cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım benim size hayırlı yolculuklar  :opucuk: :opucuk: çok öslücez biz kızımla sizi  :(

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KONYALI

cnm sağlıkla gidin gelin hayırlı yolculuklar...sen geldıgınde benım kızım dogmus olacak allahın ıznıyle canan teyzesi...
zaman ne cabuk gectı değilmi...
neyse hayırlı yolculuklar,iyi tatiller cnm...
dikkat et hem kendıne hem bebıse...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Ağustos , 2011, 17:58:42
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ağustos , 2011, 12:17:24
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Ağustos , 2011, 09:49:34
masallahh kuzuma  :nazar: :nazar: :love9: ben aşı omamıştım
:opucuk: Allah razı olsun canım  :amin:
dr mu istemedi bazı drlar yapılmasını istemiyorlarmış neden bilmiyorum
ben sordum 20.haftada yaptır dedi yaptırdım
canım bana dr dediki alerji olma ihtimali oluyomuş  :dontknow:
sağlık ocağında drda dedi bana tetanoz aşısının öyle bir etkileşimi varmış ağrı şişlik vs yapıyor daha çok dedi... neyseki atlattım geceleri iç uyuyamadım bugün hafifledi çok şükür  :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Ağustos , 2011, 18:01:17
canım benim size hayırlı yolculuklar  :opucuk: :opucuk: çok öslücez biz kızımla sizi  :(
:opucuk: :opucuk: bizde sizi özleyeceğiz sizden haber alamayınca merak ederimde  :'( pc götürsek saatlece başında olurum ailemle biraz zaman geçireyim :occasion5: :occasion5:
Alıntı yapılan: KONYALI - 25 Ağustos , 2011, 19:53:15
cnm sağlıkla gidin gelin hayırlı yolculuklar...sen geldıgınde benım kızım dogmus olacak allahın ıznıyle canan teyzesi...
zaman ne cabuk gectı değilmi...
neyse hayırlı yolculuklar,iyi tatiller cnm...
dikkat et hem kendıne hem bebıse...
aminnn canım inş.sıkıntısız bir tatil geçiririm ilk 1 hafta memleketteyiz kayınvalide, sülale hep birarada geçer
sonrassında benim ailemle gidiyoruz tatile  :muzz: :muzz:
evet ya sen doğum yapacaksın ben yokken sağlıkla gelsin prensesin   :amin: :amin: burayı boş bırakkma doğum hikayeni paylaş gelince okuyacağım  :love9: :love9:
HEPİNİZ ALLAH A EMANET OLUN CANLARIM BEN GİTME MODUNA GİRDİM BİLE  :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

KASRİM ALLAH RAZI OLSUN AMİNNNN İNŞ. SAĞ SALİM GİDER GELİRİZ O ZAMANNNN BEN 6 AYLIK OLACAĞIM GERİYE 3 AY KALACAK  :muzz: :muzz: :muzz: tabi seninde   :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

KONYALI

paylaşıcam cnm merak etme...sende gıt aılenle bolbol dınlen...yorma kendını...
valla ben bu sene tatil yapamadım,benım yerımde yap emi cnm...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 25 Ağustos , 2011, 20:36:20
paylaşıcam cnm merak etme...sende gıt aılenle bolbol dınlen...yorma kendını...
valla ben bu sene tatil yapamadım,benım yerımde yap emi cnm...
tamam canım hayırlı kolay doğumlar sana  :amin: :amin:
ayyy ya daha dün gibi bebek bekleyişlerimiz  :nazar: :nazar:
rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin prensesimizi  :amin: :amin:
tamam senin yerine bol bol keyfini çıkartırım  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım sanırım yola çıktınız benim yerimede kokla konyamı doya doya
hayırlı yolculuklar,Allaha emanet olun buğlemimle
inşallah keyifli bir tatil geçirirsin  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 26 Ağustos , 2011, 20:55:32
canım sanırım yola çıktınız benim yerimede kokla konyamı doya doya
hayırlı yolculuklar,Allaha emanet olun buğlemimle
inşallah keyifli bir tatil geçirirsin  :opucuk:

yok canım bu saat oldu daha buradayım bak  :k06: :k06:
5-6 gibi çıkacağız inş. yola koklamaz mıyım senin içinde  :opucuk: :opucuk: aminnn inş. keyifli tatil olur tüm olumsuzluklar uzak olsun  :amin: :amin: sizlerede iyi bayramlar alperen paşamı öp koklaya koklaya A.E.OLUN  :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı yolculuklar canım inşallah
Allaha emanet olun ikinizde
koca göbüşlü olun gelin bakayım

xxcansuxx

KUZUMMMMMMMMMMM GİDİYORUZ ANNEM...memleketimize ailemizin yanına gidiyoruz  :muzz: :muzz: herkes şimdiden anneciğini soruyor kilo aldı mı diye dünyanın en güzel mucizesi için alınmaz mı bu kilolar :love7: :love7: dayın bizi çok özlemiş, annenannenin sesinde, dedenin sesinde özlem var miniğim gidince musluklar açılacak sanki  :y25: :y25:  bir de sen varsın çok özelsin onlar için, bizim için  :love9: :love9:  ailemizin ilk kızı olacaksın inş. buğlemim haydi biraz dinlenelim şurada son saatlerimiz Allah yolumuzu açık etsin buradaki tüm teyzelerimzi öpüyoruz değil mi can kuşum  :opucuk: :opucuk: Allaha emanet olsunlar,duaları kabul olsun bu özel gecede  :amin: :amin:  giderken 19+5 sin kuzum bakalım gelince kaç haftalık olacaksın  :nazar: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 27 Ağustos , 2011, 01:41:29
hayırlı yolculuklar canım inşallah
Allaha emanet olun ikinizde
koca göbüşlü olun gelin bakayım
sağol canım benim  :opucuk: :opucuk: inş. bakalım nasıl döneceğim  :k06: :k06: canım konyamızı bu kadar mı özledin beğenilme sayın bile konya plakası  :ehi: :ehi: hayırlı geceler hemşommm sizde A.E.OLUN  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Ağustos , 2011, 01:48:26
KUZUMMMMMMMMMMM GİDİYORUZ ANNEM...memleketimize ailemizin yanına gidiyoruz  :muzz: :muzz: herkes şimdiden anneciğini soruyor kilo aldı mı diye dünyanın en güzel mucizesi için alınmaz mı bu kilolar :love7: :love7: dayın bizi çok özlemiş, annenannenin sesinde, dedenin sesinde özlem var miniğim gidince musluklar açılacak sanki  :y25: :y25:  bir de sen varsın çok özelsin onlar için, bizim için  :love9: :love9:  ailemizin ilk kızı olacaksın inş. buğlemim haydi biraz dinlenelim şurada son saatlerimiz Allah yolumuzu açık etsin buradaki tüm teyzelerimzi öpüyoruz değil mi can kuşum  :opucuk: :opucuk: Allaha emanet olsunlar,duaları kabul olsun bu özel gecede  :amin: :amin:  giderken 19+5 sin kuzum bakalım gelince kaç haftalık olacaksın  :nazar: :love9: :love9: :love9:
YOLUNUZ AÇIK OLSUN SAĞLIKLICA GİDİN DÖNÜN ALLAHA EMANET OLUN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MİNİK KUZU VE ANNESİNİ BİZ COK ÖZLEDİK  :love7: :love9: ACABA ŞİMDİ NE YAPIYOSUNUZDUR ANNANE SANA VİTAMİNLİ ŞEYLER YAPIYODUR KESİN  :opucuk: :opucuk: A.E.OLUN YUVANIZA SAGLIKLI SIHATLI GELİN  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: çok özledim sizi yaaa  :-\

acaba şimdi ne yapıyosunuz