cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

39+1 Haftalık oldun kuzum koskoca bir 40 haftayı geride bırakacağız inş. bu hafta sonunda... ayyy yazarken heyecan yaptım  :love9: :love9: daha dün gibiydi 4 haftalıkken seni öğrendiğimiz şimdi 40 olduk  :nazar: :nazar: son 6 günümüz kaldı inş.   :love7: :love7: seninle yürüyüş yapıyoruz ağır ağır bakalım faydası olacak mı :dontknow:  ananen arıyor yolda oluyorum yolda doğuracaksın diyor kızıyor ben gayet rahat anne bişey olmaz diyorum :k06: :k06: bir şey olacak yavru kuşumda nerede ne zaman nasıl olacak çok merak ediyorum  :honk: :honk: mis kokulum bugün demet teyzende doğum yaptı ipek bebekte geldi bakalım sen beni onun kadar bekletecek misin  :aferin: :aferin: A.E.OL  :amin: :nazar:

suzannn

maraton tamamlanacak az kaldııııııı çok şükür

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BIDIĞIMIN GELMESİNE COKKK AZ KALDIII SAATLER VAR BELKİDE  :k06: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Ocak , 2012, 10:38:21
maraton tamamlanacak az kaldııııııı çok şükür
evet suzanım az kaldı ya ne zaman nokta koyacağız hamileliğe merak ediyorum  :love9: :love9:
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 17:18:29
BIDIĞIMIN GELMESİNE COKKK AZ KALDIII SAATLER VAR BELKİDE  :k06: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Allah mı söyletiyor kevserim saatler mi  :honk: :honk:
ben nedense perş-cuma gelirse diye bekliyorum gerçi o gün annemle babam gelcek ya onların heyecanı sanırım  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANANIMMM NE BİLEYİMMM BENCE 2GUNE KADAR BUGLEMİN MERHABA DİYCEK GİBİME GELİYORRR  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 17:24:42
CANANIMMM NE BİLEYİMMM BENCE 2GUNE KADAR BUGLEMİN MERHABA DİYCEK GİBİME GELİYORRR  :k06:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: ayyy çok mutlu oldum inş.  :amin: :amin: :amin: kalbi temiz arkadaşım benim  :opucuk: bana da öyle geliyor  canım yarın dr kontrolüm var eşim perş gidelim izinliyim diyor... annemlerde perş akşamı binerlerse cuma sabahı burdalar... bana da perş akşamı drluk olurum gibi geliyor cuma sabahı dedesiyle buluşsun onlar görmesin sancılarımı istiyorum ya bakalım ne olcak ne zaman gelcek  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ocak , 2012, 17:33:18

:hieyt: :hieyt: :hieyt: ayyy çok mutlu oldum inş.  :amin: :amin: :amin: kalbi temiz arkadaşım benim  :opucuk: bana da öyle geliyor  canım yarın dr kontrolüm var eşim perş gidelim izinliyim diyor... annemlerde perş akşamı binerlerse cuma sabahı burdalar... bana da perş akşamı drluk olurum gibi geliyor cuma sabahı dedesiyle buluşsun onlar görmesin sancılarımı istiyorum ya bakalım ne olcak ne zaman gelcek  :love9: :love9:
:opucuk: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: CANIM BENİMM ALLAH İNŞALLAHH HER ZAMAN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN TATLIM HERSEY İSTEDİĞİN GİBİ OLSUN  :amin: CANIM HAYIRLISI HANGİ GUNSE BUGLEMİMİZ O ZAMAN GELSİN HAYIRLISI OLSUN  :amin: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 17:35:31

:opucuk: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: CANIM BENİMM ALLAH İNŞALLAHH HER ZAMAN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN TATLIM HERSEY İSTEDİĞİN GİBİ OLSUN  :amin: CANIM HAYIRLISI HANGİ GUNSE BUGLEMİMİZ O ZAMAN GELSİN HAYIRLISI OLSUN  :amin: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
öyle canım ne zaman vakti zamanı tamam olcak bakalım  :love9: :love9:
aminnnnnnnnnn dualrında unutma bizi de  :opucuk:
canım görüşmek üzere A.E.OLUN ECREYİDE ÖPTÜM ANNESİ  :opucuk: :wave: :wave:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ocak , 2012, 17:39:24
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 17:35:31

öyle canım ne zaman vakti zamanı tamam olcak bakalım  :love9: :love9:
aminnnnnnnnnn dualrında unutma bizi de  :opucuk:
canım görüşmek üzere A.E.OLUN ECREYİDE ÖPTÜM ANNESİ  :opucuk: :wave: :wave:
:opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hemşom babandamı gelecek
hadi hayırlısı olsun gözün aydın şimdiden
annenler gelsin bence 2-3 gün sonra gelsin prensesimiz
hem yol yorgunluğunu atarlar dinlenirler hem azıcık vait geçirirsiniz
sonra yorgun uykusuz saatlere doping olur biraz

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: BUGLEMIMIZE  :opucuk: ÇOK AZ KALDI ANNE VE MELEGININ BULUŞMASINA  :muzz: :muzz: :muzz: BIZDE BURDA SABIRSIZLANIYORUZ  :love9: DUALARIMIZDASIN HER NE KADAR GIREMESEMDE SITEYE AKLIM BURDA SUMEYRA DEMETDE KURTULDU ÇOK ŞUKUR  :amin: DARISI SANA OLSUN INSALLAH  :amin: DILEDIGIN GIBI BIR DOGUM OLUR  :amin: ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANANIM  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 18:26:54
39+1 Haftalık oldun kuzum koskoca bir 40 haftayı geride bırakacağız inş. bu hafta sonunda... ayyy yazarken heyecan yaptım  :love9: :love9: daha dün gibiydi 4 haftalıkken seni öğrendiğimiz şimdi 40 olduk  :nazar: :nazar: son 6 günümüz kaldı inş.   :love7: :love7: seninle yürüyüş yapıyoruz ağır ağır bakalım faydası olacak mı :dontknow:  ananen arıyor yolda oluyorum yolda doğuracaksın diyor kızıyor ben gayet rahat anne bişey olmaz diyorum :k06: :k06: bir şey olacak yavru kuşumda nerede ne zaman nasıl olacak çok merak ediyorum  :honk: :honk: mis kokulum bugün demet teyzende doğum yaptı ipek bebekte geldi bakalım sen beni onun kadar bekletecek misin  :aferin: :aferin: A.E.OL  :amin: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah gelinime saglikla gelsin  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 10 Ocak , 2012, 18:57:37
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 18:26:54
:amin: :amin: :amin: :opucuk: :flowers:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah gelinime saglikla gelsin  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ocak , 2012, 18:53:29
:nazar: :nazar: BUGLEMIMIZE  :opucuk: ÇOK AZ KALDI ANNE VE MELEGININ BULUŞMASINA  :muzz: :muzz: :muzz: BIZDE BURDA SABIRSIZLANIYORUZ  :love9: DUALARIMIZDASIN HER NE KADAR GIREMESEMDE SITEYE AKLIM BURDA SUMEYRA DEMETDE KURTULDU ÇOK ŞUKUR  :amin: DARISI SANA OLSUN INSALLAH  :amin: DILEDIGIN GIBI BIR DOGUM OLUR  :amin: ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANANIM  :amin:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM AMİNNN İNŞ. SAĞLIKLA BENDE KAVUŞURUM  :amin: :amin:
EMİR PAŞAYI BOL BOL KOKLA ÖP SİBELİM  :opucuk: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 10 Ocak , 2012, 17:55:45
hemşom babandamı gelecek
hadi hayırlısı olsun gözün aydın şimdiden
annenler gelsin bence 2-3 gün sonra gelsin prensesimiz
hem yol yorgunluğunu atarlar dinlenirler hem azıcık vait geçirirsiniz
sonra yorgun uykusuz saatlere doping olur biraz
evet canım babm gelmeyecekti son anda gelmeye krar verdi sancı çekerken dayamam diye gelmek istemiyordu  :dontknow: :dontknow: sanırım anneme yol arkadaşı olmak için geliyor gelsin ya buraların havasını bir alsın  :k06: :k06:

ayşegülüm sanırım öyle dinlenemeyecekler...