cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

evet sibelim ya çok istiyor bu babalar kendine benzemelerini... benimde küçüklüğüm çok tatlıymış herkes sevmeye gelirmiş sarı saçlı beyaz tenliydim ama büyüdükçe değiştim... eşimde sarışınmış küçüklük fotolarıda var da o o kadar sevimli değilmiş şimdi daha güzel  :love8: :love8: dediğin gibi güzel huylarımızı alsında grrisi boş  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ne kadarda guzelmıs ayakları bacakları  :nazar: guzel show yapmış prenses oyle hemn gostermıyor  merakta bırakıyor  :k06:
o zaman buglemde sarısın olacak buyuk ıhtımal  :k06: bende sarsısşınmışım kumral oldum  :k06: ınsan çok merak edıyor acaba nasıl olacak dıye  ::) hayırlısı olsun bekleyıp gorecez artık  :hello2: :hieyt: :muzz:

xxcansuxx

anneciğim beni görmeyi çok istediğiniz biliyorum göremediniz ama sağlık haberlerimi de aldığınıza sevindiniz nasıl büyüme performansım  :suclu: :suclu: size bir güzellik yaptım da seni tepikleyen mini ayaklarımı net net gösterdim... eve gelince yerim ben senin ayaklarını diye diye sevdiğini duydum babişimide duydum söyle babişime ben 2nizide çok seveceğim veeeeeeee 2nizede benzeyeceğim  :occasion5: :occasion5: meleğim diye sevdiğin kızın  :love9: :love9: 

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Ekim , 2011, 23:29:03
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ne kadarda guzelmıs ayakları bacakları  :nazar: guzel show yapmış prenses oyle hemn gostermıyor  merakta bırakıyor  :k06:
o zaman buglemde sarısın olacak buyuk ıhtımal  :k06: bende sarsısşınmışım kumral oldum  :k06: ınsan çok merak edıyor acaba nasıl olacak dıye  ::) hayırlısı olsun bekleyıp gorecez artık  :hello2: :hieyt: :muzz:

:k06: :k06: evet ya bacak show yaptı ters benim kızım millet yüzünü görür ben ayaklarını   :ehi: :ehi: sorma canım nasıl merak ediyorum merak ettikçe rüyamda görüyorum  :love7: sennde az kaldı canım  :love9: :love9: göz açıp kapayana kadar geçer seninde oğlun güzel yakışıklı olur seni görmedim ama ruh güzelliğini senden alırsa içinin güzelliği yüzüne de yansır emir in  :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ekim , 2011, 23:38:45

:k06: :k06: evet ya bacak show yaptı ters benim kızım millet yüzünü görür ben ayaklarını   :ehi: :ehi: sorma canım nasıl merak ediyorum merak ettikçe rüyamda görüyorum  :love7: sennde az kaldı canım  :love9: :love9: göz açıp kapayana kadar geçer seninde oğlun güzel yakışıklı olur seni görmedim ama ruh güzelliğini senden alırsa içinin güzelliği yüzüne de yansır emir in  :love9: :love9:
:ehi: :ehi: allah razı olsun canım  :amin: :opucuk: zaten onemlı olan manevıyatının guzel olması rabbıme cok dua ettım ımanlı bır ınsan olsun dıye allahtan korkan peygamberımızın yolunda gıden bır evlat olsun  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Ekim , 2011, 23:59:13

:ehi: :ehi: allah razı olsun canım  :amin: :opucuk: zaten onemlı olan manevıyatının guzel olması rabbıme cok dua ettım ımanlı bır ınsan olsun dıye allahtan korkan peygamberımızın yolunda gıden bır evlat olsun  :amin:
aminnnn canım bende çok dua ettim böyle halada devam ediyorum cenneti müjdeleyen, kapanmayan amel defterimiz olsun bu bebeler...  hayırlı evlat, peyygamberini bilen Allah yolunda olsunlar  :amin:  :amin:
canım çıkıyorum hayırlı geceler A.E.OLUN PAŞAYLA :opucuk: :wave:

xxcansuxx

meleğim dün bütün gün hastanedeydik çok yorulduk senide yordum ama mecburduk kızım... güzel haberler vermedi drlar bize... annende hamileliğe bağlı şeker çıktı öncesinde hiç problemim yoktu meleğim nasıl birşeyse dengeler hormonlar alt üst oluyor hamilelikte ama ben asla şikayetçi değilim dünyanın en güzel hediyesisin sen Allahımdan gelen  :love7: :love7: bundan sonrası biraz zorlu geçecek anne için ama stres yapmayacağım seni düşünerek bak yine senin sayende güçlü duracağım... dr kontrollerimiz artacak bir ayağımız üni.hastanesinde endokrinoloji polk.olacak birde diyet drumuz var tabi... tüm bu çabalarım gayretlerim senin sağlıklı olman için melek kızım... babişkonda üzüldü ama hala espri peşinde... kızımı hasta etme diyor bana söylesene kızım annem hamileliği yüzünden böyle yoksa beni hasta eder mi onun elinden ne gelir ahhh bu hormonlar :caca: :caca:  babişko desene :k06: :k06: canımın can parçası kızım hep sağlık haberlerini alalım, anneyi tepiklemeye devam et sen... Allah a emanet ol  :amin:
bugün 26+5 haftalıksın tarih 14.10.11 veeee esila arkadaşın da bugün dünyaya geliyor onlar için bol dua edelim birlikte sağlıkla dünyaya gelsin esilamız kevser teyzemizde hemen iyileşsin  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 00:13:29
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Ekim , 2011, 23:59:13

aminnnn canım bende çok dua ettim böyle halada devam ediyorum cenneti müjdeleyen, kapanmayan amel defterimiz olsun bu bebeler...  hayırlı evlat, peyygamberini bilen Allah yolunda olsunlar  :amin:  :amin:
canım çıkıyorum hayırlı geceler A.E.OLUN PAŞAYLA :opucuk: :wave:
:amin: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM BENIMÇOK GECMIŞ OLSUN  :amin: :flowers: BUNADA SUKUR RABBIM BETERINDEN SAKLASIN  :amin: INSALLAH DIYETLE SEKEERIN DUSER CANIM SEN NELERI BASARMADIN KI BUNLARDA GECECEK TATLIM  :amin: HEM FENA MI OLDU BOYLECE FORMUNU KORUYACAKSIN  :k06: BENDE HAMILELIK ONCESINDE DIYETISYENE GITMEK ISTERDIM AMA HAMILELIGIM SORUNLU GECINCE  FAZLA KILO ALMADIM INS. SANADA COK IYI GELLIR BIZIM GELINDE GITMISTI SEKRI DUSMUSTU HEMDE NORMAL DOGUM YAPTI DARISI SANA  CANIM BOSUNA KENDINIDE BUGLEMIMIDE UZME  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 15 Ekim , 2011, 03:27:39
CANIM BENIMÇOK GECMIŞ OLSUN  :amin: :flowers: BUNADA SUKUR RABBIM BETERINDEN SAKLASIN  :amin: INSALLAH DIYETLE SEKEERIN DUSER CANIM SEN NELERI BASARMADIN KI BUNLARDA GECECEK TATLIM  :amin: HEM FENA MI OLDU BOYLECE FORMUNU KORUYACAKSIN  :k06: BENDE HAMILELIK ONCESINDE DIYETISYENE GITMEK ISTERDIM AMA HAMILELIGIM SORUNLU GECINCE  FAZLA KILO ALMADIM INS. SANADA COK IYI GELLIR BIZIM GELINDE GITMISTI SEKRI DUSMUSTU HEMDE NORMAL DOGUM YAPTI DARISI SANA  CANIM BOSUNA KENDINIDE BUGLEMIMIDE UZME  :opucuk:
:opucuk: :opucuk: Allah razı olsun canım inşaallah atlatacağım diyetle dün ilk gündü güzeldi mide bulantılarım ve çıkarmalarım haricinde açlıktan kötü oldum  :icon_pale: ama şeker ölçümleri çok güzeldi  :nazar:  :muzz: :muzz: sanırım diyetle hallolacak gibi buna da şükür  :amin: her şey buğlemin sağlıklı olması için rabbim onu ve tüm melekleri korusun  :amin: :amin:

GELSQMİNQ

CANIM DİYETLE İYİ ÇIKIYORSA SONUÇLARIN DEMEKKİ İNSÜLİN KULLANMADAN BİTİCEK HERŞEY UMARIM EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN MELEĞİNLE ALLAHA EMANET OLUN

xxcansuxx

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 15 Ekim , 2011, 11:57:00
CANIM DİYETLE İYİ ÇIKIYORSA SONUÇLARIN DEMEKKİ İNSÜLİN KULLANMADAN BİTİCEK HERŞEY UMARIM EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN MELEĞİNLE ALLAHA EMANET OLUN
inş. canım bana da öyle geliyor  çok şükür  :amin: :muzz: :muzz:
böyle giderse alışırımda diyete... gerçi zayıflayacak gibiyim ya  :k06:  :k06:  aminnn inş. canım senin kızında büyümüş maşaallah  :nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

evet canım büyüdü bu gebelikler kadınların mahvediyor bende gebelik tansiyonu ile uğraşıyorum bide şeker çıkarsa yandık daha aşımızıda yaptırmadık :)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 15 Ekim , 2011, 12:42:15
evet canım büyüdü bu gebelikler kadınların mahvediyor bende gebelik tansiyonu ile uğraşıyorum bide şeker çıkarsa yandık daha aşımızıda yaptırmadık :)
offf ya bu gebelik mahfediyormuş insanı inş. çıkmaz şeker vs... yediklerine dikkat et birde aldığını yakmak önemli... bende hep hamileliğim iyi gidiyor zararı yok kızımın diyordum başta tiroid hormonlarım alt üst oldu şimdi de şekerle uğraşıyorum... içsel olarak etkileniyormuşum haberim yokmuş :dontknow:
senin tansiyonun yüksek çıkıyordur o zaman gebeliğe bağlı inş. bunlarda geride kalacak  :amin:

GELSQMİNQ

inşallah canım doğru aldıklarını yakmak çok önemli bunun içinde düzenli yürüyüş yapmak şart ama artık havalarda soğuk nasıl yürüyüş yapıcaz of of allah en kısa zamanda sağlığımıza kavuştursun canım rabbim meleklerimizi korusun