cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Kasım , 2011, 17:47:00
canım ya ne güzelde yazıyorsum kızına hayranlıkla okuyorum
anne olmana sayılı günler kaldı canım,rabbim ağız tadıyla son günlerini geçirtsin
kolaylıklada kuzunu kucağına almayı nasip etsin
tşk ederiz teyzesi konuşuyoruz işte cadı kızla...
aminnn canım senin günlüğünde okuduğum gibi gerçekten evlilik neymiş bizde göreceğiz kızımı kucağıma alınca... bebe yokken ohhh rahatsın şimdi onun sorumluluğuyla biz napacağız :dontknow: :dontknow: benim kociş sakin,umursamazdır ya bakalım kızını görünce huyu değişirse :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

işte o umursamazlıkta sinir ediyor insanı cananım,benimkide öyle mesela bişey yediremez çocuğa daha 1 gün altını değiştirmiş değil,oynaşır ama ilgilenmiyor fazla
lafa geldimide sanırsın ondan çok bakan yok,o hali sinir ediyor beni

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Kasım , 2011, 17:57:13
işte o umursamazlıkta sinir ediyor insanı cananım,benimkide öyle mesela bişey yediremez çocuğa daha 1 gün altını değiştirmiş değil,oynaşır ama ilgilenmiyor fazla
lafa geldimide sanırsın ondan çok bakan yok,o hali sinir ediyor beni
adamların genel hali... ağlar niye ağlatıyorsun der altını açarsın haydi üşütme der ben bi ark. şahittim kızın başını beklerdi emzirirken kızın psikolojisi bozulmuştu... öylesi daha zor ya varsın o kadar üstlenmesin bakım işinide öylede seni bunaltmasın annesin sen kıyar mısın ona ondan daha iyi bakarsın benimki bunu farkında ya yarın ne olur bilmem :dontknow: :dontknow:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

öyle canım ne deseler suç
neyse Allah başımızdan eksik etmesin yinede

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Kasım , 2011, 18:43:12
öyle canım ne deseler suç
neyse Allah başımızdan eksik etmesin yinede
:amin: :amin:
her evde olan şeylerdir canım takmaaaa... :opucuk:

xxcansuxx

evetttt annesinin mis kokulusu bugün yeni bir haftaya başlıyoruz  32+0 oldun 33.haftamıza girdik veee sen hiç durmuyorsun kıpırdak kızım... sanırım ellerinle oynamak hoşuna gidiyor açıp kapattığını bana onlarla vurduğunu içimi tırmaladığını çok net hissediyorum... dün hatta böyle gerdin elini dışardan ben dokundum elim elindeydi bir süre öyle kaldık  :y25: :y25: sadece anneciğinin o kalın iç yağı engeldi senin ellerini tutmama  : :love7: :love7: ama az kldı yavru kuşum yakında o ellerini koklayacak, öpecek anneciğin  :love9: :love9: oyna anneciğim ellerinle onları keşfet ama orda böyle bir ip var sakın ip atlamaya falan kalkma büyüdüm diye :k06: :k06:  Allah korusun dolanmanı hiç istemem  :amin: sen kıpır kıpır ol ki annenin neşesine neşe katılsın içi rahat etsin   :nazar: :nazar: babişkon iyi çalışıyor  oda sabırsızlanıyor her gece yatmadan önce seni konuşuyoruz...seni çok seviyoruz ve hep seveceğiz Allah a enanetsin  :amin: :nazar: :nazar:

banu_fth

tam böle duygusallastım  :y25:

sadece anneciğinin o kalın iç yağı engeldi senin ellerini tutmama   

bunu okuyunca koptum  :ehi: :ehi: :ehi:

Allah saglıkla kavustursun canım yavrularımıza bızı..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Kasım , 2011, 13:10:58
tam böle duygusallastım  :y25:

sadece anneciğinin o kalın iç yağı engeldi senin ellerini tutmama   

bunu okuyunca koptum  :ehi: :ehi: :ehi:

Allah saglıkla kavustursun canım yavrularımıza bızı..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

eylül bu bebeler insanı hem öyle duygusallaştırıyor hem güldürüyor  :honk: :honk: :k06: :k06:
bende ayyyy şuna bak diyorum elim karnımda dolanıyorum o zamn içim bir garip oluyor ... sanki oynuyor kızım benle deyip babşkosuna anlatırken gülüyorum :k06: :k06:

AMİNNN CANIM AZ KALDI SENİN ŞÖYLE GÜZEL DOĞUMUN OLSUNDA KOLAYLIKLA SAĞLIKLA GELSİN KIZIN  :amin: ARKANDAN BİZDE ÖYLE DOĞUMLAR GÖRELİM  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

kızımmmm bugün anneyi hiç uyutmadın dün misafir ağırladık tabi yoruldum seninle ilgilenemdim yatınca hiç uyutmadın baban uyudukça  :sleepy1: :sleepy1: daha çok gerildim  :k06: :k06: babişkonun  elini tutup tutup göbüşüme koydum oda seni hissetsin uyumasın diye  :k06: :k06: anneciğin çok fena ya senin uykusuz bırakacağın günlere şimdiden babişkonu da alıştırıyor   :suclu: :suclu:  babişkona arada soruyorum hissediyor musun diye hııı hııııı diyor geri uyuyor  :sleepy1: :sleepy1:  yazık sabah çok erken gideceği halde uğraşma benle bırak bile demedi  :love8: :love8: bu babişkona ne sabır vermiş Allah ım maşaallah  :nazar: birazzda bende olsa bu sabır  :suclu: :suclu: zaten babişkon bir anda sinirlenmemi ve sabırsızlığımı sevmiyor senin bu huyların annene çekmesin kızım diyede tembihliyor... bende bol bol asr süresi okudum sana sabırlı olasın diye inş. öyle olursun  :amin: :amin:

bugün 32+2 haftalıksın geriye 54 günümüz kaldı inş.  :amin: :nazar: :nazar: 
annecik gezmeye götürüyor seni hava çok güzel  :muzz: :muzz: uzun zaman görüşemediğimiz teyzene götürüyorum seni bakalım göbüş yorumu nasıl olacak teyzenin  :occasion5: :occasion5: A.E.OL melek kızım  :amin: :nazar: 

xxcansuxx

benim cadı kızım nasılmış bakalım dur dur ben söyleyeyim çok kıpır kıpırsın,enerjiksin içten içe anneye şiddet uygular durumdasın ayaklar yetmiyor eller, dirsekler ve yumruklarla çalışıyorsun poponu bir o yana bir bu yana attırıyorsun :nazar: :k06: :k06: eee anneciğim başka başka der gibi de vuruyorsun hala  :k06: :k06: başka ne olsun kızım sağlıklı olda ben razıyım şükürler olsun bu duygularıda tattım  :amin: :amin:

büyüdükçe kuvvetleniyorsun can kızım  :nazar: :nazar: 33+0 oldun yeni haftaya başladık h.içi kontrolümüz var bakalım gelişimin nasıl merak ediyorum birde gül yüzünü gösterirsin diye umutlanmıyorda değilim  :love9: :love9:  son 49 gün inş. süpriz falan yapmazsan tabi uslu ol  :aferin: :aferin: sağlıkla büyü anneciğim biz seni sabırla bekleriz sonumuz güzel olsun inş.  :amin: :nazar: A.e.ol miniğim  :amin: 

xxcansuxx

melek kızım dün yazmaya fırsatım olmadı seni gördük babanla  :love9: :love9: :love9: ayyy canım ya çok tatlıydın hani hiç göremiyorduk ya seni bu sefer gördük  :occasion5: :occasion5: yüzünü ellerinle kapatmaya yetişemedin dimi ohhh  :muzz: :muzz: yada alın ya çok merak ediyorsanız mı dedin kıyamadın dimi bize  :aferin: :aferin:

sağlığın sıhhatin iyiymiş büyüyorsun kuzum zaten büyük buluşmamıza inşaallah 44 günümüz kaldı  :amin: :nazar: 33+4 haftalıksın 2300 gr olmuşsun  :nazar: :nazar:

anneciğim hastayım grip olmuşum başım ağrıyor inş. çok uzun sürmez... noluyor bana anlamıyorum çok zor hasta olurken sık sık hasta olmaya başladım daha geçen ay böyleydim  :sad1: :sad1: inş. sen doğuncada böyle sık sık hasta olmam sende sağlıklı olda sana layıkıyla bakabilirim inş.  :amin: :amin:  A.e.ol  fındığım... :amin: :amin:

Balböceği

Masallah subhanallah prensesime  :nazar: :nazar: :nazar: 44 gun cok cabuk gececek insallah  :nazar:
gecmis olsun canan'cim dikkat et bebem kendine iyi bak  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 00:12:34
Masallah subhanallah prensesime  :nazar: :nazar: :nazar: 44 gun cok cabuk gececek insallah  :nazar:
gecmis olsun canan'cim dikkat et bebem kendine iyi bak  :opucuk: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: canım ya geçmiyor hastalık yapıştı burnum tıkalı nefes alamıyorum artı hiç bir yediğimin tadi yok kollarım kalkmıyor... inş. geçer bir hafta daha uzamaz :'( :'(

geçiyor canım su oldu akıyor sanki zaman şükür kızımın bana bir sıkıntısı yok hoplayıp zıplıyor içimde  :nazar: :nazar: inş. doğumlarımızı da sıkıntısız atletırız sağlıcakla evimize döneriz  :amin: :amin:

xxcansuxx