cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Kasım , 2011, 10:04:19
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Kasım , 2011, 16:47:29
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Kasım , 2011, 16:44:25
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Kasım , 2011, 16:40:49
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Kasım , 2011, 16:34:41
BENDE ÇOOK MERAK EDİYORUM BUGLEMİMİ  :love9: :k06:
senin kızı gördükçe böyle seni onla hayal ettikçe bende heyecanlanıyorum...
çokda merak ediyorum eşime şöyle mi olur böyle mi olur diyorum eşim hevesimi kursağımda bırakıyor tek cümleyle sağlıklı olsunda diyor... doğru söylüyor aslında ama benle biraz hayal kursun istiyorum  :ehi: :ehi:
CANIM AZ KALDI SİZEDE RESMİNİ HEMEN BURAYA KOY SENDE ÇOK MERAK EDİYORUM BEN VE GUN YAKLAŞTIKCA HEYECANLANIYORUM  :love9: :laughing7:
koyarım canım inş. ayyy ya böyle konuşunca daha çok heyecanlanıyor insan  :love9: :love9: az kaldı  :hello2: :hello2: sen ne güzel atlattın bizde hayırlısıyla doğuma gideydik çok korkuyorumda  :honk: :honk:
CANANIM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI SİZLERDE ATLATIRSINIZ BEBİŞLERİ KUCAGINIZA ALIRSINIZ CANIM  :amin: :amin: :opucuk:
aminnnn canım inş.  :amin: :amin:

xxcansuxx

fındık kurdu kızım benim nasılsın iyiysen bir kez anne kalk yat diyorsan 2 kez vur meleğim  :k06: :k06: oyyy senin o tepik atan ayaklarını yer annen... nasılda hareketlisin babişkon yok senin şeker fırladı ondan böyle kızım deyip durdu ölçtük şekerimizi 122 çıktı normal.. ya kızım bu babişkon senin içimde hareketli olmanı çekemiyor mu ne  :ehi: :ehi: yada bana vurmanı mı hazmediyor annene kıyamıyor mu  :dontknow:  :love8: :love8: 

canım kızım yeni bir haftaya başlıyoruz 32.haftamıza giriyoruz çok az kaldı kavuşmamıza  :love9: :love9: korkuyorum,mutluyum,heyecanlıyım veeeeee seni merak ediyorum... kime benzersen benzer nasıl olursan ol eminim misss gibi cennet kokulusundur... bu arada babişkon bana sarılıp sarılıp anne kokmaya başladın diyor   :love9: :love9: o öyle dedikçe ben daha çok heyecanlanıyorum  :binkybaby: :binkybaby:  çok şükür rabbim bu duyguları yaşattı ve herkese yaşatsın  :amin: :amin: Allah a emanet ol seni çok seviyoruz  :nazar: :nazar: :love9: 

Balböceği

Masallah kuzuma, yakinda "Ellerim cennet kokuyor melegim kucagimda" diyeceksin  :love9: :muzz: :muzz:

Cogu gitti azi kaldi hayirli gelsin kuzucuk  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Kasım , 2011, 14:19:12
Masallah kuzuma, yakinda "Ellerim cennet kokuyor melegim kucagimda" diyeceksin  :love9: :muzz: :muzz:

Cogu gitti azi kaldi hayirli gelsin kuzucuk  :amin:

:opucuk: :opucuk: inşaallah edam Allah o günleride göstersin eminim onu ilk kucağıma alıp kokusunu içime çekince yok böyle bir koku diyeceğim   :love7: :love7: beni benden alacak bu tatlı cadı  :nazar: :love9: :love9:

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

xxcansuxx

benim tatlı cadım, bugün koşa koşa bir hevesle seni görmeye gittik... ya sen anneciğinin sözünü hiç dinlemiyorsun  :caca: sana o kadar konuştum bak kızım son zamnlarımız şöyle güzel hatıra pozu ver dedim nerdeeee   :k06: :k06: oyyyy ya parmaklarını gördük tek tek saydık dr teyzenle parmak saymaca oynadı senle öyle bir açmışsın ki birde yetmiyor gibi yüzüne kapatmışın... dr teyzen haylaz bir kız olacak parmakları normalde yumuk olur seninki açmış dedi... yukardaki resimde gibi yumuk değildi ama böyle netti parmakların  :love9: :love9:

31+1 haftalıksın ilk nst ye girdik o minik kalp atımlarını duyduk o kadar ritmik ve güzeldi ki hiç sıkılmadım canım kızım... ben sana yaklaştığımı o nst anında anladım meleğim 62 gün sonra inş. kucağımdasın  :amin: :love9: :nazar: kilomuzda haftamıza göre iyiymiş... 1865 gr çıktı  :nazar: :nazar:

şimdilik bu kadar annem 15 gün sonra senle randevumuz var ve başına buyruk dur kızım hiççç sana karışmıyorum belki böyle dersem llafımı dinler bir güzel poz verirsin  :k06: :k06: sağlıklı olda gerisi önemli değil kızım anneciğin takılıyor işte s.ç.seviyoruz... Allah a emanet ol  :amin:

KONYALI

yerım ben senın o kızını..hayırlısıyla sağlıkla gelsın mınık yaramaz bakalım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 14 Kasım , 2011, 18:14:30
yerım ben senın o kızını..hayırlısıyla sağlıkla gelsın mınık yaramaz bakalım
canım ya nerdesin sen minik kızın nasıl büyüyor mu çok girmiyorsun artık ohhh kucağıma aldım keyfim keyif diyorsun sanırım  :k06: :k06: maşaallah ya az kaldı canım bizimde 2 ay var tam arkanızdan geliyoruz  :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

oyy yerim ben onu.masallah kızına.annesi sen karısma kızına o nasıl istiyorsa öyle poz verir.sıkıstırmaya gelemiyor demekki  :ehi: :ehi: .ntsye de girdiniz artık heyecanlar artmıstır.insallah sağ salim kavusursun kızına :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Kasım , 2011, 18:27:24
oyy yerim ben onu.masallah kızına.annesi sen karısma kızına o nasıl istiyorsa öyle poz verir.sıkıstırmaya gelemiyor demekki  :ehi: :ehi: .ntsye de girdiniz artık heyecanlar artmıstır.insallah sağ salim kavusursun kızına :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
karışmıyorum zaten başına buyruk takılsın bakalım doğana kadar sonrasında hiççç öyle beklemesin ama  :k06: :k06:
evet canım girdik nstye hemde normal doğum yapılan yerde... değişik bir ortamdı oda oda her odada hasta vardı hatta dışardakiler inş. içerde doğum yoktur bağırıyorlar sancıdan insan duyunca tırsıyor dediler... ben hiç duymadım şükür normal doğum yoktu sanırım  :dontknow: birde sordum normal doğum olursa evet burada doğumunuz olacak dedi görevli   :binkybaby: :binkybaby: ortama alıştım yani  :ehi: :ehi: inş. kolay doğumlarımız olur erken soktu nstye ya bakalım bundan sonra hep girer miyiz bilmiyorum  :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Kasım , 2011, 18:34:35
karışmıyorum zaten başına buyruk takılsın bakalım doğana kadar sonrasında hiççç öyle beklemesin ama  :k06: :k06:
evet canım girdik nstye hemde normal doğum yapılan yerde... değişik bir ortamdı oda oda her odada hasta vardı hatta dışardakiler inş. içerde doğum yoktur bağırıyorlar sancıdan insan duyunca tırsıyor dediler... ben hiç duymadım şükür normal doğum yoktu sanırım  :dontknow: birde sordum normal doğum olursa evet burada doğumunuz olacak dedi görevli   :binkybaby: :binkybaby: ortama alıştım yani  :ehi: :ehi: inş. kolay doğumlarımız olur erken soktu nstye ya bakalım bundan sonra hep girer miyiz bilmiyorum  :dontknow:
iyi olmus canım alış tabi ortama.ayyyy iyiki yokmusda duymamıssın  sesleri.evet erken almıs ntsye.ama iyi olmus.sanırım artık hep alır ntsye canım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Kasım , 2011, 18:53:26
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Kasım , 2011, 18:34:35
evet canım girdik nstye hemde normal doğum yapılan yerde... değişik bir ortamdı oda oda her odada hasta vardı hatta dışardakiler inş. içerde doğum yoktur bağırıyorlar sancıdan insan duyunca tırsıyor dediler... ben hiç duymadım şükür normal doğum yoktu sanırım  :dontknow: birde sordum normal doğum olursa evet burada doğumunuz olacak dedi görevli   :binkybaby: :binkybaby: ortama alıştım yani  :ehi: :ehi: inş. kolay doğumlarımız olur erken sokbtu nstye ya bakalım bundan sonra hep girer miyiz bilmiyorum  :dontknow:
iyi olmus canım alış tabi ortama.ayyyy iyiki yokmusda duymamıssın  sesleri.evet erken almıs ntsye.ama iyi olmus.sanırım artık hep alır ntsye canım.
bilmiyorum ki canım benimki biraz panik yaptı bebeği ilk bakışta iri görünce şekere bağladı direkt biraz ondanda istedi sanırım... neyseki kontroller arttı inş. bir aksilik olmaz hepimizin doğumlarında... :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım ya ne güzelde yazıyorsum kızına hayranlıkla okuyorum
anne olmana sayılı günler kaldı canım,rabbim ağız tadıyla son günlerini geçirtsin
kolaylıklada kuzunu kucağına almayı nasip etsin