelmeseydi Türkiyeye napacaktım bilmiyorum yani  :caca:
Bu arada bilgisayarın karşısında forumu okurken oturdum çiğdem yiyorum (İzmirliler çiğdem deriz diğer yörelerde çekirdek diye geçer  :)   ) Gören olsa ne der bilmiyorum bilgisayarın karşısına geçmiş film izler gibi  :ehi:
Seydacım çişin içine oturması bişey değil ondan demedim bizimki kesin o suya eline sokup içer ondan dedim.File iyi de yakında bizimkini taşımayacak gibime geliyor yer yer delinmeler başladı gerginlikten dolayı filede  :ehi:
Filizcim yaşattığın nostalji için teşekkürler duygulandım valla heyyy gidi günleeer heyyyyy  :flowers:
Ayşegül nihayet gidebilmenize sevindim inşallah iyi çıkar tahlil sonuçları..
Ayşencim kaça kiraladınız yeni daireyi ? Kardeşim temmuzda evleniyorda ev bakıyorlar bizim buralarda kira fiyatları ne kadar acaba?
Dilekçim havuç suyu bizde de başta gaz yapmıştı ama devam etmiştim yani öyle böyle alışacaklar bir şekilde..Korkma..Şu oturup kalkma meselesinde kilo vermekten ziyade göbekte bir iniş oluyormu acaba ? Belde bir incelme ?
Jbduncum eline sağlık afiyet bal şeker olsunn
Mubec yakında çıkacak demek dişleriniz bizde daha hiçbir belirti yok zaten hemen çıksın istemiyorum o dişlerle nasıl emziririm artık bilmem şimdi bile bazen canımı yakıyor.
Bebeklerinin dişi çıkanlar nasıl emziriyorsunuz?
Gonca hayırlı uğurlu olsun regl in  :hello2: Ben hiç olmasam aramam yani 2. ye hamile olmak isteyene kadar.Bu kadar neden seviniyor herkes anlamıyorum  :icon_scratch: Böyle dedim ya yarın olurum ben de kesin  :laughing7: