cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

çok  güzel bir hamilelik geçirdim rabbime şükürler olsun :amin: :amin:  4 gün sonra kızımın cennet kokulumun doğum günü... :nazar: :nazar: :nazar:  bu eve mis  gibi tazecik bebek kokusu yeniden girse çok güzel olur diye düşünüyorum :amin: :amin: :amin:
buradan devam ederiz artık 2.hamiş günlüğüme...  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

cute552

BENDE HAMİLELİĞİMİ ÖZLEDİM HİÇ ÖZLİCEGİM AKLIMA GELMEZDİ DAHA 1.5 AY OLDU DOĞUM YAPALI BENDE 2. Yİ FAZLA BEKLEMEDEN YAPARIM ALLAH İZİN VERİRSE  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cute552 - 07 Ocak , 2013, 15:57:12
BENDE HAMİLELİĞİMİ ÖZLEDİM HİÇ ÖZLİCEGİM AKLIMA GELMEZDİ DAHA 1.5 AY OLDU DOĞUM YAPALI BENDE 2. Yİ FAZLA BEKLEMEDEN YAPARIM ALLAH İZİN VERİRSE  :amin:
anaammmm sen doğum yaptın mı yaşı uzun olsun görüyordumda seni konuşamadık bende hemen özlemeye başlamıştım senin gibi göbüş boş kalınca olmuyor alışkanlık yaptı şiş göbek isteyip duruyoruz  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Anam 2. Mi istiyorsun  :muzz:

Oh hadi inşallah  :amin:

Zaten yaşına bi kaç gün kaldı fındığın  :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 07 Ocak , 2013, 21:53:43
Anam 2. Mi istiyorsun  :muzz:

Oh hadi inşallah  :amin:

Zaten yaşına bi kaç gün kaldı fındığın  :muzz:
inş. edam inş.  :amin: :amin: :amin:
sizi bekleyim dedim ama siz çok ağırdan alıyonuz ya
evetttt 4 günümüz var :muzz: :muzz: :muzz:

Balböceği

Ohh hadi baklım Allah hakkında hayırlısını versin  :amin:

Balböceği

Bize erken daha yaz gelsin ev değiştireceğim sonra izin var düğünler gezme tozma var onan sona  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 07 Ocak , 2013, 23:57:24
Bize erken daha yaz gelsin ev değiştireceğim sonra izin var düğünler gezme tozma var onan sona  :k06:
oooooooooooooo bir kazaya kurban gidersin inş.... :amin: :amin: :amin:
bu kadar gezme tozma düşünme bacım sen  başla ne zamn olursa  :aferin: :aferin:
ben sana açtıracağım konumu edam :opucuk:

Balböceği

Gidersek Amenna  :amin: :k06:

Şimdilik erken bize isteyene versin mevlam  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 08 Ocak , 2013, 00:24:24
Gidersek Amenna  :amin: :k06:

Şimdilik erken bize isteyene versin mevlam  :amin:
:k06: :k06: iyi bakalım hakkında hayırlısı olsun istediğiniz zamandaa rabbim nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

8 ocak 2013
hamiş günlüğüne tekrardan yazmak ne güzzel bir duyguymuş sayende meleğim...

seni daha yeni öğrendik ablanda olduğu gibi 2 gün geçikme sonucu idrar testinde bize varlığını bildirdin hoşgeldin göbüşüme  :k06: :k06: bugün hesaplamalara göre 4+ 3 günlüksün burdaki teyzelerin dışında kimse varlığından haberdar değil... senin bir tane cadı mı cadı ablan var 3 gün sonra 1 yaşında olacak ona süpriz doğumgünü hediyesi oldun, babişinede  :k06: :k06: :k06: o çok şaşkın annem bende ilk hamişliğim gibi heyacanlıyım rabbime şükürler olsun sen ablan kadar nazlanmadın....
inş.  kalp atışlarınıda duyalımda gümbür gümbür mutluluğumuz daim olsun annişi yormak,üzmek, hormonları tavan yaptırmak yok oldu mu anlaştık mı bak ablacığında minik 2niz şen şakrak birarada büyüyüp gideceksin inş.  :amin: :amin: :amin:

A.E.OL YAVRU MELEK VE ABLA MELEK SİZLERİ SEVİYORUM  :love7: :love7: :love7:
rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
[/font]

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 19:26:54
8 ocak 2013
hamiş günlüğüne tekrardan yazmak ne güzzel bir duyguymuş sayende meleğim...

seni daha yeni öğrendik ablanda olduğu gibi 2 gün geçikme sonucu idrar testinde bize varlığını bildirdin hoşgeldin göbüşüme  :k06: :k06: bugün hesaplamalara göre 4+ 3 günlüksün burdaki teyzelerin dışında kimse varlığından haberdar değil... senin bir tane cadı mı cadı ablan var 3 gün sonra 1 yaşında olacak ona süpriz doğumgünü hediyesi oldun, babişinede  :k06: :k06: :k06: o çok şaşkın annem bende ilk hamişliğim gibi heyacanlıyım rabbime şükürler olsun sen ablan kadar nazlanmadın....
inş.  kalp atışlarınıda duyalımda gümbür gümbür mutluluğumuz daim olsun annişi yormak,üzmek, hormonları tavan yaptırmak yok oldu mu anlaştık mı bak ablacığında minik 2niz şen şakrak birarada büyüyüp gideceksin inş.  :amin: :amin: :amin:

A.E.OL YAVRU MELEK VE ABLA MELEK SİZLERİ SEVİYORUM  :love7: :love7: :love7:
rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

ayy canım yaaa Maşallah NE GÜZEL.
İKİNCİ GÜNLÜĞÜN BEBEĞİN HAYIRLI OLSUN BALIM...
AYNI HEYECANLARI YAŞAMAK GÜZEL OLSA GEREK...
insallah ablasıyla mutlu bi sekilde kolaylıkla büyür giderler.. :amin: pıtırcığım annene çok güzel hediye oldun sen.bekletmeden geldin aferin sana...ama emin ol seni çok sevecek bi annen baban ablan olacak...Anneyi çok üzme tamam mı?bulantı yapma uslu dur anneciğinin göbişinde...hayata merhaba diyeceğin günleri merakla bekliyor olacağım...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ayy

canancım hayırlı olsun canım günlüğüne yeniden güzel şeyler yazarsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 17 Ocak , 2013, 16:02:44
canancım hayırlı olsun canım günlüğüne yeniden güzel şeyler yazarsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inş ayşem  :amin: :amin: :amin: :opucuk:
seninde günlüklerini okuyacağız inş. sıkılmadan yazarsın sen bizde okuruz canım ya  :amin: :amin: :amin: