cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

Balböceği

hahahaha ay varyaaa cok guldummm, sicak bacim yaaa esin ne yapsinn son zamanlarin en sicak aylarindayizzz..  :ehi:

Yalnizz sen hele dur bu sicaklar gecsin sonbahar kisa dogru prenses biraz daha  buyusun

sen o zaman gor bakkk  :hello2: :hello2: :hello2:  yalnizzz bizdede tam tersiydii

gecen sene bu zamanlar 5 aylik hamileydimm, esim isten gelecegi vakit Allah'im nolur gelince

sarilmasa opmese derdimm, sicak adamda terli terliii aman amannn ne gunlerdii yaa  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ağustos , 2011, 18:27:53
hahahaha ay varyaaa cok guldummm, sicak bacim yaaa esin ne yapsinn son zamanlarin en sicak aylarindayizzz..  :ehi:

Yalnizz sen hele dur bu sicaklar gecsin sonbahar kisa dogru prenses biraz daha  buyusun

sen o zaman gor bakkk  :hello2: :hello2: :hello2:  yalnizzz bizdede tam tersiydii

gecen sene bu zamanlar 5 aylik hamileydimm, esim isten gelecegi vakit Allah'im nolur gelince

sarilmasa opmese derdimm, sicak adamda terli terliii aman amannn ne gunlerdii yaa  :ehi: :ehi:

bakalım sonbahar gelince napcak benim koca  :dontknow: :dontknow: o zamnda ben sarılma bunalıyorum deyip araya yastık koyarmışım  :ehi: :ehi: ohhh kızımda aramıza girsin tepiklesin babasını  :k06: :k06:
canım çıkıyorum ben görüşürüz paşanıda senide öptük  :opucuk:

Balböceği

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ağustos , 2011, 18:23:53
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ağustos , 2011, 18:06:03
:k06: :k06: :k06:
aminn  :amin: sen yole deyince eski gunler akliam geldi  :ehi: :ehi: :ehi:

en cok gecelerii rahatsiz olurdu esim ben esime sarilinca oglanda gum gum gumledirdi  :ehi:

sende mi öyleydin  :ehi: adamın yanında birde bak kızım babişkon gelmedi yeterrr dedi sana, onu sevme diyorum eşim gülüyor kızımı bana karşı doldurma diye :ehi:
eşim bana sarılmıyor eda  :y25: 1 dk dayanamıyor yanıyorsun öfffffs deyip uzaklaşıyor arayada yastık koyuyor bunaltıyorsun çok sıcaksın deyip  :k06: onun için senin oğlanın yaramazlığını yapamıyor kuzucuğum  :laughing7:

AH canım aynısını benim eşim yapıyor. Gerçi benden uzaklaşmıyor ama elimi her tuttuğunda ne kadar sıcaksın diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Ağustos , 2011, 13:35:20
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ağustos , 2011, 18:23:53
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ağustos , 2011, 18:06:03
:k06: :k06: :k06:
aminn  :amin: sen yole deyince eski gunler akliam geldi  :ehi: :ehi: :ehi:

en cok gecelerii rahatsiz olurdu esim ben esime sarilinca oglanda gum gum gumledirdi  :ehi:

sende mi öyleydin  :ehi: adamın yanında birde bak kızım babişkon gelmedi yeterrr dedi sana, onu sevme diyorum eşim gülüyor kızımı bana karşı doldurma diye :ehi:
eşim bana sarılmıyor eda  :y25: 1 dk dayanamıyor yanıyorsun öfffffs deyip uzaklaşıyor arayada yastık koyuyor bunaltıyorsun çok sıcaksın deyip  :k06: onun için senin oğlanın yaramazlığını yapamıyor kuzucuğum  :laughing7:

AH canım aynısını benim eşim yapıyor. Gerçi benden uzaklaşmıyor ama elimi her tuttuğunda ne kadar sıcaksın diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:k06: :k06: benimkisi 1 dk sarılıyor offffffffffs anammmmmmmmmmmm daraldım sıcakladımmm deyip yatağın ucunu boyluyor  :toothy10: :toothy10: bende kızımla konuşup babasını çekiştiriyorum gülüyor bize bazen bana delisin diyor  :k06: :k06:

xxcansuxx

buğlemim, can kuşum bugün annişin tetanoz aşısını vurundu sen 19+2 olduğun gün... başta ağırlaştı kolum yandı ama şükür anneciğin kolu  iyi şişmedi  :nazar: :muzz: inş. bu saatten sonrada birşey olmaz... geceleri uykumuz açılıyor sahurdan sonra babişkonla uzun uzun konuşuyoruz sende uyumuyorsun sanki bizi dinliyorsun  :love9:  :love9: artık eskisi gibi gurbet elde yalnız değilsiniz bende varım diyorsun  :love9: :love9: gül yüzlü cennet kokulum babişkonda seni merak ediyormuş nasıl geleceksin kime benzeyeceksin gelişimin nasıl olacak  :love7: :love7: babişkona kızımız artık biz muz büyüklüğündeymiş dedim şaşırdı olmuş mudur o kadar büyümüş epey dedi bakalım 2-3 gün sonra göreceğiz kaç cm olmuşsun  :k06: büyü kuzum sen sağlıcakla nasılda kıpır kıpırsın maşaallah  :nazar: :nazar: A.E.OL yavru kuşum  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Ağustos , 2011, 09:49:34
masallahh kuzuma  :nazar: :nazar: :love9: ben aşı omamıştım
:opucuk: Allah razı olsun canım  :amin:
dr mu istemedi bazı drlar yapılmasını istemiyorlarmış neden bilmiyorum
ben sordum 20.haftada yaptır dedi yaptırdım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ağustos , 2011, 21:38:11
buğlemim, can kuşum bugün annişin tetanoz aşısını vurundu sen 19+2 olduğun gün... başta ağırlaştı kolum yandı ama şükür anneciğin kolu  iyi şişmedi  :nazar: :muzz: inş. bu saatten sonrada birşey olmaz... geceleri uykumuz açılıyor sahurdan sonra babişkonla uzun uzun konuşuyoruz sende uyumuyorsun sanki bizi dinliyorsun  :love9:  :love9: artık eskisi gibi gurbet elde yalnız değilsiniz bende varım diyorsun  :love9: :love9: gül yüzlü cennet kokulum babişkonda seni merak ediyormuş nasıl geleceksin kime benzeyeceksin gelişimin nasıl olacak  :love7: :love7: babişkona kızımız artık biz muz büyüklüğündeymiş dedim şaşırdı olmuş mudur o kadar büyümüş epey dedi bakalım 2-3 gün sonra göreceğiz kaç cm olmuşsun  :k06: büyü kuzum sen sağlıcakla nasılda kıpır kıpırsın maşaallah  :nazar: :nazar: A.E.OL yavru kuşum  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

canım kuzum daha dün yazmış anneciğin sana ama bana zamn geçmiyor sanki  :k06: :k06: bugün 19+3 haftalıksın veeeeeeeeeeee ben seni ilk defa dışardan izledim kıpırdamalarını hissettiğim anda gördüm meleğim nasılda belli ediyorsun kendini  :love9: :love9: daha önce elimi koyuyordum üzerine hiç bakmıyordum bugün bir baktımmmmm ve çok heyecanlandım böyle görmekde ayrı heyecanmış meleğim  :nazar: bugün uyuşuklana uyuşuklana akşamı etti annen yarın babişin evde olursa seni görmeye gideceğiz  :love9: :love9: çok özledimm seni miniğim  :love7: A.e.ol  :nazar: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: buglemımıze  :opucuk: artık yolu yarıladınız annesı  :nazar:
bu arada dısardan ızlemişsın hareketını masallahhh  :nazar: :nazar: ben elimi koydugumda hıssedıyorum  :k06: acaba gobegım fazla cıkmadı ondan mı  :k06:
ınsallah yarın guzel haberlerle gelırsınız  :amin:
tetenoz asısıda olmussun çok gecmış olsun canım  :flowers: şukur kı sende şişme olmadı  :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 24 Ağustos , 2011, 21:33:13
   :nazar: :nazar: :nazar: buglemımıze  :opucuk: artık yolu yarıladınız annesı  :nazar:
bu arada dısardan ızlemişsın hareketını masallahhh  :nazar: :nazar: ben elimi koydugumda hıssedıyorum  :k06: acaba gobegım fazla cıkmadı ondan mı  :k06:
ınsallah yarın guzel haberlerle gelırsınız  :amin:
tetenoz asısıda olmussun çok gecmış olsun canım  :flowers: şukur kı sende şişme olmadı  :nazar:

evettttttttttt yolu yarıladık çok şükür sibelim  :muzz: :muzz: :muzz:
belki sende üzerinde durmuyorsundur görüp görmeme konusunda ben hiç takip etmiyordum mesela bir bakayım dedim gördüm  :k06: :k06:  :nazar:
aşıyı vurundum şişmedi ama taaa boynumun ortasından ağrı yayılıyor parmaklarıma kadar bugün 3. gün inş. yarın geçer umutla bekliyorum  :amin:
A.E.OL sibelim paşayla :amin: :nazar:

xxcansuxx

canım kızım bugün 19+4 haftalıksın gelişimin 1 hafta önde 20+4 sün bugün seni gördük babişinle  :muzz: :muzz: babişinin bacakların dikkatini çekti ne kadar uzun...  uzun mu olacak dayılarına mı çekecek diyor hatta bir espri yaptı öldümmm  :ehi: aşkımmm, boyumuzdan uzun kızımız olursa varya sende elinde tutunca seni gezdiriyor gibi olur diyor  :toothy10: :toothy10: bende koca kız olunca elinden mi tutacağım dedim kuzucuğum :ehi: :ehi: dr teyzen baktı sağlıkla büyüyorsun 350 gr olmuşsun  :nazar: ilk kilo ölçümümüz bakalım gerisi nasıl gelecek... birde dr teyzen artık kesin kız dedi  :muzz: :muzz:
canım buğlemim geriye yol telaşımız kaldı onu da atlatırsak süper olacak  :love9: :love9:  yarın gece yola çıkıyoruz  inş. uzun bir ara yokuz... kuzucuğum seni denize götüreceğim şimdiden alış denize :occasion5: :occasion5:
ALLAH A EMANET OL YAVRUCUĞUM  :amin: :amin: 

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Ağustos , 2011, 17:13:28
canım kızım bugün 19+4 haftalıksın gelişimin 1 hafta önde 20+4 sün bugün seni gördük babişinle  :muzz: :muzz: babişinin bacakların dikkatini çekti ne kadar uzun...  uzun mu olacak dayılarına mı çekecek diyor hatta bir espri yaptı öldümmm  :ehi: aşkımmm, boyumuzdan uzun kızımız olursa varya sende elinde tutunca seni gezdiriyor gibi olur diyor  :toothy10: :toothy10: bende koca kız olunca elinden mi tutacağım dedim kuzucuğum :ehi: :ehi: dr teyzen baktı sağlıkla büyüyorsun 350 gr olmuşsun  :nazar: ilk kilo ölçümümüz bakalım gerisi nasıl gelecek... birde dr teyzen artık kesin kız dedi  :muzz: :muzz:
canım buğlemim geriye yol telaşımız kaldı onu da atlatırsak süper olacak  :love9: :love9:  yarın gece yola çıkıyoruz  inş. uzun bir ara yokuz... kuzucuğum seni denize götüreceğim şimdiden alış denize :occasion5: :occasion5:
ALLAH A EMANET OL YAVRUCUĞUM  :amin: :amin: 

:nazar: :nazar: :nazar: buğleme,hayırlısıyla gidip gelin insallah tatlım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ağustos , 2011, 12:17:24
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Ağustos , 2011, 09:49:34
masallahh kuzuma  :nazar: :nazar: :love9: ben aşı omamıştım
:opucuk: Allah razı olsun canım  :amin:
dr mu istemedi bazı drlar yapılmasını istemiyorlarmış neden bilmiyorum
ben sordum 20.haftada yaptır dedi yaptırdım
canım bana dr dediki alerji olma ihtimali oluyomuş  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url