cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

maşallahhh fındığa dün gibi hamile kaldığını hatırlıyorum canım 25 haftalık olmuş bile maşallahhh kuzuma  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Ekim , 2011, 12:16:23
bugün 99 kaldı  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
evet canım 99 günümüz kaldı inşaallah benim şafaklar bitmeden senin şafağınıda saymaya başlarız  :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Ekim , 2011, 12:27:08
maşallahhh fındığa dün gibi hamile kaldığını hatırlıyorum canım 25 haftalık olmuş bile maşallahhh kuzuma  :nazar: :nazar:
büyüyoruz teyzesi zaman akıp geçiyor insan kendinden değil diğer arkadaşların şafağına bakınca daha iyi anlıyor zamanın çabucak geçtiğini... baksana senin güzel sona ne kadar az kalmış  :nazar: :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ekim , 2011, 13:19:39
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Ekim , 2011, 12:16:23
bugün 99 kaldı  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
evet canım 99 günümüz kaldı inşaallah benim şafaklar bitmeden senin şafağınıda saymaya başlarız  :amin: :amin: :opucuk:
AMİN CANIM

xxcansuxx

Cennet kokulu meleğim benim bugün 27. haftamıza başlıyoruz 26+0 oldun sana kavuşmamıza 98 gün kaldı  :love9: :love9: hafta içi seni göreceğim çokkkkk uzun zaman oldu annem seni görmeyeli  :love9: :love9: şöyle güzel bir poz ver olur mu bize  :binkybaby:
bu annene geliyorlar kuzum arada farkettin dimi  :k06: :k06: dün akşam babişkona çatacak yer aradım noldu anlamadım  :dontknow: sabah iyiydik Allah dan  uzatmayan, halden anlayan,uyumlu bir babişkon var  :love8: :love8: çok şanslısın bunun için meleğim  :love9: :love9: A.E.OL  :amin: :nazar:

xxcansuxx

annesinin fındığı bugün seni gördük uzun aradan sonra nasılda büyümüş serpilmişsin sen öyle  :k06: :k06: seni tembih etmiştim güzel poz ver diye ama söz dinlememişsin küçüğüm  :caca: sadece yan profilinden azcık gösterdin yüzünü burnunu babişkonun burnuna benzettim drda babişkoya şöyle bakış atıp evet baba dedi babanı görmen lazımdı nasıl mutlu oldu  :love9: :love9: 26+2 ghaftalıksın gelişimde 4-5 gün önde ve 1000 gr olmuşsun fındığım  :nazar: :nazar:
yalnız anne muayeneden sonra biraz üzüldü şeker yüklememizin sonucu yüksek çıktı cuma günü tekrar 100 gr şeker yüklememiz yapılacak inş. bu sefer güzel çıkar  :y25: anneciğin bunu kafaya takıp seni üzmeyecek miniğim yetre ki sen huzurlu ol bakalım sonuç kötü çıkarsa anne diyete başlayacakmış inş gerek kalmaz  :amin: :amin: A. E.OL MELEĞİM  :amin: :nazar:

asya81

:nazar: :nazar: :nazar:maşallah kilosuna bebeğinin.canım şeker işini düşünüp kendini strese sokma.bendede çok yüksek çıktı aile iki tarafta hep şeker hastası bende şeker hamur işi tatlı yemediğim halde nasıl yüksek çıkar dedim çünkü hamileliğimdede yemedim bunları.neyse stres yaptım ama ikinci yüklemede herşey normaldi :amin: o an streste heyecanda yapabiliyor kendini üzme rahat ol allahın izniyle bişe çıkmıcak :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ekim , 2011, 12:55:04
annesinin fındığı bugün seni gördük uzun aradan sonra nasılda büyümüş serpilmişsin sen öyle  :k06: :k06: seni tembih etmiştim güzel poz ver diye ama söz dinlememişsin küçüğüm  :caca: sadece yan profilinden azcık gösterdin yüzünü burnunu babişkonun burnuna benzettim drda babişkoya şöyle bakış atıp evet baba dedi babanı görmen lazımdı nasıl mutlu oldu  :love9: :love9: 26+2 ghaftalıksın gelişimde 4-5 gün önde ve 1000 gr olmuşsun fındığım  :nazar: :nazar:
yalnız anne muayeneden sonra biraz üzüldü şeker yüklememizin sonucu yüksek çıktı cuma günü tekrar 100 gr şeker yüklememiz yapılacak inş. bu sefer güzel çıkar  :y25: anneciğin bunu kafaya takıp seni üzmeyecek miniğim yetre ki sen huzurlu ol bakalım sonuç kötü çıkarsa anne diyete başlayacakmış inş gerek kalmaz  :amin: :amin: A. E.OL MELEĞİM  :amin: :nazar:

CANIM MAŞALLAH BUĞLEME BÜYÜYOR ŞEKER YÜKLEMESİ SONUCUNUZDA İNŞALLAH İYİ ÇIKAR STRES YAPMA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MASALLAHH KIZIMIZA CANIM BENİMDE YUKSEK ÇIKMIŞTI BİLİYOSUN SONRA 100GR ALDIM DÜŞÜK ÇIKTI SAKIN KORKMA SENİNKİDE DÜŞÜK ÇIKAR  :opucuk: :opucuk: :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Allah razı olsun kızlar güzel temennilerin için  :opucuk: yalnızca üzüldüm hani normal çıksa rahat olup diğer ayı 4 gözle bekleyecektim  :love9: :love9: neyse inş. cumaya güzel çıkar  :amin:  belki bebeğime tekrar bakar dr  :suclu: (hiç sanmıyorum ya)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canancım masallah buglemıme  :nazar: :love9: buglemde emır gıbı hıc fotojenık degıl  :k06: genelde ya yan donmus yada sırtı donuk oluyor onun net goremıyorum  :-\ olsun ne yapalım ıyı olsunlar yeter kı  :amin:  profılden gecen gıttıgımde doktorum guzel şeyler soylemıstı  :nazar: :k06:
demek buglemı babasına benzettı bakalım dogru cıkacak mı  ::)
seker yuklemenı takma ıkıncıde genelde ıyı cıkıyor senınde ınsallah ıyı cıkar canım  :amin:

aydinays

canım benim maşallah buğleme büyümüş mü kocaman mı olmuş annesi :nazar: :nazar:

demek babaya benziyormuş buğlem.  :nazar: :nazar:

canım endişe etme şeker için ikincide sonuçlar daha düzgün çıkıyor. İnşallah diyete falan gerek kalmaz. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Ekim , 2011, 21:50:17

canancım masallah buglemıme  :nazar: :love9: buglemde emır gıbı hıc fotojenık degıl  :k06: genelde ya yan donmus yada sırtı donuk oluyor onun net goremıyorum  :-\ olsun ne yapalım ıyı olsunlar yeter kı  :amin:  profılden gecen gıttıgımde doktorum guzel şeyler soylemıstı  :nazar: :k06:
seker yuklemenı takma ıkıncıde genelde ıyı cıkıyor senınde ınsallah ıyı cıkar canım  :amin:

evet canım ya bu sefer çok net değildi yüzü azcık yan gördük burnunu,yanaklarını  :love9: :love9: dr teyzemiz şöyle hafifden sarstı ama yok değişmedi pozisyonu bacaklarının fotosunu verdi  :k06: :k06:  yükleyeyim profilime  :laughing7: emirde göstermiyor demek nur yüzünü dedğin gibi sağlıklı olsunlarda  :love9: :love9: ooo babamızı görsen kızım bana benzeyecek bana benzerse güzel kız olur bak gör deyip duruyor  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Ekim , 2011, 22:18:44
canım benim maşallah buğleme büyümüş mü kocaman mı olmuş annesi :nazar: :nazar:

demek babaya benziyormuş buğlem.  :nazar: :nazar:

canım endişe etme şeker için ikincide sonuçlar daha düzgün çıkıyor. İnşallah diyete falan gerek kalmaz. :amin: :amin: :amin:
evet ayşem büyümüşüz miniğim  :nazar: :occasion5: yani burnunu benzettik biz bakalım baba direk bana benzeyecek diye çok mutlu, keyfine diyecek yok  :k06: :k06: akşam akşamda kalktı halay çekti kendi kendine film müziğiyle  :occasion16: deli benim bu kocam  :love8:
inş. canım 100 grlıkta normal çıksında sanırım yazlıkta yediklerim sebep oldu annem yaptı ben yedim hamur işi vs 10 gündür yemiyorum ya  :dontknow: hayırlısı  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ekim , 2011, 23:12:15
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Ekim , 2011, 21:50:17

evet canım ya bu sefer çok net değildi yüzü azcık yan gördük burnunu,yanaklarını  :love9: :love9: dr teyzemiz şöyle hafifden sarstı ama yok değişmedi pozisyonu bacaklarının fotosunu verdi  :k06: :k06:  yükleyeyim profilime  :laughing7: emirde göstermiyor demek nur yüzünü dedğin gibi sağlıklı olsunlarda  :love9: :love9: ooo babamızı görsen kızım bana benzeyecek bana benzerse güzel kız olur bak gör deyip duruyor  :ehi: :ehi:
oyy yesın teyzesı oda nazlı olacak ya annesıne naz yapıyor prenses  :opucuk: bbalar nedense cok hoslanıyor cocukların kendısıne benzemesıne  :k06: az once esımle konusuyorduk bebk bana benzerse çok yakışıklı olur dıyor hakkaten esımın bebkeklıgı çok guzelmıs herkes anlatıyor gelen gıden yolda goren mutlaka severmış ama buyudukten sonra azcık degıstı  :ehi: olsun yınede çok tatlı eşim  :love9: canancım  bebeklerımızın bıraz bızden bıraz babadan alacak  keske hepımızın guzel ozellıklerını guzel huylarını alsa  :amin:
tamam beklıyorum canım resmı eklede gorelım su prensesın sutun bacaklarını  :ehi: