cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

fıstığımmm nasılsın keyfin iyi mi anneciğim  :love7: :love7: 36+3 haftalıksın şafak mı 25 kaldı annem inş.  :nazar: :nazar: zamanında gelirsen tabi :love9: :love9: sahi sen ne zaman geleceksin kuzum içimde kocamannn olduğunu hissediyorum minicik keseyken görmüştüm ilk  :love9: :love9: sanırım cuma günü kontrole dr.a gideceğiz inş. sağlıklısındır  :amin: :amin:

babişkon çok yoğun çalışıyor evde de iş yerinde de  :k06: :k06: senin için hazırlıklar yapıyoruz  :binkybaby: :binkybaby: heyecanla bekleniyorsun, babiş erkenden gelirsin diye telaşlı ben böyle iyiyyim seni göbüşümde çok seviyorum eminim sen çıkınca tekrar içime sokasım gelecek sevgiden  :love7: :love7: Allah a emanet ol buğlemim  :amin: :amin:

KONYALI

yer onu teyzesi...hayırlısıyla saglıkla kurtulun ıkınızde ınsallah cnm

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 22 Aralık , 2011, 01:04:58
yer onu teyzesi...hayırlısıyla saglıkla kurtulun ıkınızde ınsallah cnm
tşk ederiz teyzesi  :opucuk: amin inş. canı m dualarında unutma kızımla beni  :flowers:  :love9: :love9:
canım geçen sene bugünlerde tüp bebek için iğnelerimi vurunuyordum... Allah bizlerinden dualarını kabul etti senin kızın kucağında :nazar:  benimkisinin gelmesine de az kaldı inş.  :amin: :love9: o günler dün gibi aklımda hala rabbim herkese nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın  :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

oy oy fıstıkk yerim ben onu  annişiii :k06: :k06: :k06:

canım cok az kalıdı kavuşmana hayırlısıylaa  :opucuk: :opucuk:
herşey yalan gibi degilmii hamile kalmayı beklerken şimdide saglıklı sıhhatli kucagımıza alabilecegizmi telaşı düşüncelerii

allahım korusunn guzunu inşallahhhh canım:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 22 Aralık , 2011, 23:24:28

herşey yalan gibi degilmii hamile kalmayı beklerken şimdide saglıklı sıhhatli kucagımıza alabilecegizmi telaşı düşüncelerii

allahım korusunn guzunu inşallahhhh canım:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
aminnn canım cümlemizin bebişini rabbim korusun ve herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
öyle canım yalan gibi geçen sene bu zamnlar iğne vuruyordum kendime her iğnede yalvara yakara dua ediyordum hayırlısı olsun bebişim olsun tutsun diye çok heyecanlıydım... şimdide kızımı kucağıma alacağım için heyecanlıyım  :love9: :love9: inş. sağlıkla kavuşalım meleklerimize  :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 23:28:56

aminnn canım cümlemizin bebişini rabbim korusun ve herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
öyle canım yalan gibi geçen sene bu zamnlar iğne vuruyordum kendime her iğnede yalvara yakara dua ediyordum hayırlısı olsun bebişim olsun tutsun diye çok heyecanlıydım... şimdide kızımı kucağıma alacağım için heyecanlıyım  :love9: :love9: inş. sağlıkla kavuşalım meleklerimize  :amin: :amin:
amin canım aminn yaa  :y25:allahhım nekadar büyükk canımmm benimde aklıma 2 defa aşılama yaptırdımya igneleri yaparken ki halim geldiii hele masada doktor işlem yaparkenki halim hatırlamak bile istemiyorummm :y25: :y25:
canım 3 lü test im cıkmış gittim aldım doktora yarın gööstercem cok heycanlıyım sonuçlara bakınca sanki iyi cıkmış gibi ama :dontknow: :dontknow:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 22 Aralık , 2011, 23:37:21
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 23:28:56

amin canım aminn yaa  :y25:allahhım nekadar büyükk canımmm benimde aklıma 2 defa aşılama yaptırdımya igneleri yaparken ki halim geldiii hele masada doktor işlem yaparkenki halim hatırlamak bile istemiyorummm :y25: :y25:
canım 3 lü test im cıkmış gittim aldım doktora yarın gööstercem cok heycanlıyım sonuçlara bakınca sanki iyi cıkmış gibi ama :dontknow: :dontknow:
öyle canım şükür hepsi geride kaldı... çok şükür bu günlerimize :amin: :amin:
canım iyidir sonucun... sıkıntı yapma bir şey yoktur sende mi yarın dra gidiyorsun güzel haberlerle gel ben 3lü test yaptırmamıştım 2li iyi çıkmıştı  :dontknow:

bebeğimbenim(şerife)

inşallahh güzel haberlerle dönerim canımmm yaaa :amin: :amin:
  :opucuk::opucuk: :opucuk: :love9: :love9:
canım inşallahh seninn dönemleree de gelmeyi allahımm nasipederr hayırlısıylaa günler geçmek bilmiyorr düşünmekten bebegimi düşünmekten başka birşey düşünemiyorum acaba bendemi bir sorun var ;D sendemi benim gibisin ???

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 22 Aralık , 2011, 23:49:29
canım inşallahh seninn dönemleree de gelmeyi allahımm nasipederr hayırlısıylaa günler geçmek bilmiyorr düşünmekten bebegimi düşünmekten başka birşey düşünemiyorum acaba bendemi bir sorun var ;D sendemi benim gibisin ???
canım ya inan bende senin haftalarında hep bebeğimi düşünüyordum zamn hiç geçmiyordu hareketlerini hissedince daha çok vurmaya başlayınca daha rahatladım... o zorla kendini düşündürtüyor ilerki haftalarda  :k06: 20li haftalara geldim zamn akmaya başladı... bende şimdi doğum yapan arkadaşlara öyle diyordum sizin haftanıza gelsem diye  :k06: :k06: rahat ol kyfini çıkar şu hamilelik döneminde ne kadar stresden uzaksan rahatsan bebeğinde o kadar rahat olur doğunca bile... rabbim her zamn sağlık haberlerini duyursun bizlere bebişlerimizin  :amin: :amin:
benimde yarın kontrolüm var bakalım dr teyzesi ne diyecek  :love9: :love9:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Aralık , 2011, 00:00:33
canım ya inan bende senin haftalarında hep bebeğimi düşünüyordum zamn hiç geçmiyordu hareketlerini hissedince daha çok vurmaya başlayınca daha rahatladım... o zorla kendini düşündürtüyor ilerki haftalarda  :k06: 20li haftalara geldim zamn akmaya başladı... bende şimdi doğum yapan arkadaşlara öyle diyordum sizin haftanıza gelsem diye  :k06: :k06: rahat ol kyfini çıkar şu hamilelik döneminde ne kadar stresden uzaksan rahatsan bebeğinde o kadar rahat olur doğunca bile... rabbim her zamn sağlık haberlerini duyursun bizlere bebişlerimizin  :amin: :amin:
:k06: :k06: :opucuk:  :opucuk: :amin: :amin: :amin:

ya canım sendemi gitceksi n inşallahhh hayırlı haberlerle gelirsin prensesi görcen demekki ne güzell of ya insanda özlüyor dem i görmeyii ultrason olsa bilee  :k06: :k06:
iyi geceler canım görüşürüzz  :hello: :hello:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 23 Aralık , 2011, 00:07:11
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Aralık , 2011, 00:00:33
:k06: :k06: :opucuk:  :opucuk: :amin: :amin: :amin:

ya canım sendemi gitceksi n inşallahhh hayırlı haberlerle gelirsin prensesi görcen demekki ne güzell of ya insanda özlüyor dem i görmeyii ultrason olsa bilee  :k06: :k06:
iyi geceler canım görüşürüzz  :hello: :hello:
evet yarın bende göreceğim inş  :love9: :love9: tabi büyüdüğü için göstermiyor artık kendini net bakalım yarın ne olcak...
sağlıklı olsunlarda :amin: :amin: i.geceler canım çıkıyorum bende  :wave: :wave: ALLAH A .E.OLUN PAŞAYLA  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Aralık , 2011, 19:03:05
hemşom nasılmış benim minnuk buğlemim gittinmi dr a
gittik canım benim yazmaya fırsatım olmadı...
buğlem iyiymiş sağlığı yerinde bu hafta kilo almamış 50 gr artmış sadece 3260 gr... ben geçen hafta çok üzülmüştüm iri mi olcak diye  :k06: :k06: kızım duymuş kilo almamış temi,zlik yapınca besleyemedim aslında ben  :suclu: :suclu: birde suyum şimdilik sınırda çıktı dr bol sıvı tüket dedi salı tekrar kontrole çağırdı suyuma bakacakmış  :dontknow: hemşom ya benim sudan faln midem bulanmaya başladı yine birde karnımda bir sertlik oluyor kıvranıyorum böyle gaz sıkışması gibi ne olduğunu çözemedim gaz mı bebek mi  :k06: :k06: nstde sancılarda çıkmadı yalancı sancılar nstde çıkmaz mı  :icon_scratch: :icon_scratch:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım sancın kasıklarındamı yani rahmindemi
mide bağırsaklarında olmadığından eminmisin
çıkardı sancın olsa nst de korkma önemli bişey değildir
kuzum zaten iyi kilosu maşallah,alır dahada doğana kadar

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Aralık , 2011, 20:34:16
canım sancın kasıklarındamı yani rahmindemi
mide bağırsaklarında olmadığından eminmisin
çıkardı sancın olsa nst de korkma önemli bişey değildir
kuzum zaten iyi kilosu maşallah,alır dahada doğana kadar
yok canım o sancılarım ara ara giriyor zaten geceden beri olan sancım karnımın içinde  bebeğin olduğu yerde  :k06: böyle bir kasıntı oluyor gaz sancısı gibi buruyor ufalaya ufalaya geçiyor... birde sıcak su torbası koydu eşim ayaklarıma rahatladım sanırım üşütmüşüm bebekden değil yeni yeni kendime geldim çok şükür... sağol canım  :opucuk: bakalım canım sağlıklı olsunda yok kilolu sezeryan olursun yok şekerin var erken alınır denmesinde  :dontknow: