EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

bunlar dün astığım yeni dolmalık biber ve patlıcanlarım ;)

jbdun

Emine

Arkadaşlar yazılanları okuyamadım kardeşim apandist ameliyatı oldu annemlerdeyim.Biz iyiyiz hepinizi öpüyorum  :opucuk:

ponçik

Emine kardeşine geçmiş olsun, aniden mi oldu, daha önce belirtiler var mıydı
ben bazen bacağım filan çekilirse apandist diye paranoyaya başlıyorum hemen  :honk:
umarım şimdi daha iyidir, tekrar geçmiş olsun
seni de en kısa zamanda bekliyoruz, iyi olmanıza sevindim  :opucuk:

Teşekkür ederim Rana ve Jbdun
buyrun beraber yiyelim demeyi çok isterdim ama "etli" kuru üzümler şuan şirkettin çöp konteynerinde  :igrenc:

Jbdun varya hiç güleceğim yoktu  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10: :laughing7: :D
yani biri siteye girse, "aaa bebek sitesi ne güzel, resimler var mı bakayım " dese
sayfayı bi açacak patlıcan, biber, bamya kurusu resimleri
:toothy10:  :toothy10: valla alemsin bacım yaaa
ama helal olsun , bak kadın dediğin böyle olur, hem çalışıyor hem herşeye yetişiyor evelallah dur bi tüüüütüüüütüüüüü maaşAllah diyeyim  :nazar:
nazar değmesin , hem de ellerine sağlık
yaaa bişey soracağım sonra o kurular nerede saklıyorsun peki  :suclu:
geçen sene bizim kapı arkasındaki patlıcan kurularının içinden böcük yavruları çıkmıştı da   :honk:

ponçik

27 Ağustos , 2008, 15:47:20 #11719 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2008, 15:49:36 g10ca
Kız anaları acil yardım  :cildir:  :cildir:  :cildir:
ya arkadaşlar Eylül bir süredir (sanırım bezlemeyi bıraktığımızdan beri)  cinsel organına dokunmaya başladı , bugünlerde de eline ne geçse organına sokmaya çalışıyor
bugün yerde küçük plastik bir parça bulup onu sokmaya çalışmış
eli devamlı orada , "bak bu kuku - popo değil- popo arkamda" deyip duruyor
naaapmalıyım nasıl davranmalıyım
sizde böyle durumlar başladı , siz ne yapıyorsunuz acil yardıııııııım

aslı

Goncacım Defne'de bir süredir altını her açısında cinsel organını elliyor. Yani benim dr. sorulacak sorular kısmında yer alıyor ama daha gitmediğimiz için soramadım. Ben kızmadan annecim ellenmez diye uyarıyorum ama eylüşüm daha meraklı  ::) yani oradan çişimizi yapıyoruz ellenmez yara olur gibi şeyler diyebiliriz gibime geliyor.

aslı

Herkese merhabalar,

Yazılanları okuyorum ama fırsat bulup yazamadım.

Fatmacım 2.kızında şu anda kucağında. Allah uzun ömürler versin minik meleğe.

Gözdecim tebrik ederim 2. kızımız yoldaymışş çok sevindim. Hira ne kadar büyümüştür en kısa zamanda fotolarını bekliyoruz. Tabii ki senin hoş sohbetini çok özlemişiz. Daha sık yazmanı bekliyoruz.

Zehra'cım seni de tebrik ediyorum. Ne güzel forum yeniden cennet kokularıyla dolacak.

Meltemcim çok geçmiş olsun. Bara'sız biraz zor olacak ama size ii gelir enerji depolamış olursunuz.

Eminecim sana da tekrar geçmiş olsun. Ceyline  :nazar: . Kardeşine de çok geçmiş olsun.

Aslıcım ve Jbduncum kızlarınıza  kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı çıkmışlar cimcimeler öyle.

Aslıcım geçenlerde Ece gelen misafir banyoya girdi diye ağlamış yaa çok güldüm çünkü Defne'de aynı şeyi yapıyor hatta anneme yardıma gelen bayan benim kalktığım yere oturduğu için ona kızdı geçenlerde   :laughing7:

Ayşencim sen de hoşgeldin. Yeni eviniz hayırlı olsun. Tuna'da koca adam olmuş  :nazar:

Gülaycım sende hoşgeldin. Caner acayip yakışıklı bir delikanlı yanii  :nazar:

Jbduncum hamaratlıkta üzerine yok valla. Herşeyi hazırlamışsın  :icon_thumright: . Kırmızı biberleri sormuşsun biz onları fırında közleyip kabuklarını soyup kavanoza yada poşete koyuyoruz arkadaşım.

Bize gelince Defne acayip hareketli bir çocuk. Benim pestilimi çıkarıyor. Genelde eziyeti bana geçenlerde defne ateşlendi öyle olunca anneanne bize geldi kaldı ertesi gün babamız işten bendn önce gelmiş sonra da ben geldim ve eşim şöyle dedi bu çocuk seni görünce huy değiştiriyor. 5 dakikada huysuz Defne oluyor. sürekli eteğimde istediği herşeyi benim yapmamı istiyor. Yanii ona da hak veriyorum gün içinde özlüyor onun için yapıyor ama ..   

jbdun

iyi akşamr,
öncelikle eminecim kardeşine geçmiş olsun, gonca sormuş gerçi aniden mi oldu?
goncacım bebeklerle ilgili olaaraktan bu yaptıklarım da :toothy10: malum kışın hormonlu şeyler yemesinler :ehi: :toothy10: bunları bezden poşet mi diyim işte onlarda saklıycam, o zaman bişey olmuyomuş ;)
şu cinsel organ olayına temas bizde de vardı ama bu aralar geçti, ben de hep hayır olmaz kızım diyip duruyodum ama babamız eline vuruyodu, öyle yaptığında ecrin daha da hırslanıyodu :)
aslıcım hoşgeldiniz ve tşkler kırmızı biber bilgilendirmesi için :flowers:

jbdun

aslı

office

günaydıın nerelerdesin kıslar saat kaç oldu ;D ???
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

şerife Berat

tunaydın kızlar bugun sayfamıza kımsecıkler ugramamıs hatta gonca hıcccc ugramamıs  :icon_scratch: inş. kotu bıseyler yoktur

jbudun ıyı gunlerde yıyın inş. kıslık sebzelerınızı

emıne kardesıne gecmıs olsun dıyorum acıl sıfalar dılıyorum  :amin:

ranacım nasılsın ?

alı beratda lazımlıgın tuvaletını yaptıgı iç kısmını çıkarıyor bır elıyle dıger elıylede pıpısını tutup cekıyor kabın ıcıne dogru bıde bana donup ne dese begenırsınız anne su akmıyı çiş yok yok  :ehi: :ehi: :ehi:

annem hadı oglum su akıtalım dıyomusta oyle yapıyormus çişini  :nazar:yavas yavas alısmaya basladı lazımlıga çişini yapmaya .

ponçik

BİRAZ İŞLERİM VAR KIZLAR
MÜSAİT OLUNCA GELECEĞİM
TERS BİŞEY YOK MERAK ETMEYİN  :flowers:

jbdun

kızlar selam çokama çokyorgunum,
bugün de menemenliklerle ve yine kırmızı biberlerle uğraştım ve tabi bi yandan da ecrin :cildir:
yarın da pazar var son kez kışlık bişeyler alıcam zaten ptesi de okulaçılıyo bi daha uğraşamam bunlarla...

şerifecim beratın yeni resimlerinden koysana, çok zaman oldu sen foto koymayalı :caca:
aslıcım defnenin de son resimlerinden koyar mısın ;)
goncacım bugün yoğun bi gün geçirdin kanımca :k06:

jbdun

günaydınnn arkadaşlar, hepinize iyi haftalar :flowers:
az sonra pazara gidicez kızımla ve ordan da arkadaşa, son kez şöyle doyasıya pazar geziyim, malum ptesi işbaşı :)
geldiğimde yazarım, inşallah gelen giden olur :caca: