EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

ARZU SEN EKİMDE DOĞURDUN REGL OLMADIN BEN EYLÜLDE DOGURDUĞUM HALDE REGL OLMADIM  :laughing7:
ÇOK DA ALIŞTIM VALLA NAAPCAM BİLMİYORUUUUM

BEN DUYMAMIŞTIM ANNE SÜTÜYLE YAPILDIĞINI AMA BİRAZ SICAK SUYUN İÇİNDE BEKLETİP ISITINCA ÇOK FAZLA ISINMAZ SANIRIM  :tongue3:

Ardaömür(Arzu)

teşekkürler jbdun inşallah geçiriyordur şu an daha yeni geliyorsa yandık desene

Ardaömür(Arzu)

Sanki adetin yaklaşır ve karnın ağrır 1-2 saat sonrada olursunya 5 aydır böyle dolaşıyorum ortalarda bi olsaydımda rahatlasaydım dört gözle bekliyorum.
Bende şimdi nerde okuduğumu bulmaya çalışıyorum

Meltemce

Ayşegülcüm Nestle Guigoz 1 'i kullanıyorum. 0-6 ay arası kullanılabiliyor. Diğer mamalardan gramaj olarak fazla hem de kapaklı kutu içinde. Diğer mamalar gibi nemlenip yapış yapış olmuyor. Dilan çok severek içiyor canım.  

Filiz

Günaydın arkadaşlarrr :)

Şeyda cım güle güle kirlet hahah darısı başıma şu sınavları bi atlatayım bende bir girişeceğim..

ninahuhu evet canım bazı dr ağlatma yöntemi ile terbiye edebilirsin diyor hatta benim dr bile demişti ama kendi çocuklarıma kıyamadım dayanabilirseniz yapın demişti düşününce bana pek mantıklı gelmiyor ağlayan çocuk sinirli olur bir kere onlar daha küçücük istedikleri kucak, sevmek ilgi dünyaya henüz 5-6 ay önce gelmiş bu güzel varlıklara az bile.. benim oğlum henüz küçücük bir bebek en azından bir yaşına kadar emrine amadeyim... Uyku olayıda dediğin gibi 2-3 saatte bir 20 dk falan..

Puysal cım 25 ytl cok uygun valla bizimkiler 50 den aşağı gelmiyor oda mesela büyük temizlik için bunun içine cam, kapı,yerler banyo, mutfak fayans balkon ve duvarlar 50 ytl.. günlük temizlik için gene 50 ytl bende temizliğime gitsem acaba :)))))))))) herhalde gittiğim evi karman çorman eder çıkarım :))

Filiz

Bu arada ben regl oldum keşke bir sene kadar olmasaydı... ne rahattık  üç gündür rengim sapsarı herhalde bir senenin acısını çıkarıyor:)

Ardaömür(Arzu)

Filizcim sen ne kadar istemesende darısı benim başıma

jbdun

inşallah geçiyordur arzucum
filiz darısı benim de başıma :k06:

anita

Slm,
Bende Kayra 4 aylıkken regl omuştum.. karın ağrısı oluyo bende..neyse.
Bu arada bebek haftalarını hesaplamak için ben şu linki kullanıyorum:
http://www.hamilelik.biz/hesaplayicilar/hesapla.asp
sanki hamileymişim gibi Kayranın doğum tarihini yaziyorum kaç haftalık olduğu çıkıyor.

ponçik

filizcim darısı benimde başıma  :D
bu arada resminiz çok hoş çıkmış emre sanki sana benziyor babasını görmedim ama ikinize de maşallah takalım   :nazar: ahanda bu sana
bu da emreye   :nazar:
özlemcim resimleri selimden önce selimden sonra şeklinde sıralıyorsun heralde ,senin gözlerde renkli kendinden nazar boncuğu   :opucuk:
valla bende senin gibi gözdeyi Sinead O'connor  zannettim
ama gerçektende çok yakışmış   :icon_thumright:

Anita süpersin valla  :ehi: hiç düşünmemiştim
pratik zeka diye buna derler heralde

Lily Wonka

13 Mart , 2007, 12:21:48 #2455 Son düzenlenme: 13 Mart , 2007, 12:44:13 muallime (Gözde)
Ayy arkadaşlar, Sinead O'Connor falan.. Teveccühünüz yani.. ::) Çok naziksiniz....

Filiz'cim, ana oğul düşman çatlatıyor gibisiniz.. 41 kere maaşallah! :nazar:

Verdiği büyük mücadelelere rağmen güzelliğinden bişii yitirmeyen Özlem anneye de kocaman bi maaşallah! :nazar:

Bu Bebelac bebek damak tadına pek hitap etmiyor anlaşılan..:icon_scratch:

Ayşegül'cüm, iltifat etmişsin.. Ama şu kadarını söyleyebilirim; talkım verip salkım yiyenlerden gerçekten değilim..;)

Hira şu anda kucağımda, dişlikle dişetini kaşıyorum, gıyyç gıyyç.. Nasıl hoşuna gidiyorsa gıkı çıkmadan ööle duruyor, şimdilik tabii.. Yoksa sabahtan beri heyheyliyiz ve en fazla 2-3 dakika mutlu kalabiliyoruz!..           

Filiz

gözde cim sağol şekerim..

Dişlik demişken bende emreye nuby dişlik almıştım bi tarafı ayıcık bi tarafı mavi içinde jelimsi birşey var ama emre pek sevmedi gibi acaba sertmi geldi birde migrostan sulu dişlik alsam mı aralarındaki farkı bilmiyorum bi fikir verir misin

office

kizlar masallah ya hiziniza yetiisilmiyor :) aysegulcum pekmezi sormussun canim yeni yazabildim cevap; doktorum sabahlari kahvaltidan sonra 1 cay kasigi pekmez vermemi soyyledi. bende kahvaltisina katiiyorum, ustelik yogurt iile pekmezi karistirip vermek zeka aciyor diiyorlar oglumda cok seviyo neysekii :)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

Lily Wonka

Kızoşumun son fotolarından ekliim dedim..

Karşınızda kokoş Hira!.. :D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ponçik

:nazar: ayyyyy maaşallah kırk bir kere hira prensese  :nazar: