cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 15 Ekim , 2011, 12:51:30
inşallah canım doğru aldıklarını yakmak çok önemli bunun içinde düzenli yürüyüş yapmak şart ama artık havalarda soğuk nasıl yürüyüş yapıcaz of of allah en kısa zamanda sağlığımıza kavuştursun canım rabbim meleklerimizi korusun
:amin: :amin: amin canım inş. en kısa zamanda bebeğimizde etkilenmeden sağlığımıza kavuşuruz  :amin:

xxcansuxx

fındık kurdu kızım anneciğin halsiz halsiz saatlerini geçiyor diyetimizin 2. günü... şimdilik alışma safhasındayız... sanki eskisi gibi güp güp vurmuyorsun babişkon kızımı rahatsız ediyormuşsun şekerden dolayı durmuyormuş deyip duruyor... o zaten çok hareketli olduğunu hissettikçe hep bana diyordu bu normal mi dr.a sor diye  :k06: :k06: sende 2 gündür öyle çok hareket etmeyince babişkonu haklı çıkarıyorsun  :binkybaby: :binkybaby: benim aklım hep sende sağlıklı ol gelişimin gerilemesinde çok merak ediyorum kızım seni  :love9: :love9: canımın canı sana kavuşmmıza az kaldı 92 gün sonra inş. kavuşacağız o cennet kokunu içime dolduracağım  :love9: :love9: ama senden önce dünyaya gelecek arkadaşların olacak hepsi özlemle merakla bekleniyor anneciğim  :love9: :love9: dualarımız onlarla  :amin: :amin: 

xxcansuxx

annesinin gülü kızım bugün 27+2 haftalık oldun hastaneye gittik yine ve şeker sonuçlarımızı dr çok beğendi diyete devam edecek anneciğin ama öyle günde 7 kere şeker ölçmek yok  :hello2: :hello2: meleğim dün beşiğin tamamlandı zor bir süreçten sonra  :k06: :k06: ama çok güzel oldu hala kurulu duruyor babişkon kaldırmadı sabahda beşiğinin başındaydı hayran hayran bakıp türkü mırıldanıyordu  :love9: :love9: annen gidince sustu ve annene sarıldı. sanırım senin orada yattığını düşünüp duygulandı  :love8:             
    babişkon bir arabaya baktıracaktı bugün almak için deden bakmış temizmiş ve alınmış arabamız  :muzz: :muzz: senin için bebişim babişkon kızım gelecek öyle arabasız olmaz diyordu  :love9: :love9: çok şükür bundan sonra daha rahat gidip geliriz dr.a sende üşümezsin kışın gezmelere giderken  :muzz: :muzz: burada bizi idare eder Allah kaza bela vermesin   :amin: seni çok seviyoruz Allah a emanet ol fındığım sağlıkla büyü  :amin: :nazar:

suzannn

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 18 Ekim , 2011, 17:19:55
ÇOK ŞÜKÜR CANIM HERŞEY YOLUNA GİRİYOR
öyle canım geçen hafta stresliydi... bu haftaya güzel bşladık çok şükür  :amin: :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2011, 17:34:17
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 18 Ekim , 2011, 17:19:55
ÇOK ŞÜKÜR CANIM HERŞEY YOLUNA GİRİYOR
öyle canım geçen hafta stresliydi... bu haftaya güzel bşladık çok şükür  :amin: :opucuk:
SONUNA KADAR GÜZEL GEÇER İNŞALLAH

HASRET!M S@N@

cnm hersey daha güzel olacak emin ol arabanızda hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inş esinin besiğin basında türkü söylemesinden cok etkilendim inş bnmde esim birgün o durumda olur

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ekim , 2011, 17:54:40
cnm hersey daha güzel olacak emin ol arabanızda hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inş esinin besiğin basında türkü söylemesinden cok etkilendim inş bnmde esim birgün o durumda olur
aminnn canım  :amin: olur canan  olur sen hiç sıkıntı yapma bana hep hayal gelirdi... inan bak dediydi dersin bu benim paylaştığımdan daha güzel, etkileyici anılarını paylaşacaksın eşinin :amin:  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ekim , 2011, 18:04:56
o kadar cok istiyorki ben takılmıyorumda o cok kötü
Allah eşininde gönlünde olanı versin  :amin: zor ya duadan başka elimizden bir şey gelmiyor işte... rabbim tez zamnda bu üzüntülerini gidersin  :amin: :amin:

xxcansuxx

Meleğim benim sen bugün 28+1 haftalık oldun 30a birşey kalmadı :nazar: babaanneyi-anneanneyi gördük hiç planlı olmadığı halde süpriz oldu 3 gündür memleketteydik.. geldik evimize ama anne hasta boğazı çok ağrıyor,halsiz  :sad1: inş. kendime iyi bakıp hemen iyi olacağım senin için... çok yoruldu baban yavru kuşum ama değdi sonuçta bir arabamız oldu artık dr.a gidiş gelişlerimiz daha rahat olacak kaza bela uzak olsun  inş. :amin: anneannen sana yaptığı örgüleri, cici kıyafetleri, battaniye yapmış onu gönderdi onlara bakıp hayaller kurup  :love9: :love9: babişkona anlattım nasıl gülüyor... az kaldı canımın canı gelmene  :muzz: :muzz: seninle türkiye turu yapacağız babişe diyorum acaba tam zamanında mı gelecek kızımız yoksa yeter anne ben bu şehri sevdim daha fazla gezmeyeceğim deyip zamanından önce mi  :k06: :love9: :love9: sağlıklı ol miniğim Allah a emanet ol seni çok seviyoruz  :amin: :love9: :love9:

suzannn

HAYIRLI OLSUN ARABANIZ KAZASIZ BELASIZ KULLANMAK NASİP OLSUN ARABA ÇOK GEREKLİ ÖZELLİKLE ÇOCUKLU AİLELER İÇİN

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oh oh canım çok sevindim.hem tahlil sonuçlarına hemde araba almanıza
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: .
inşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın canımcım
gerçekten çok ihtiyaç oluyor bebek olunca bide senin kuzu kış bebeği,
hiç bi yere gitmesen aşısı dr kontrolü derken olmaz sa olmaz oluyor...
kuzum doğmadan mutlaka beklerim artık canım biz çıkamayoruz havalar soğudu diye seni bekliyoruz alpimle  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
demek konyamı gördün geldin çok sevindim memleketimin kokusunu çekseydin benim içinde  :love9: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Ekim , 2011, 19:30:04
oh oh canım çok sevindim.hem tahlil sonuçlarına hemde araba almanıza
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: .
inşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın canımcım
gerçekten çok ihtiyaç oluyor bebek olunca bide senin kuzu kış bebeği,
hiç bi yere gitmesen aşısı dr kontrolü derken olmaz sa olmaz oluyor...
kuzum doğmadan mutlaka beklerim artık canım biz çıkamayoruz havalar soğudu diye seni bekliyoruz alpimle  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
demek konyamı gördün geldin çok sevindim memleketimin kokusunu çekseydin benim içinde  :love9: :love9: :love9: :love9:

canımsın Allah razı olsun hemşom  :opucuk:
sorma, canım asılı kalıyor şu hastalığımı atlatayım aklımdasın  geleceğim inş. kış gelip ağırlaşmadan...
inş. kaybolmam  :k06: :k06: gittik geldik konyamıza da dışarı çıkamadık ki oysa bir sürü şey alacaktım konyamızdan arabada var rahat getiririz demiştim evdeki hesap uymadı anlayacağın  :ehi: :ehi:
alpereni koklaya koklaya öp yerime  :opucuk: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 13:36:06
Meleğim benim sen bugün 28+1 haftalık oldun 30a birşey kalmadı :nazar: babaanneyi-anneanneyi gördük hiç planlı olmadığı halde süpriz oldu 3 gündür memleketteydik.. geldik evimize ama anne hasta boğazı çok ağrıyor,halsiz  :sad1: inş. kendime iyi bakıp hemen iyi olacağım senin için... çok yoruldu baban yavru kuşum ama değdi sonuçta bir arabamız oldu artık dr.a gidiş gelişlerimiz daha rahat olacak kaza bela uzak olsun  inş. :amin: anneannen sana yaptığı örgüleri, cici kıyafetleri, battaniye yapmış onu gönderdi onlara bakıp hayaller kurup  :love9: :love9: babişkona anlattım nasıl gülüyor... az kaldı canımın canı gelmene  :muzz: :muzz: seninle türkiye turu yapacağız babişe diyorum acaba tam zamanında mı gelecek kızımız yoksa yeter anne ben bu şehri sevdim daha fazla gezmeyeceğim deyip zamanından önce mi  :k06: :love9: :love9: sağlıklı ol miniğim Allah a emanet ol seni çok seviyoruz  :amin: :love9: :love9:
canancım arabanız hayırlı ugurlu olsun  :amin: allah can saglıyla kullanmayı nasıp etsınkazasız belasız  :amin: :amin: buglemımız kısmetıyle gelıyor masalllah hepp boyle kısmetlı olur   :amin:
turkıye turunuz hayırlı olsun  :amin: :muzz: :hello2: bakalım hangı memleketde duracak yada yola devam dıyecek  :k06: ::) :love9: :opucuk: